Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ХРОНІЧНИХ ЗАПАЛЬНИХ ПРОЦЕСІВ ОРГАНІВ СЕЧОСТАТЕВОЇ СИСТЕМИ У РОБІТНИЦЬ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА (прогнозування, профілактика, діагностика та лікувальна тактика)

ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ХРОНІЧНИХ ЗАПАЛЬНИХ ПРОЦЕСІВ ОРГАНІВ СЕЧОСТАТЕВОЇ СИСТЕМИ У РОБІТНИЦЬ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА (прогнозування, профілактика, діагностика та лікувальна тактика)

Назва:
ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ХРОНІЧНИХ ЗАПАЛЬНИХ ПРОЦЕСІВ ОРГАНІВ СЕЧОСТАТЕВОЇ СИСТЕМИ У РОБІТНИЦЬ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА (прогнозування, профілактика, діагностика та лікувальна тактика)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,91 KB
Завантажень:
276
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПІЛЯЄВ ВІКТОР АНАТОЛІЙОВИЧ
УДК 618.2/3:618.396-007.1-037
ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ХРОНІЧНИХ ЗАПАЛЬНИХ ПРОЦЕСІВ ОРГАНІВ СЕЧОСТАТЕВОЇ СИСТЕМИ У РОБІТНИЦЬ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА (прогнозування, профілактика, діагностика та лікувальна тактика)
14.01.01 - Акушерство і гінекологія
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук
Харків - 1999
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровській державній медичній Академії МОЗ України.
Науковий керівник - доктор медичних наук, професор Дубоcсарська Зинаїда Михайлівна, Дніпропетровська державна медична академія, завідувач кафедрою акушерства, гінекології та перинатології факультету післядипломної освіти
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор Паращук Юрій Степанович, Харківський державний медичний університет, завідувач кафедри акушерства та гинекології №2.
доктор медичних наук, професор Луценко Наталія Степанівна, завідуюча кафедрою акушерства та гінекології Запорізького інституту удосконалення лікарів.
кандидат медичних наук, Шевченко Олег Ігорович, доцент кафедри перинатології та гінекології Харківської медичної академії післядипломної освіти.
Провідна установа:
Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, відділення акушерсва та гінекології.
Захист відбудеться “ 28 “ грудня 1999 р. о 13-30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.600.01 при Харківському державному медичному університеті за адресою: 61022,
м. Харків, проспект Леніна, 4.
З дисертацією можна ознайомитись в науковій бібліотеці Харківського державного медичного університету за адресою: 61022, м. Харків, проспект Леніна, 4.
Автореферат розісланий “22 “ листопада 1999 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат медичних наук, доцент ______________________ О. П. Танько
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Як відомо діяльність людини спливає при часто змінюючихся умовах навколишнього середовища, що потребує постійної активності компенсаторних механізмів. Їх лабільність та надійність зумовлює збереження біологічного виду і його еволюцію (В.М.Серов, 1990), проте, навколишнє середовище далеко не завжди нейтральне і тому соціальні чинники, насамперед середовищні, екологічні займають значне місце в етіології сучасної патології урогенітального тракту (В.І.Грищенко та співавт., 1984, 1990). Цьому дуже актуальному напрямку присвячені небагаточисельні, узагальнюючі роботи, які дозволяють розглянути біологічні закономірності взаємодії репродуктивної системи з навколишнім середовищем (Е.М.Белецька, 1998). Багаточисельні роботи з профпатології жіночої праці, у різноманітних областях виробництва, висвітлюють окремі сторони цієї проблеми (гігієнічну, лікувально-профілактичну). В той же час від накопичення фактів, описуючих особливості урогінекологічної захворюваності при дії різноманітних екологічних чинників, особливо після національної Чорнобильської катострофи (Т.А.Жержова, 1995), необхідно перейти до розробки методологічних аспектів цієї проблеми, виробленню патофізіологічної концепції порушень генеративної функції, як наслідку хронічного запалення сечовивідної системи, але обумовлених “ножицями” між адаптаційними можливостями та темпами змін навколишніх умов життя, чим і була зумовлена необхідність нашого дослідження.
Соціально-економічна криза, яка охопила Україну, має багаточисельні негативні соціально-демографічні наслідки, які в першу чергу відбиваються на репродуктивній функції жінки.
На стан здоров`я жінок, перебіг вагітності, внутрішньоутробний розвиток плоду впливають умови праці. В роботі Белецької Е.М. (1998) обговорюється проблема “додаткового”, до природнього тла, знаходження металів в оточуючому середовищі людини: особливо у промислових регіонах, що пов`язане з науково-технічним прогресом, який потребує постійного залучення до технологічної переробки природних ресурсів. Метали з продуктами харчування, водою та повітрям надходять до організму, забруднюючи внутрішнє середовище жінки.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ХРОНІЧНИХ ЗАПАЛЬНИХ ПРОЦЕСІВ ОРГАНІВ СЕЧОСТАТЕВОЇ СИСТЕМИ У РОБІТНИЦЬ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА (прогнозування, профілактика, діагностика та лікувальна тактика)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок