Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА МОЛОЧНО-БІЛКОВОГО КОНЦЕНТРАТУЗІ СКОЛОТИН ТА ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ У ТЕХНОЛОГІЯХПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ

РОЗРОБКА МОЛОЧНО-БІЛКОВОГО КОНЦЕНТРАТУЗІ СКОЛОТИН ТА ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ У ТЕХНОЛОГІЯХПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ

Назва:
РОЗРОБКА МОЛОЧНО-БІЛКОВОГО КОНЦЕНТРАТУЗІ СКОЛОТИН ТА ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ У ТЕХНОЛОГІЯХПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,06 KB
Завантажень:
199
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ТЕХНОЛОГІЇ
ТА ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРЧУВАННЯ
ЮДІНА ТЕТЯНА ІЛЛІВНА
УДК 641.8-0,35:637.1
РОЗРОБКА МОЛОЧНО-БІЛКОВОГО КОНЦЕНТРАТУ
ЗІ СКОЛОТИН ТА ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ У ТЕХНОЛОГІЯХ
ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ
Спеціальність: 05.18.16 – технологія продуктів харчування
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківській державній академії технології та організації харчування Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Дейниченко Григорій Викторович,
Харківська державна академія технології та організації харчування,
завідувач кафедри устаткування підприємств харчування
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Пивоваров Павло Петрович,
Харківська державна академія технології та організації харчування,
професор кафедри технології продукції громадського харчування
кандидат технічних наук, професор
Калакура Марія Михайлівна,
Київський національний торговельно-економічний університет,
завідувач кафедри технології і організації громадського харчування
Провідна установа: Одеська державна академія харчових технологій
Міністерства освіти і науки України, м. Одеса,
кафедра технології молока та сушіння
Захист відбудеться "26" червня 2001 р. об 14?є ?одині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.088.01 Харківської державної академії технології та організації харчування за адресою: 61051, м. Харків, вул. Клочківська, 333.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківської державної академії технології та організації харчування за адресою: 61051, м.Харків, вул. Клочківська, 333.
Автореферат розісланий "25" травня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Михайлов В.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним із перспективних напрямків розширення асортименту й підвищення харчової цінності продукції громадського харчування є розробка наукових основ і технологій нових оптимізованих кулінарних виробів із використанням нетрадиційної молочної сировини.
Технологія промислової переробки молока традиційними способами не дозволяє використовувати усі його складові частини в такі молочні продукти, як вершкове масло, кислий сир, сир твердий і ін. При їх виробництві неминуче одержують білково-вуглеводну молочну сировину (БВМС) у вигляді знежиреного молока, сколотин і молочної сироватки.
Одним із видів БВМС, що утворюється при переробці молока, є сколотини, які одержують при виробництві вершкового масла. У загальному обсязі виробленої БВМС сколотини характеризуються відносно невисокою питомою вагою, чим, на наш погляд, і порозумівається недостатня увага до розробки питань їх подальшого використання в харчуванні людини.
Найбільший інтерес у цій сировині представляють білкові речовини, що обумовлюють біологічну цінність сколотин.
Однак, існуючи технології переробки сколотин далеко не в повній мірі використовують їх харчовий потенціал, зокрема, білковий комплекс.
У зв?язку із цим розробка способів і режимів процесу копреципітації білків сколотин, технологій одержання з цієї сировини молочно-білкових концентратів із комплексом необхідних технологічних властивостей для наступного використання в технологіях продукції громадського харчування є актуальним завданням. Його реалізація дозволить більш ефективно використовувати молочні ресурси, розширити асортимент продукції громадського харчування, підвищити її харчову та біологічну цінність.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано відповідно до плану науково-дослідних робіт Харківської державної академії технології та організації харчування “Розробка технології отримання молочно-білкового концентрату зі сколотин” (№ держ. реєстрації 0199 н 003983).
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є наукове обґрунтування і розробка технології молочно-білкового концентрату (МБК) зі сколотин та рекомендацій щодо його використання у виробництві продукції громадського харчування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗРОБКА МОЛОЧНО-БІЛКОВОГО КОНЦЕНТРАТУЗІ СКОЛОТИН ТА ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ У ТЕХНОЛОГІЯХПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок