Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ СТІЙКОСТІ ПІДПРИЄМСТВ МАЛОГО БІЗНЕСУ

ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ СТІЙКОСТІ ПІДПРИЄМСТВ МАЛОГО БІЗНЕСУ

Назва:
ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ СТІЙКОСТІ ПІДПРИЄМСТВ МАЛОГО БІЗНЕСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,79 KB
Завантажень:
156
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
НАЗАРОВ ВАЛЕРІЙ ВІКТОРОВИЧ
УДК 330.101.541 + 65.012.3:681
ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ СТІЙКОСТІ ПІДПРИЄМСТВ МАЛОГО БІЗНЕСУ
Спеціальність 08.06.02- Підприємництво, менеджмент та маркетинг
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент
Воронкова Алла Еженівна,
Східноукраїнський національний
університет імені Володимира Даля
Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри менеджменту.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Єрмошенко Микола Миколайович, завідувач кафедри маркетингу та підприємництва Національної академії управління (м. Київ);
кандидат економічних наук, доцент Воробйова Людмила Олександрівна, Донецька державна академія управління Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри загального та адміністративного менеджменту (м. Донецьк).
Провідна установа - Харківський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра бізнесу та підприємництва (м. Харків).
Захист відбудеться 19 квітня 2002 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 18 березня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Козаченко Г.В.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. За роки існування ринкових відносин в економіці України створено велику кількість підприємств малого бізнесу, успішна діяльність яких є однією з важливих умов позитивного розвитку вітчизняної економіки. Підприємства малого бізнесу, безперечно, мають велику кількість переваг, які позитивно впливають не тільки на хід суто економічних, але і соціальних перетворень, що відбуваються у державі. Але вітчизняні підприємства малого бізнесу працюють не стабільно. Вони досить швидко створюються, проте також швидко і розпадаються. У середньому термін існування підприємств малого бізнесу складає чотири – п'ять років. На діяльність підприємств малого бізнесу впливають зміни, що відбуваються як у зовнішньому середовищі, так і у внутрішньому. Наслідки цього впливу є більш шкідливими, ніж для великих підприємств.
Особливості діяльності підприємств малого бізнесу та накопичений досвід їх роботи обумовили необхідність рішення науково-практичного завдання із забезпечення їх стійкості, досягнення якої можливе шляхом формування відповідного механізму. Питання прикладного характеру з формування механізму стійкості підприємств малого бізнесу, зокрема, обгрунтування структурних характеристик і особливостей функціонування такого механізму, є майже не розробленими і не доведеними до рівня практичного застосування.
Отже, необхідність теоретичного обгрунтування механізму стійкості підприємств малого бізнесу, розробки практичних рекомендацій з його реалізації обумовили вибір теми дисертаційного дослідження, визначили її актуальність та практичну значущість.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано відповідно до тематики наукових праць кафедри менеджменту Східноукраїнського національного університету. Результати дослідження використано при виконанні теми ГН-12-00 "Формування методології управління промисловими підприємствами в умовах ринкових відносин" (номер державної реєстрації 0195U026385). Внесок автора полягає в розробці принципових підходів до формування механізму стійкості підприємств малого бізнесу. При проведенні робіт у відповідності з Координаційним планом досліджень в галузі організації виробничих і соціальних систем Міжнародної академії науки і практики організації виробництва (розділ "Організаційні та економічні проблеми підвищення надійності та стійкості виробничих систем", 2001-2002 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ СТІЙКОСТІ ПІДПРИЄМСТВ МАЛОГО БІЗНЕСУ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок