Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПЕРЕВЕЗЕНЬ НА МЕТАЛУРГІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ раціональним використанням вантажних вагонів

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПЕРЕВЕЗЕНЬ НА МЕТАЛУРГІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ раціональним використанням вантажних вагонів

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПЕРЕВЕЗЕНЬ НА МЕТАЛУРГІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ раціональним використанням вантажних вагонів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,44 KB
Завантажень:
155
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
ТУРПАК Сергій Миколайович
УДК [658.286.2:338.47]:656.029.4
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПЕРЕВЕЗЕНЬ
НА МЕТАЛУРГІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
раціональним використанням вантажних вагонів
Спеціальність 05.22.12 – Промисловий транспорт
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Луганськ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Транспортні технології” Запорізького національного технічного університету (ЗНТУ) Міністерства освіти і науки України, м. Запоріжжя.
Науковий керівник кандидат технічних наук, доцент Юдін Володимир Петрович, Запорізький національний технічний університет, доцент кафедри “Транспортні технології”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор кафедри „Технології міжнародних перевезень і логістика” Приазовського державного технічного університету Берестовий Анатолій Михайлович;
кандидат технічних наук, професор кафедри „Транспортні технології” Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Пітельгузов Миколай Антонович.
Провідна установа Національний гірничий університет, кафедра “Транспортних систем і технологій” Міністерства освіти і науки України, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться “21” червня_2006 р. о 10-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 29.051.03 при Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля за адресою: 91034, Україна, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий “ 18 ” травня 2006р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, д.т.н. ___________________ Осенін Ю.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Переміщення сировини та матеріалів для забезпечення потреб металургійного виробництва здійснюється переважно в залізничному рухомому складі, близько 50% якого після вивантаження використовується для навантаження готової продукції.
Значною мірою на роботу транспорту металургійних підприємств на етапах планування та організації залізничних перевезень впливають існуючі обмеження використання вагонів для навантаження готової продукції за технічними та комерційними причинами.
В умовах реструктуризації вагонного парку загального користування перед підприємствами металургійної галузі з'явився широкий вибір організацій, які надають послуги по перевезенню вантажів у власних (приватних) вагонах (вагонах, які належать підприємствам, організаціям, портам, установам і громадянам, або орендовані ними). Обсяги перевезень у власних вагонах, починаючи з 2000 року інтенсивно збільшуються (з 4,6% у 2000 р. до 26% у 2005 р. від загальних обсягів перевезень залізницями України).
Різноманітність комерційних пропозицій потребує формування нового підходу до визначення найбільш доцільних варіантів організації перевезень вантажів. Існуючі методи організації перевезень вантажів не достатньо пристосовані до нових умов господарювання.
Таким чином, дослідження обумовлені потребою в раціональному підході при організації зовнішніх перевезень підприємств у вагонах двох форм власності: інвентарного парку залізничних адміністрацій та власних, що забезпечує зниження вартості перевезень вантажів на металургійних підприємствах, зменшення часу користування вагонами на під’їзній колії.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Обраний напрямок досліджень пов'язаний з реструктуризацією залізничного транспорту згідно з Концепцією та Програмою реструктуризації на залізничному транспорті України, затвердженою рішенням колегії Міністерства транспорту України (протокол №17 від 18.06.1997 р.) і схваленою Міжвідомчою комісією з питань демонополізації економіки (протокол №15 від 18.02.1998 р.), Програмою щодо забезпечення ефективності функціонування та розвитку залізничного транспорту України на 2000 - 2004 роки, затвердженою рішенням колегії Міністерства транспорту України (протокол №27 від 2.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПЕРЕВЕЗЕНЬ НА МЕТАЛУРГІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ раціональним використанням вантажних вагонів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок