Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТАБІЛІЗАЦІЯ ШВИДКОСТІ ГНУЧКОГО НОСІЯ ІНФОРМАЦІЇ В АПАРАТУРІ МАГНІТНОГО ЗАПИСУ

Загрузка...

СТАБІЛІЗАЦІЯ ШВИДКОСТІ ГНУЧКОГО НОСІЯ ІНФОРМАЦІЇ В АПАРАТУРІ МАГНІТНОГО ЗАПИСУ

Назва:
СТАБІЛІЗАЦІЯ ШВИДКОСТІ ГНУЧКОГО НОСІЯ ІНФОРМАЦІЇ В АПАРАТУРІ МАГНІТНОГО ЗАПИСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,24 KB
Завантажень:
21
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
ДЕЙНЕКА Ростислав Михайлович
УДК 681.847.2
СТАБІЛІЗАЦІЯ ШВИДКОСТІ ГНУЧКОГО НОСІЯ ІНФОРМАЦІЇ В АПАРАТУРІ МАГНІТНОГО ЗАПИСУ
Спеціальність 05.02.09 - динаміка та міцність машин
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів - 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному університеті „Львівська політехніка”
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент
Пархоменко Анатолій Леонтійович,
Національний університет „Львівська політехніка”,
доцент кафедри „Прилади точної механіки”.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, доцент
Сокіл Богдан Іванович,
Національний університет „Львівська політехніка”
Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри „Теоретична механіка”;
кандидат технічних наук, доцент
Гладьо Юрій Богданович,
Тернопільський державний технічний університет
ім. Івана Пулюя,
доцент кафедри „Теоретична механіка”.
Провідна установа - | Національний технічний університет
„Харківський політехнічний інститут”, кафедра
„Динаміка і міцність машин”
Міністерства освіти і науки України (м. Харків).
Захист відбудеться „1” жовтня 2003р. о 15 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.06 у Національному університеті „Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. Cт. Бандери, 12, ауд. 226 головного корпусу.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Національного університету „Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. Професорська 1.
Автореферат розісланий „ 30 ” серпня 2003р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Форнальчик Є.Ю.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Високі вимоги до якості сучасної аудіо-, відео-, кіно- та спеціальної апаратури магнітного запису передбачають використання високоефективних автоматизованих методів її проектування, діагностування та виготовлення.
Однією з основних складових процесу проектування таких об’єктів є розрахункова компонента, яка грунтується на відповідному алгоритмі, що випливає з прийнятої математичної моделі, яка з певним рівнем адекватності описує динамічні явища у системі приводу гнучкого носія в режимах запису та відтворення інформації. Необхідною умовою якісної реалізації вказаних процесів є стабільність швидкості руху носія інформації у робочій зоні механізму транспортування. Крім цього, враховуючи те, що сучасний ринок насичений різними типами апаратури магнітного запису, актуальною є необхідність розробки діагностичних тестів для встановлення якості нової та технічного стану чинної апаратури. У зв’язку з цим зауважимо, що запропонована комплексна математична модель може бути використана для визначення частот і амплітуд періодичних складових вихідного інформаційного сигналу як діагностичних показників, що однозначно пов’язані із структурними параметрами об’єкту діагностування.
Запропонована методика аналізу системи приводу гнучкого носія інформації дає можливість шляхом цілеспрямованого уникнення резонансно небезпечних зон не тільки встановлювати оптимальні значення параметрів її елементів, але й формувати менш жорсткі вимоги до точності їх виготовлення. Отже, дослідження динаміки систем приводу є визначальною умовою їх раціонального проектування, ефективного діагностування та встановлення вимог до точності виготовлення.
Зв‘язок роботи з науковими програмами, планами і темами. Робота виконувалась згідно з напрямками науково-технічних держбюджетних та договірних розробок кафедри „Прилади точної механіки” НУ „Львівська політехніка”, а саме: КПТМ-1 №01870097971 “Динамика лентопротяжного механизма, приборов и устройств” (1991р.); №5135 “Разработка параметров и точностных характеристик лентопротяжных механизмов малогабаритных магнитофонов с обратной связью” (1990р.); №5198 “Розробка методів розрахунку і проектування трьохмоторних стрічкопротягуючих механізмів і науково обгрунтованого вибору їх параметрів” (1991р.); №6582 “Аналіз динаміки механізму з гнучкою ланкою як системи з розподіленими параметрами з автоматичним регулюванням швидкості” (1999р.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: СТАБІЛІЗАЦІЯ ШВИДКОСТІ ГНУЧКОГО НОСІЯ ІНФОРМАЦІЇ В АПАРАТУРІ МАГНІТНОГО ЗАПИСУ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок