Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: ОПТИМІЗАЦІЯ ХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИЙ РАК ЩИТОВИДНОЇ ЗАЛОЗИ (клініко-експериментальне дослідження)

ОПТИМІЗАЦІЯ ХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИЙ РАК ЩИТОВИДНОЇ ЗАЛОЗИ (клініко-експериментальне дослідження) / сторінка 4

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ ХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИЙ РАК ЩИТОВИДНОЇ ЗАЛОЗИ (клініко-експериментальне дослідження)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,04 KB
Завантажень:
490
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 

Друга група хворих представлена 207 хворими на ДРЩЗ, які перебували на лікуванні у відділенні за період з 2000 до 2004 року. Лікування цієї групи хворих проводилося з урахуванням прогностичних факторів та з реабілітацією ендокринної функції тимуса.
Експериментальна частина роботи проведена на 130 білих щурах-самцях вагою 80 – 120 г та 76 мишах-самцях лінії СВА вагою 16 – 18 г розведення віварію Інституту онкології АМН України. Мишей розподілили на 3 групи: 1 група – тимектомовані миші (контрольна група); 2 група – тимектомовані миші, котрі отримували ін’єкції тимостимуліну (ТР1) в дозі 50 мкг/кг; 3 група – тимектомовані миші, що отримували ін’єкції тироксину.
Залежно від серії експерименту, щурів розподілили на 5 груп. Щури 1-ї групи були псевдооперовані, з 2-ї до 5-ї групи – тиреоїдектомовані. Тиреоїдектомовані тварини, котрі отримували по 0,2 мл дистильованої води, склали 2 групу (контроль), тироксин – 3 групу, препарат тимічного походження – ТР1 – 4 групу, сумісно тироксин та ТР1– 5 групу.
Ендокринну функцію тимуса, яку оцінювали за рівнем тимусного сироваткового фактора (ТСФ), та можливість індукції РТПА визначали в тесті Bach J. F. et al., 1973 р. Дослідження інгібіторів ІТСФ проводили за методом Bach М. А., 1979 р. в модифікації Тернового К. С., 1988 р.
Вміст тиреотропного гормону гіпофіза ТТГ та основних гормонів ЩЗ (трийодтироніну – Т3, та тироксину – Т4) визначали в сироватці крові за допомогою імуноферментного аналізу, використовуючи стандартні тест-системи фірми “DSL” (США). Рівень кортизолу в сироватці крові визначали за допомогою PIA - наборів СТЕРОН - К - 125I - M (Республіка Білорусь).
Визначення рівня апоптозу базувалось на відомому факті втрати клітинами в процесі їх запрограмованої загибелі частини ДНК внаслідок її міжнуклеосомної фрагментації. Аналіз розподілу клітин за фазами мітотичного циклу визначали протоковоцитометричним методом Ольшанского В.О. и соавт., 1986 р. Всі цитометричні дослідження проведені на приладі FACScan (“Becton Dickinson”, USA), обладнаному аргоновим лазером з довжиною хвилі 488 нм, з використанням програми CellQuest для Мас для збирання та аналізу даних.
Індекс проліферативної активності (ІПА) визначали шляхом поділу відсоткового показника кількості клітин проліферативного пулу у випадку спонтанної проліферації на відсотковий показник кількості клітин, що знаходяться в апоптозі.
Кількісну оцінку субпопуляцій лімфоцитів периферичної крові людей проводили за результатами реакції спонтанного розеткоутворення.
Імунофенотип лімфоцитів периферичної крові оцінювали згідно з рекомендаціями фірми “Becton Dickinson Immunocytometry Systems”, (США) з використанням двопараметрового цитофлюориметричного аналізу і панелі прямомічених моноклональних антитіл “Simultest IMK+” цієї самої фірми.
Інтерфероновий статус організму оцінювали за 2-ма основними показниками: 1) рівнем продукції г-ІФН при його індукції мітогеном (ФГА) в лімфоцитах in vitro; 2) рівнем продукції спонтанного ІФН лімфоцитами (Дзюблик І. В. та співавт., 2001; Григорян С. С. та співавт., 1988.).
Вміст ВГЛ (абсолютний і відносний) у периферичній крові хворих визначали шляхом їх підрахунку на мазках крові, забарвлених за Романовським.
Стан хворих визначали за шкалою Карновського.
При статистичному аналізі результатів експериментальних та клінічних досліджень розраховували середнє арифметичне значення, його стандартне відхилення, помилку. Вірогідність розходжень середніх значень оцінювали за критерієм Стьюдента.
При порівнянні більш ніж двох груп застосовували методи множинних порівнянь.
Визначення факторів, які впливають на прогноз захворювання.
Для вивчення факторів, які впливають на прогноз захворювання, було проаналізовано історії хвороб 195 хворих віком від 18 до 75 років на ДРЩЗ, які перебували на обстеженні та лікуванні у відділі пухлин голови, шиї та модифікуючих методів лікування Інституту онкології АМН України за період з 1987 року до 1999 року включно.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ ХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИЙ РАК ЩИТОВИДНОЇ ЗАЛОЗИ (клініко-експериментальне дослідження)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок