Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ НА ОСНОВІ ТЕОРІЇ НЕЧІТКИХ МНОЖИН

ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ НА ОСНОВІ ТЕОРІЇ НЕЧІТКИХ МНОЖИН

Назва:
ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ НА ОСНОВІ ТЕОРІЇ НЕЧІТКИХ МНОЖИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,22 KB
Завантажень:
214
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНИСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Тищук Тетяна Анатоліївна
УДК 330.46 : 519.866
ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ
ПРОЦЕСІВ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ
НА ОСНОВІ ТЕОРІЇ НЕЧІТКИХ МНОЖИН
Спеціальність 08.03.02 – Економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецк, 2001


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі економічної кибернетики Донецького національного університету Мінастерства освіти і науки Украіни (м.Донецьк).
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Лисенко Юрій Григорович,
Донецький національний университет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри економічної кібернетики (м. Донецьк)
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Гузь Микола Григорович,
Професор кафедри математики та математичних методів в економіці Донецького національного университету Міністерства освіти і науки України, (м. Донецьк);
кандидат економічних наук
Дубровіна Надія Анатоліївна,
доцент кафедри економічної кібернетики Харківського
державного економічного университету Міністерства освіти і науки України (м. Харків)
Провідна установа: | Київький національний університет ім. Тараса Шевенка Міністерства освіти і науки України (м. Київ), кафедра економічної кібернетики
Захист дисертації відбудеться 28 грудня 2001 року о 12 годині на засідання спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінцев, 198а, ауд. 101.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецького національного университету Міністерства освіти і науки України (83055 м. Донецьк, вул. Університетська, 24).
Автореферат розісланй 27 листопада 2001 року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Овечко Г.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Практика управління економічними системами розвинених країн показала ефективність застосування проектних методів. Ці методи придатні до управління переходом економічної системи з одного якісного стану в інший. Під проектом у цьому дослідженні розумієтся цілеспрямоване, заздалегідь відпрацьоване і заплановане створення або зміна певної системи.
Окремі елементи управління проектами існували і в плановій економіці, але системне уявлення про проектний підхід до управління склалося лише під впливом технологій, що існують у країнах з ринковою економікою. Воно досліджене в роботах Х.Решке і Ч.Шеммі, А.Адамса, Б.Селіа і М.Норми, Г.Кержнера та узагальнено у керівницьтві “Основи знань з проектного менеджменту”, яке розроблено Інститутом проектного менеджменту (США). Принципи і методи управління проектами з урахуванням специфіки країн з перехідною економікою представлені в роботах С.Д.Бушуєва, І.М.Волкова, В.І.Воропаєва, Ю.Г.Лисенка, І.І.Мазура, С.О.Москвина, А.А.Пересади, В.Л.Петренка, В.Д.Шапіро та ін.
На кожному етапі реалізації проекту, поряд з необхідним результатом, можуть виникати неочікувані фактори, що впливають на досягнення кінцевої мети. Крім того, можуть змінюватися зовнішні умови, і це також буде впливати на процес управління проектом і досягнення результату. Оскільки в управлінні економікою експерименти безпосередньо на об'єкті можуть викликати втрати ресурсів, важливим є якнайточніший прогноз усіх наслідків реалізації проекту на кожному етапі ще в передпроектній фазі. Це можливо виконати шляхом моделювання поведінки об'єкта, на перетворення якого спрямований проект, і стану зовнішнього середовища на протязі усього життєвого циклу проекту. При цьому, як правило, виникають проблеми врахування невизначеностей параметрів проекту та його оточення.
Існуючі підходи до моделювання процесів управління проектами з урахуванням невизначеності досліджено у працях М.А.Глазунова, В.М.Трояновського, М.В.Грачової, В.В.Вітлинського та ін. Вони передбачають вирішення цієї задачі, прямо чи побічно використовуючи ймовірнісні методи, моделі аналізу чутливості та інші підходи. Ці підходи орієнтовані на вузький діапазон невизначеностей.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ НА ОСНОВІ ТЕОРІЇ НЕЧІТКИХ МНОЖИН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок