Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ПОДАТКОВИМ НАВАНТАЖЕННЯМ ПІДПРИЄМСТВА

УПРАВЛІННЯ ПОДАТКОВИМ НАВАНТАЖЕННЯМ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
УПРАВЛІННЯ ПОДАТКОВИМ НАВАНТАЖЕННЯМ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,79 KB
Завантажень:
128
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Проскура Катерина Петрівна
УДК 658.15.336.22(477)
УПРАВЛІННЯ ПОДАТКОВИМ НАВАНТАЖЕННЯМ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.00.04. — Економіка та управління підприємствами (машинобудування, агропромисловий комплекс, туристично-рекреаційний комплекс)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ — 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі менеджменту Європейського університету, м.Київ
Науковий керівник: МІХАЙЛЕНКО Віктор Мефодійович -
доктор технічних наук, професор,
директор Українського науково-дослідного інституту
системних досліджень, стабілізації та розвитку
економіки при Європейському університеті,
завідувач кафедри математичних дисциплін
Європейського університету.
Офіційні опоненти: СКРИПНИК Андрій Васильович -
доктор економічних наук, професор,
завідувач кафедри економічної кібернетики
Кримського інституту бізнесу м. Сімферополь;
СЕРЕБРЯНСЬКИЙ Дмитро Миколайович -
кандидат економічних наук, старший науковий
співробітник Науково-дослідного центру з проблем
оподаткування Національного університету Державної
податкової служби України.
Захист відбудеться “14” лютого 2008р. о 14-00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради № К 26.063.01 Європейського університету за адресою: 03115, м. Київ, б-р Вернадського 16в.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Європейського університету за адресою: 03115, м. Київ, вул. Депутатська 15/17.
Автореферат розісланий “_21____” __грудня_________2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, доцент Луцій О.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Важливим завданням, що стоїть перед Україною на етапі зростання економіки, є забезпечення ефективного управління фінансово-господарською діяльністю вітчизняних підприємств, і на цій підставі – підвищення прибутковості їхньої діяльності. Одним з основних аспектів вирішення цього завдання є створення системи управління податковим навантаженням, при впровадженні якої податки виконували б не тільки свою фіскальну функцію (формування доходів бюджету), а й сприяли підвищенню ділової активності підприємств, стимулювали підприємництво, зростання обсягів виробництва продукції та надання послуг.
Незначний досвід управління оподаткуванням у багатоукладній економіці, дефіцит кадрів, які володіють необхідною економічною підготовкою, недостатнє висвітлення питань з проблем оподаткування в спеціальній економічній літературі під час створення податкової системи призвело до необхідності орієнтації на зарубіжну практику оподаткування. Отже, податкову систему України було створено на підставі систем високорозвинених європейських країн, хоч на той час економіка нашої країни не в змозі була витримати такий рівень податкового навантаження. Надмірне податкове навантаження поряд із загальною економічною кризою та недостатнім рівнем розвитку головних інституцій ринкової економіки призвело до значної тінізації української економіки. Спроби змінити це становище за допомогою впровадження узгоджених правил відносно тривалої податкової стратегії (Податкового кодексу) залишалися не реалізованими, завдяки значній поляризації законодавчої влади і, як наслідок цього, ? неможливості досягнення компромісу.
Постійні зміни в податковому законодавстві призводять до нестабільності діючої податкової системи і не сприяють розв’язанню численних проблем, пов’язаних з управлінням податковим навантаженням підприємств, яке залишається досить надмірним. Накопичений досвід з управління оподаткуванням потребує наукового аналізу теоретичних і методологічних положень управління податками на сучасному етапі розвитку країни, оцінювання наявних позитивних і негативних результатів і визначення шляхів оптимізації управління податковим навантаженням вітчизняних підприємств.
При розробленні Податкового кодексу доцільно врахувати нові досягнення світової економічної думки, серед яких, у першу чергу, слід виділити дослідження податкового навантаження на макрорівні, проведені Є.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ПОДАТКОВИМ НАВАНТАЖЕННЯМ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок