Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ КОНТУРНОГО ФРЕЗЕРУВАННЯ ЗА РАХУНОК КОРЕКЦІЇ РОЗМІРІВ ОБРОБКИ

ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ КОНТУРНОГО ФРЕЗЕРУВАННЯ ЗА РАХУНОК КОРЕКЦІЇ РОЗМІРІВ ОБРОБКИ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ КОНТУРНОГО ФРЕЗЕРУВАННЯ ЗА РАХУНОК КОРЕКЦІЇ РОЗМІРІВ ОБРОБКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,42 KB
Завантажень:
383
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Державний вищий навчальний заклад“
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ”
Ковалевська Олена Сергіївна
УДК 621.9
ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ
КОНТУРНОГО ФРЕЗЕРУВАННЯ ЗА РАХУНОК КОРЕКЦІЇ
РОЗМІРІВ ОБРОБКИ
Спеціальність 05.02.08 – Технологія машинобудування
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Донецьк 2007
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано на кафедрі “Технологія та управління виробництвом” Донбаської державної машинобудівної академії Міністерства освіти і науки України (м. Краматорськ)
Науковий керівник:
кандидат технічних наук, доцент Колот Лідія Петрівна, Донбаська державна машинобудівна академія (м. Краматорськ), доцент кафедри “Технологія та управління виробництвом”.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, доцент Гусєв Володимир Владиленович, ДВНЗ “Донецький національний технічний університет”, професор кафедри “Металорізальні верстати та інструменти”;
- кандидат технічних наук Клочко Олександр Олександрович, генеральний директор ВАТ “Науково-виробниче підприємство “Оснастка”.
Захист відбудеться “31” січня 2008 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .052.04 у ДВНЗ “Донецький національний технічний університет” за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, , 6-ий навчальний корпус, ауд. 6202.
Із дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного технічного університету за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, 2-ий навчальний корпус.
 
Автореферат розісланий “28” грудня 2007 р.
 
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доцент Т. Г. Івченко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Можливість машинобудівних підприємств існувати в сучасних умовах у багатьох залежить від їх здатності забезпечити конкурентні переваги продукції. Точність та продуктивність технологічного обладнання визначають ефективність машинобудівного виробництва та якість продукції.
Актуальність виконаного дослідження визначається тим, що незмінний зріст вимог до підвищення якості продукції та ефективності виробництва приводить до необхідності постійного удосконалення технологічних процесів обробки деталей. Якість продукції у значній мірі залежить від точності розмірів деталей. Вплив різних факторів зменшує точність обробки деталей на металорізальних верстатах с ЧПУ.
Точність геометричної форми оброблених деталей у виробничих умовах, продуктивність обробки залежать від динамічних якостей верстата, застосованого інструмента, особливостей заготовок, режимів різання.
З точністю обробки, залежною від деформації технологічної системи, міцно пов’язані такі питання, як статичні та динамічні властивості технологічної системи, припустимі режими різання, геометрія інструмента, припуск на обробку, нормування жорсткості технологічної системи, тобто питання, які визначають економічну та продуктивну обробку деталей на металорізальних верстатах.
У технологічних процесах обробки металів різанням процес фрезерування складає до 15% від усієї кількості операцій металообробки. Зараз при розробці технологічних процесів вибір режимів різання на підприємстві здійснюється із застосуванням емпіричних залежностей. Не враховуючи явні переваги, які пов’язані з простотою розрахунку, ці залежності не відображають у повному обсязі сутність фізичних процесів, які відбуваються в зоні різання. Для активного керування точністю готових виробів необхідна інформація про вплив різних факторів на параметри деталі в процесі виконання технологічного циклу.
Таким чином, проблема дослідження точності є однією з найбільш актуальних у машинобудуванні, тому що її вирішення дозволяє не тільки встановити основні закономірності в технологічних процесах, але й виробити заходи щодо підвищення продуктивності роботи на даному обладнанні при забезпеченні заданої точності обробки.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ КОНТУРНОГО ФРЕЗЕРУВАННЯ ЗА РАХУНОК КОРЕКЦІЇ РОЗМІРІВ ОБРОБКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок