Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Поліпшення характеристик якості мережі спільноканальної сИгналізації № 7 в умовах конвергенції теЛЕкомунікаційних мереж

Поліпшення характеристик якості мережі спільноканальної сИгналізації № 7 в умовах конвергенції теЛЕкомунікаційних мереж

Назва:
Поліпшення характеристик якості мережі спільноканальної сИгналізації № 7 в умовах конвергенції теЛЕкомунікаційних мереж
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,70 KB
Завантажень:
63
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ЗВ’ЯЗКУ ім. О.С. ПОПОВА
Ружинський Володимир Григорович
УДК 621.391
Поліпшення характеристик якості
мережі спільноканальної сИгналізації № 7
в умовах конвергенції теЛЕкомунікаційних мереж
05.12.02 – телекомунікаційні системи та мережі
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова Міністерства транспорту та зв’язку України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Чумак Микола Олександрович,
доцент кафедри комутаційних
систем Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Балашов Віталій Олександрович,
директор Державного підприємства „Одеський науково-дослідний інститут зв’язку”;
кандидат технічних наук, доцент
Нікітюк Леся Андріївна,
завідуюча кафедрою мереж зв’язку
Одеської національної академії зв’язку
ім. О.С. Попова.
Захист відбудеться “12” жовтня 2007 р. о “12:00” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.816.02 в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Ковальська, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова за адресою 65029, м. Одеса, вул. Ковальська, 1.
Автореферат розісланий “4” вересня 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., доцент Ложковський А.Г.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. В умовах стрімкого розвитку телекомунікаційних технологій та зростаючого попиту користувачів на нові послуги виникають нові задачі стосовно забезпечення якості роботи телекомунікаційних мереж. Сучасний стан розвитку телекомунікацій характеризується процесами конвергенції телекомунікаційних мереж, переходом від мереж з комутацією каналів до мереж з пакетною комутацією. Для передавання керівної інформації між комутаційними системами в сучасних мережах застосовується система спільноканальної сигналізації № 7 (далі – СКС7), від якості роботи якої в значній мірі залежить якість обслуговування користувачів.
На даний час досліджено показники якості роботи мережі СКС7 і фактори, які впливають на ці показники, в умовах традиційної телефонної мережі. Однак, недостатньо проаналізовано показники якості роботи мережі СКС7 в умовах конвергенції телекомунікаційних мереж. Існуюча методика розрахунку інтенсивності сигнального навантаження чинна лише для місцевих телефонних мереж, і потребує уточнення для міжміської мережі, а для умов взаємодії телефонної мережі з мобільними та пакетними мережами фактично необхідна розробка нової методики. Потребує удосконалення методика розподілу сигнального навантаження в мережі СКС7. Недоопрацювання цих питань з наукової та науково-практичної точки зору погіршує якість роботи та зменшує ефективність використання ресурсів мережі СКС7.
Отже, тема дисертації, яка присвячена дослідженню характеристик якості роботи мережі СКС7 та їх поліпшенню, є актуальною в сучасних умовах конвергенції телекомунікаційних мереж.
Дослідженню тенденцій розвитку телекомунікаційних систем і мереж, методів їх аналізу присвячено ряд робіт українських і закордонних учених, таких як Харкевич А.Д., Корнишев Ю.Н., Гольдштейн Б.С., Воробієнко П.П., Стеклов В.К. та інших. В науковій літературі досліджено методи та засоби забезпечення надійності та якості роботи телекомунікаційних мереж, проаналізовано процеси конвергенції мереж. Ряд наукових публікацій присвячено принципам побудови та методам проектування мережі СКС7. Однак, у вищезгаданих роботах висвітлено принципи конвергенції телекомунікаційних мереж, але практично не досліджено вплив конвергенції на показники якості роботи мережі СКС7. В наукових роботах наведено методи розрахунку окремих показників якості обслуговування мережі СКС7. Однак, ці фрагментарні методи не враховують факторів, пов’язаних з конвергенцією телекомунікаційних мереж і потребують уточнення.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: Поліпшення характеристик якості мережі спільноканальної сИгналізації № 7 в умовах конвергенції теЛЕкомунікаційних мереж

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок