Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЛУЖНІ БАЗАЛЬТовМІсні ЦЕМЕНТИ ТА БЕТОНИ НА ЇХ ОСНОВІ

ЛУЖНІ БАЗАЛЬТовМІсні ЦЕМЕНТИ ТА БЕТОНИ НА ЇХ ОСНОВІ

Назва:
ЛУЖНІ БАЗАЛЬТовМІсні ЦЕМЕНТИ ТА БЕТОНИ НА ЇХ ОСНОВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,53 KB
Завантажень:
27
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ДЕЙНЕКО дмитро Євгенович
УДК 666.19; 677.522; 691.3; 691.5
ЛУЖНІ БАЗАЛЬТовМІсні ЦЕМЕНТИ
ТА БЕТОНИ НА ЇХ ОСНОВІ
05.23.05 - Будівельні матеріали та вироби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Державному Науково-дослідному інституті в'яжучих речовин і матеріалів ім. В.Д. Глуховського Київського національного університету будівництва і архітектури.
Науковий керівник - | кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Мохорт Микола Аркадійович,
Державний науково-дослідний інститут в'яжучих речовин і матеріалів ім. В.Д. Глуховського Київського національного університету будівництва і архітектури, старший науковий співробітник
Офіційні опоненти - | доктор технічних наук, професор
Саницький Мирослав Андрійович
Інститут будівництва та інженерії довкілля Національного університету “Львівська політехніка”, директор
- | кандидат технічних наук
Шаршунов Анатолій Борисович
Інститут гідротехніки і меліорації Української Академії аграрних наук, завідувач відділу діагностики та захисту гідротехнічних споруд
Провідна установа - | Одеська державна академія будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, м. Одеса, кафедра виробництва будівельних виробів і конструкцій
Захист відбудеться 15.02. 2006 р. о 13 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.05 “Основи і фундаменти. Будівельні матеріали та вироби” Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розіслано “13” січня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к. т. н. Г.Р. Блажіс


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. аналіз виробництва будівельних матеріалів показує, що подальший його розвиток має бути направлений на максимальне використання недефіцитних природних та техногенних продуктів, промислових відходів, а також розвиток ресурсозберігаючих технологій. Зниження витрат матеріальних, трудових, енергетичних та природних ресурсів у промислових процесах завжди було одним з найперспективніших напрямків розвитку науки та будівельного виробництва.
Пошук нових економічних в'яжучих систем, спроможних замінити традиційний портландцемент, є на сьогоднішній день однією з основних проблем будівельних матеріалів. З цього погляду особливий інтерес викликають сучасні в'яжучі системи, що розробляються в Державному науково-дослідному інституті в'яжучих речовин і матеріалів ім. В.Д. Глуховського.
Одним з найперспективніших напрямків досліджень є розвиток змішаних лужних цементів з використанням клінкерних в'яжучих систем та природного базальту або техногенного продукта його переробки, застосування якого дозволить підвищити рівень ресурсозбереження у будівельному виробництві, забезпечити високі будівельно-технічні властивості матеріалів та реалізувати ряд спеціальних властивостей портландцементних в'яжучих систем.
Актуальність роботи полягає в застосуванні природного базальту та техногенної сировини (відходу виробництва теплоізоляційних волокнистих матеріалів з базальту) для виготовлення високонаповнених цементів і будівельних матеріалів на їх основі з високими будівельно-технічними властивостями, це дозволить значно покращити показники ресурсозбереження, екологічні і економічні показники в будівельному виробництві за рахунок того, що базальт є місцевим сировинним компонентом і запаси такої сировини на території України практично невичерпані, а річний вихід техногенних відходів у вигляді недороздутого базальтового волокна та королька на одному лише ЗАТ “Теплозвукоізоляція” нараховує десятки тисяч тонн.
Передумовами для виконання представленої роботи є розроблена проф. Глуховським В.Д. наукова концепція щодо виявлення сполуками лужних металів гідравлічних властивостей, а також розроблені проф.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ЛУЖНІ БАЗАЛЬТовМІсні ЦЕМЕНТИ ТА БЕТОНИ НА ЇХ ОСНОВІ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок