Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат українською: ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ПЕРЕХІДНИХ ПРОЦЕСІВ СКЛАДНИХ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ КРАНОВИХ МЕХАНІЗМІВ

Загрузка...

ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ПЕРЕХІДНИХ ПРОЦЕСІВ СКЛАДНИХ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ КРАНОВИХ МЕХАНІЗМІВ / сторінка 5

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ПЕРЕХІДНИХ ПРОЦЕСІВ СКЛАДНИХ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ КРАНОВИХ МЕХАНІЗМІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,08 KB
Завантажень:
30
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 

 
При дослідженні перехідних процесів у системі зі спостерігачем замість реальних величин 1, 2, 0 розглядалися їх відновлені значення , , , а корегуючий зворотний зв'язок знімався з виходу спостерігача, тобто за різницею .
Важливою властивістю спостерігаючих пристроїв є їх чутливість до розбігу реальних і розрахункових параметрів системи. У ідеальному випадку параметри об'єкта і спостерігача повинні бути ідентичними. При виникненні параметричної помилки спостерігачу потрібна більша швидкодія, що визначається величиною , і, отже, підвищені значення коефіцієнтів модального зворотного зв'язку. Крім того, при збільшеному значенні в перехідних режимах можуть виникнути значні викиди координат спостерігача, які небажані при його цифровій реалізації на базі мікропроцесора. Тому необхідно, щоб спостерігаючий пристрій мав низьку чутливість до неузгодженості параметрів.
У даному розділі було зроблено порівняння двох досліджуваних типів спостерігаючих пристроїв – повного і зниженого порядків. Встановлено, що обидва вони мають низьку чутливість до розбігу параметрів, причому допускається розбіжність реальних і розрахункових параметрів системи в 2 рази. Було також встановлено, що найбільш придатною формою розподілу коренів характеристичного рівняння обох спостерігачів є біноміальна, оскільки вона забезпечує оптимальне протікання перехідних процесів. З точки зору зручності технічної реалізації найкращим є редукований спостерігач, тому що в зв'язку зі зниженим порядком він має зменшені значення коефіцієнтів у ланцюгу зворотного зв'язку. Тому викиди відновлених координат в перехідному процесі у нього приблизно в 2.5 рази менше, ніж у спостерігача повного порядку.
У четвертому розділі була розроблена система мікропроцесорного керування (СМК) електроприводом механізму підйому з застосуванням корекції. Функціональна схема СМК наведена на рис.5. На ній МК – мікроконтролер, до складу якого входять: МП – мікропроцесор; КП – контролер переривань; ПТ – таймер, що програмується; ПВВ – пристрій вводу-виводу; ПЗП – постійний запам'ятовуючий пристрій; ОЗП – оперативний запам'ятовуючий пристрій. Для взаємодії між усіма складовими мікроконтролера передбачені три шини: ША – шина адреси, ШД – шина даних, ШК – шина керування, що зв'язують у єдину систему компоненти МК. На схемі позначені також: П – підсилювач, призначений для передачі імпульсів на тиристори безпосередньо від МК; ТПН – тиристорній перетворювач напруги; АД – асинхронний двигун; ПМ – підйомний механізм; СС – система синхронізації з мережею, яка призначена для точного узгодження відпираючих імпульсів, що подаються на ТПН, з напругою мережі. Для зв'язку МК з оператором передбачено пульт керування (ПК) і рідиннокристалічний індикатор (РКІ). Надходження на МК інформації про стан системи забезпечується за допомогою давачів: ДШ – швидкості двигуна; ДДЛ – довжини линви; ДМВ – маси вантажу; ДК – кута нахилу стріли крана.
Відповідно до досліджень, проведених у главах 2 і 3, сформульовані задачі, виконання яких здійснюється мікропроцесорною системою керування:
-
регулювання швидкості двигуна;
-
обробка інформації, що надходить від давачів і з пульта керування;
-
формування керуючих імпульсів на ТПН;
-
реалізація корегуючого зворотного зв'язку за різницею швидкостей трьох мас для підвищення якості перехідних процесів;
-
розрахунок оптимального коефіцієнта корекції Ккопт;
-
реалізація спостерігаючого пристрою.
На рис. 6 приведена блок-схема алгоритму формування процесу пуску в тримасової ЕМС, що реалізує усі функції мікропроцесорного керування, відзначені вище. На початковому етапі, після подачі напруги, здійснюється діагностика всіх компонентів, і у випадку виявлення недієздатності здійснюється відключення системи автоматично або вручну з одночасним виводом інформації про її стан. Якщо система дієздатна, після підтвердження її готовності з пульта керування вводиться значення швидкості, до якої має розігнатися двигун.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ПЕРЕХІДНИХ ПРОЦЕСІВ СКЛАДНИХ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ КРАНОВИХ МЕХАНІЗМІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок