Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОСОБЛИВОСТІ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ ПРАЦІ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

Загрузка...

ОСОБЛИВОСТІ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ ПРАЦІ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

Назва:
ОСОБЛИВОСТІ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ ПРАЦІ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,73 KB
Завантажень:
241
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
Греков Ігор Петрович
УДК 35.08
ОСОБЛИВОСТІ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ
ПРАЦІ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ
Спеціальність 12.00.05 – трудове право;
право соціального забезпечення
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Харків – 2003


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному університеті внутрішніх справ Міністерства внутрішніх справ України
Науковий керівник: | доктор юридичних наук, професор Венедиктов Валентин Семенович,
Національний університет внутрішніх справ,перший проректор з наукової роботи
Офіційні опоненти: | доктор юридичних наук, професор
Процевський Олександр Іванович,
Інститут економіки і права Харківського державного педагогічного університету
ім. Г.С. Сковороди, завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін;
кандидат юридичних наук, доцент
Жернаков Володимир Володимирович
Національна юридична академія України
ім. Ярослава Мудрого, завідувач кафедри трудового права та права соціального забезпечення
Провідна установа: | Київський національний університет
ім. Т. Шевченка, кафедра трудового, земельного та екологічного права, Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Захист відбудеться “25” квітня 2003 р. о “14” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.700.02. при Націо-нальному університеті внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Хар-ків, пр. 50-річчя СРСР, 27.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці Націо-нального університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Хар-ків, пр. 50-річчя СРСР, 27.Автореферат розісланий “24” березня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Чалий Ю.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Сьогодні, на початку нового тисячоліття, в період переходу до нового етапу державотворчих процесів сама логіка історико-правового та соціально-політичного поступу змушує зі всією серйозністю звернутись до проблем правового регулювання державної служби в Україні. Державна служба в Україні очікує організаційно-управлінських та нормативно-правових реформ. Проте у реформуванні державної служби України приховуються й потенційні небезпеки: руйнація одних структур обов’язково передбачає період невизначеності, своєрідного хаосу, який передує появі й розвитку нового порядку управління в державі. Запобігти хаотичним, руйнівним елементам, що виникають під час реформування державної служби, покликане нормативно-правове забезпечення й регулювання відповідних організаційно-управлінських процесів та службово-трудових відносин. Нині розвиток правового регулювання державної служби України відстає від потреб і функцій держави. Передусім це стосується визначення місця і ролі державної служби, впорядкування багатьох питань проходження державної служби громадянами України, зокрема порядку виникнення, розвитку й припинення службово-трудових відносин, їх відповідальності за невиконання чи неналежне виконання своїх посадових обов’язків. Багато нормативних актів у сфері державної служби набрали чинності декілька років тому і потребують свого удосконалення, інші питання розвитку службово-трудових відносин ще очікують на юридичне визначення та врегулювання, деякі нормативні приписи потребують скасування. Тому вдосконалення сфери правового регулювання державної служби має бути системним і віддзеркалювати у своєму змісті усі сучасні реалії та тенденції, а інколи, зважаючи на свою випереджувальну функцію, й передбачати майбутнє, слугувати правовим орієнтиром під час вирішення тих чи інших проблем побудови демократичного українського суспільства. Така робота має широкомасштабний характер, є копіткою за своєю сутністю і потребує науково виваженого, аргументованого підходу. Певну частину цієї роботи проведено у даному дисертаційному дослідженні, що й обумовлює актуальність обраної автором теми наукового аналізу.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження виконане відповідно до п. 5.2 Пріоритетних напрямків фундаментальних та прикладних досліджень навчальних закладів та науково-дослідних установ МВС України на період 2002–2005 рр.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ОСОБЛИВОСТІ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ ПРАЦІ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок