Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІМОВІРНІСНИЙ АНАЛІЗ РОБОТИ СТИСНУТИХ ТРУБОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ

ІМОВІРНІСНИЙ АНАЛІЗ РОБОТИ СТИСНУТИХ ТРУБОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ

Назва:
ІМОВІРНІСНИЙ АНАЛІЗ РОБОТИ СТИСНУТИХ ТРУБОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,98 KB
Завантажень:
113
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ПОЛТАВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА
ВОСКОБІЙНИК ОЛЕНА ПАВЛІВНА
УДК 624.016.004.15
ІМОВІРНІСНИЙ АНАЛІЗ РОБОТИ СТИСНУТИХ
ТРУБОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ
05.23.01 „Будівельні конструкції, будівлі і споруди”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Полтава 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Полтавському національному технічному університеті
імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор Стороженко Леонід Іванович, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, професор кафедри конструкцій із металу, дерева та пластмас.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор Яременко Олександр Федорович, Одеська державна академія будівництва та архітектури, завідувач кафедри будівельної механіки;
кандидат технічних наук, доцент Єрмоленко Дмитро Адольфович, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, доцент кафедри проектування автомобільних доріг та сільських будівель.
Провідна установа: | Харківська національна академія міського господарства Міністерства освіти і науки України (кафедра будівельних конструкцій), м. Харків.
Захист дисертації відбудеться “  ” вересня 2006 р., о 1300, на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .052.02 при Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка за адресою: 36011, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24, ауд.218.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за адресою: 36011, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.
Автореферат розісланий “ 22 ” серпня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Чернявський В.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Разом із різноманітними сталевими та залізобетонними конструкціями трубобетон знаходить все ширше використання у сучасних умовах будівництва в Україні. Особливо актуальне застосування в якості несучих елементів каркасів промислових, житлових та цивільних будівель центрально та позацентрово стиснутих трубобетонних елементів. Але впровадження трубобетону у будівництво стримується відсутністю необхідних нормативних документів, якими могли б користуватися проектувальники. Зараз в Україні діють застарілі норми, в яких зовсім не висвітлене питання проектування конструкцій з трубобетону. За кордоном вже більше десяти років функціонує міжнародний нормативний документ Eurocode , присвячений проектуванню сталезалізобетонних конструкцій. Аналогічний нормативний документ розробляється і в Україні.
Незважаючи на багаторічні дослідження трубобетону в нашій країні, на сьогодні практично відсутні дослідження надійності таких елементів. Немає узагальнених статистичних даних про властивості трубобетону, не розроблені методи розрахунку трубобетонних елементів з точки зору їх надійності та відсутні норми проектування конструкцій з трубобетону. Нормування розрахунку трубобетонних елементів як комплексних перерізів не менше ніж з двома складовими з різними фізико-механічними властивостями та нечітко вираженими видами граничних станів неможливе без імовірнісного аналізу роботи таких елементів.
Таким чином, дослідження статистичних властивостей міцності трубобетону та надійності конструкцій, виготовлених з нього, є актуальною науковою проблемою, яка має велике теоретичне та практичне значення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, питаннями, темами. Тема дисертації відповідає напрямам науково-технічної політики держави в галузі оцінювання технічного стану будівель і споруд згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №409 від 05 травня 1997 р. „Про забезпечення надійності і безпечної експлуатації будівель, споруд та мереж”, Постановою Кабінету Міністрів України №1313 від 20 серпня 2000 р. „Про затвердження програми запобігання і реагування на надзвичайні ситуації технічного і природного характеру на 2000-2005 роки з метою комплексного вирішення проблем захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру і в інтересах безпеки окремої людини, суспільства, національного надбання та навколишнього середовища”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ІМОВІРНІСНИЙ АНАЛІЗ РОБОТИ СТИСНУТИХ ТРУБОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок