Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИЙ ПІДХІД ДО ЛІКУВАННЯ ЕРОЗІЇ ШИЙКИ МАТКИ У ЖІНОК РЕПРОДУКТИВНОГО ПЕРІОДУ

ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИЙ ПІДХІД ДО ЛІКУВАННЯ ЕРОЗІЇ ШИЙКИ МАТКИ У ЖІНОК РЕПРОДУКТИВНОГО ПЕРІОДУ

Назва:
ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИЙ ПІДХІД ДО ЛІКУВАННЯ ЕРОЗІЇ ШИЙКИ МАТКИ У ЖІНОК РЕПРОДУКТИВНОГО ПЕРІОДУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,40 KB
Завантажень:
156
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
IНСТИТУТ ПЕДIАТРІЇ, АКУШЕРСТВА ТА ГIНЕКОЛОГIЇ
АКАДЕМIЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ПРЯДКО НАТАЛЯ ГРИГОРIВНА
 
УДК:618.146-002.446-08-035-055.2
 
ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИЙ ПІДХІД
ДО ЛІКУВАННЯ ЕРОЗІЇ ШИЙКИ МАТКИ
У ЖІНОК РЕПРОДУКТИВНОГО ПЕРІОДУ
14.01.01 - акушерство і гiнекологiя
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертацiї на здобуття наукового
ступеня кандидата медичних наук
Київ – 1999


Дисертацiя є рукопис
Робота виконана в Донецькому державному медичному унiверситетi iм.М.Горького МОЗ України.
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор, заслужений дiяч науки i техніки України, Чайка Володимир Кирилович, завiдувач кафедри акушерства, гiнекологiї та перинатологiї Донецького державного медичного унiверситету iм.М.Горького МОЗ України.
Офiцiйнi опоненти:
доктор медичних наук, професор Іванюта Лідія Іванівна, завідуюча відділенням реабілітації репродуктивної функції жінок Iнституту педiатрiї, акушерства та гiнекологiї АМН України, м.Київ
доктор медичних наук, професор Коханевич Євгенія Вікторівна, завідуюча кафедрою акушерства та гiнекологiї №2 Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України
Провiдна установа:
Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця МОЗ України, м.Київ, кафедра акушерства та гінекології №1
Захист вiдбудеться " 8 " лютого 2000 року о 1300 годинi на засiданнi спеціалізованої вченої заради Д 26.553.01 по захисту дисертацiй на здобуття наукового ступеня доктора наук за спецiальностями "Педiатрiя", "Акушерство i гiнекологiя" при Інститутi педiатрiї, акушерства та гiнекологiї АМН України (04050, м.Київ-50, вул.Мануїльського, 8).
 
З дисертацiєю можна ознайомитися в науковiй бiблiотецi Iнституту педiатрiї, акушерства та гiнекологiї АМН України (04050, м.Київ-50, вул.Мануїльського, 8).
 
Автореферат розiсланій " 25 " грудня 1999 р.
 
Вчений секретар
спецiалiзованої вченої ради КВАШНIНА Л.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальнiсть теми. Серед захворювань жіночої статевої сфери ерозія шийки матки дотепер продовжує залишатися однією з найбільш актуальних медико-соціальних проблем у сучасній гінекології й онкології. У структурі гінекологічної захворюваності ця патологія займає важливе місце. Особливу важливість проблема набуває у зв'язку з тим, що зазначене захворювання виявляється в жінок молодого віку. Тривале протікання захворювання, часті рецидиви, неадекватне лікування призводять до розвитку в деяких випадках диспластичних процесів. За останні 5 років відзначається збільшення частоти дисплазій епітелію шийки матки в жінок у віці до 30 років [О.Б.Рудакова і співав., 1995]. В Україні відзначається зростання смертності від раку шийки матки у віковому інтервалі 25-49 років, що пов'язано з низькою ефективністю лікування фонових та передпухлинних захворювань шийки матки в молодих жінок [О.Б. Войкшнарас та співав., 1997; О.М.Лещішина, 1997; В.Н.Сєров, 1988], а також недостатньою ефективністю діагностичних заходів.
Незважаючи на наявність значної кількості робіт вітчизняних та закордонних авторів, що вивчають проблему ерозії шийки матки [Л.Н.Васілєвська, 1986; Б.И.Железнов, та співав., 1984; Є. В.Коханєвіч та співав., 1997; В.Лане, 1964], дотепер багато актуальних питань, пов'язаних з цією патологією, розроблені неповністю. Складність патогенезу, окремі сторони якого є предметом дискусії, визначають той факт, що незважаючи на значний арсенал заходів та засобів для лікування ерозії шийки матки, їхня ефективність є недостатньою, найчастіше через формальний підхід до підбору тактики лікування. Усе зазначене призводить у значному відсотку випадків до рецидивів захворювання або відсутності позитивних результатів лікування.
У зв'язку з цим не викликає сумнівів той факт, що найбільш радикальним засобом зниження частоти ерозій шийки матки є своєчасне й адекватне її лікування.
Потребують також подальшої розробки методи індивідуального підходу до лікування ерозії шийки матки, що з успіхом застосовуються в інших областях практичної медицини.
Вищевикладене характеризує важливість досліджуваної проблеми і визначає мету та основні завдання дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИЙ ПІДХІД ДО ЛІКУВАННЯ ЕРОЗІЇ ШИЙКИ МАТКИ У ЖІНОК РЕПРОДУКТИВНОГО ПЕРІОДУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок