Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТЕХНОЛОГІЧНИХ СХЕМ РОЗРОБКИ ТОНКОЖИЛЬНИХ ЗОЛОТОРУДНИХ РОДОВИЩ УКРАЇНИ

ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТЕХНОЛОГІЧНИХ СХЕМ РОЗРОБКИ ТОНКОЖИЛЬНИХ ЗОЛОТОРУДНИХ РОДОВИЩ УКРАЇНИ

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТЕХНОЛОГІЧНИХ СХЕМ РОЗРОБКИ ТОНКОЖИЛЬНИХ ЗОЛОТОРУДНИХ РОДОВИЩ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,66 KB
Завантажень:
77
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ГІРНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Коровяка ЄвгенІй АнатолІЙОвич
УДК 622.032.2:622.611
ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТЕХНОЛОГІЧНИХ СХЕМ РОЗРОБКИ ТОНКОЖИЛЬНИХ ЗОЛОТОРУДНИХ РОДОВИЩ УКРАЇНИ
Спеціальність: 05.15.02 – Підземна розробка родовищ корисних копалин
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ - 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі рудникового транспорту Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ).
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор ШИРІН
завідувач кафедри рудникового транспорту Леонід
Національного гірничого університету Никифорович
Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ)
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор, КОЛОКОЛОВ
професор кафедри підземної розробки родовищ Олег
Національного гірничого університету Васильович
Міністерства освіти і науки України
(м. Дніпропетровськ)
кандидат технічних наук, старший науковий НЕДЄЛЬСЬКИЙ
співробітник, начальник науково-дослідного відділу Олександр
Українського науково-дослідного і Григорович
проектно-розвідувального інституту
промислової технології Міністерства
палива та енергетики України (м. Жовті Води)
Провідна установа: Криворізький технічний університет Міністерства
освіти і науки України, кафедра підземної
розробки родовищ корисних копалин
Захист дисертації відбудеться “18” червня 2004 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.080.03 у Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України (49027, Україна, м. Дніпропетровськ, просп. К. Маркса, 19).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (49027, м. Дніпропетровськ, просп. К.Маркса, 19).
Автореферат розіслано “12” травня 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент В.І. Тимощук
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Стабілізацію економічної політики та укріплення суверенітету України пов’язують з успішним розвитком золотодобувної галузі. Обумовлено це тим, що золото є не тільки джерелом валюти, але й найбільш стабільним, сертифікованим продуктом на світовому ринку.
Саме тому в даний час на території України ведеться промислова оцінка 14 родовищ золота, які представлені в основному тонкими крутопадаючими жилами, що залягають у корінних породах Українського кристалічного щита. Найбільш перспективними варто вважати родовища Сергієвське і Широка балка (Дніпропетровська обл.), а також Юрієвське і Клинцевське (Кіровоградська обл.), де за прогнозною оцінкою геологів зосереджено до 54% промислових запасів золота України. Родовища компактно зосереджені в найбільшому Придніпровському гірничопромисловому регіоні.
Доцільність першочергової розробки золоторудних родовищ у даному регіоні очевидна і визначається, насамперед, досить розвинутою його гірничодобувною і переробною промисловістю в суміжних галузях, а також відповідною інфраструктурою.
Слід зазначити, що традиційно застосовувана технологія вилучення корисних компонентів з руд кольорових, рідких і благородних металів передбачає процеси, пов’язані зі збагаченням добутої гірничої маси і розміщенням її відходів на поверхні.
В умовах родовищ Українського кристалічного щита це може привести до вилучення з обороту в сільському господарстві найбільш коштовних на Україні орних земель.
У цьому зв’язку перед золотодобувною галуззю гостро ставиться питання, як раціонально вести розробку, збагачення і вилучення золота в умовах унікального, у промисловому і сільськогосподарському відношенні, регіону.
Зосередженість перспективних родовищ золота в густонаселених областях України й екологічна небезпека існуючих процесів його вилучення вимагають екстреної розробки й узгодження комплексу ресурсозберігаючих і природоохоронних заходів, а також обґрунтування і дослідного відпрацювання елементів технології підземного видобутку руди, подрібнення і збагачення руди, ціанування концентратів, осадження і рафінування золота.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТЕХНОЛОГІЧНИХ СХЕМ РОЗРОБКИ ТОНКОЖИЛЬНИХ ЗОЛОТОРУДНИХ РОДОВИЩ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок