Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ТА РОЗВИТОК ПОДАТКОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ НА ПІДПРИЄМСТВІ

ФОРМУВАННЯ ТА РОЗВИТОК ПОДАТКОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ НА ПІДПРИЄМСТВІ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ТА РОЗВИТОК ПОДАТКОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ НА ПІДПРИЄМСТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,71 KB
Завантажень:
291
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПІВНЯК ЮЛІЯ ВЯЧЕСЛАВІВНА
УДК 336.22 : 65.01
ФОРМУВАННЯ ТА РОЗВИТОК ПОДАТКОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ
НА ПІДПРИЄМСТВІ
Спеціальність 08.04.01 – фінанси, грошовий обіг і кредит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна Міністерства транспорту та зв’язку України.
Науковий керівник – | доктор економічних наук, професор
Каламбет Світлана Валеріївна,
завідувач кафедри фінансів та банківської справи
Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна
Міністерства транспорту та зв’язку України
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Воробйов Юрій Миколайович,
завідувач кафедри фінансів і кредиту
Кримської академії природоохоронного та курортного
будівництва Міністерства освіти і науки України
(м. Сімферополь)
кандидат економічних наук, доцент
Ватченко Олександра Борисівна,
завідувач кафедри економіки підприємств
Дніпропетровської державної фінансової академії
Міністерства фінансів України
Провідна установа – | Одеський державний економічний університет
Міністерства освіти і науки України,
кафедра фінансів
Захист дисертації відбудеться “ 25 ” січня 2007 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.804.01 у Дніпропетровському державному аграрному університеті за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Ворошилова, 25, корпус 1, ауд. 342.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Дніпропетровського державного аграрного університету за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Ворошилова, 25.
Автореферат розісланий “ 24 ” грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Р.М. Миронова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Податки є джерелом економічної самостійності держави, це обумовлює важливість проблеми управління потоками податкових платежів і їх стабілізації, яка тісно пов'язана із завданням активізації підприємницької діяльності й забезпечення ефективної діяльності суб'єктів господарювання.
Стабілізація економічної ситуації й зростання інтересу до розробки економічної стратегії й тактики підприємства обумовлюють необхідність визначення цілей і завдань податкової політики підприємства, виходячи як з оптимізації податкових платежів, так і з можливостей реалізації основних завдань господарської діяльності. Ефективність податкового менеджменту як складової частини системи управління підприємством визначається оптимізацією податкових параметрів його діяльності в поточному й стратегічному аспектах.
Певною мірою питання вдосконалення й оптимізації податкової політики підприємства висвітлене в працях В. Геєця, А. Загороднього, К. Ковальчука, Д. Мельника, М. Скворцова. Ряд теоретичних питань оподаткування й управління податковими платежами висвітлено в працях І. Бланка, В. Бурковського, О. Василика, В. Вишневського, Ю. Воробйова, О. Данилова, С. Дзюби, Ю. Іванова, А. Єлісєєва, С. Каламбет, І. Луніної, А. Соколовської, М. Чумаченко та інших. Питання вдосконалення й оптимізації податкової політики підприємств вирішені зокрема й російськими вченими Є. Балацьким, С. Мовшовичем, С. Нікітіним, В. Пансковим, С. Пепеляєвою, В. Пушкарьовою, С. Сутиріним, А. Погорлецьким, Д. Черніком, Т. Юткіною та іншими. Але їх праці в основному містять аналіз окремих параметрів податкової системи або податкової політики підприємства без дослідження їх суттєвих зв’язків з результатами діяльності підприємств та можливостей податкового менеджменту.
Водночас залишаються недостатньо дослідженими теоретичні та методичні проблеми управління податковими платежами через визначення впливу податків на динаміку підприємства. Динамічний аналіз впливу податків на економіку може базуватися на аналізі економічної динаміки підприємства при введенні різних видів і комбінацій податків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ТА РОЗВИТОК ПОДАТКОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ НА ПІДПРИЄМСТВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок