Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> З'ЄДНАННЯ ЕЛЕМЕНТІВ З ДЕРЕВИННО-ШАРУВАТОГО ПЛАСТИКУ В ІЗОЛЯЦІЙНИХ НЕСУЧИХ КОНСТРУКЦІЯХ

З'ЄДНАННЯ ЕЛЕМЕНТІВ З ДЕРЕВИННО-ШАРУВАТОГО ПЛАСТИКУ В ІЗОЛЯЦІЙНИХ НЕСУЧИХ КОНСТРУКЦІЯХ

Назва:
З'ЄДНАННЯ ЕЛЕМЕНТІВ З ДЕРЕВИННО-ШАРУВАТОГО ПЛАСТИКУ В ІЗОЛЯЦІЙНИХ НЕСУЧИХ КОНСТРУКЦІЯХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,18 KB
Завантажень:
273
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Бойко Тетяна Карлівна
УДК 624.078.42:694.14+
624.011.78+691.116
З'ЄДНАННЯ ЕЛЕМЕНТІВ
З ДЕРЕВИННО-ШАРУВАТОГО ПЛАСТИКУ
В ІЗОЛЯЦІЙНИХ НЕСУЧИХ КОНСТРУКЦІЯХ
Спеціальність 05.23.01-
“Будівельні конструкції, будівлі та споруди”.
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Фурсов Вадим Вікторович,
Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури,
професор кафедри металевих та дерев’яних конструкцій
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Стоянов Володимир Васильович,
Одеська державна академія будівництва та архітектури,
завідувач кафедри металевих та дерев’яних конструкцій
кандидат технічних наук, професор
Золотов Михайло Сергійович,
Харківська національна академія міського господарства,
професор кафедри будівельних конструкцій
Провідна установа: Полтавський національний технічний університет
ім. Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України,
кафедра конструкцій з металу, дерева та пластмас
Захист відбудеться 19 жовтня 2005 р., о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.056.04 при Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури за адресою: 61002,м.Харків,вул.Сумська,40.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури за адресою: 61002, м.Харків, вул.Сумська,40.
Автореферат розісланий 15 вересня 2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доцент О.Ю.Крот
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Будівництво потужних сучасних ізоляційних систем для об'єктів, які працюють в умовах значних електричних впливів і технологічних навантажень, обумовлюють упровадження в практику проектування матеріалів, що забезпечують не тільки несучу здатність елементів, але й сприйняття електричного удару при напругах понад 3-х млн. вольт і силі струму в 10 тис. ампер.
Конструкції, які використовуються в спорудах подібного типу, повинні бути практично безметалевими - сталь та залізобетон для експлуатації в умовах електричного удару заборонені, а відсоток сталевих елементів не повинен перевищувати згідно з технічними умовами 5% від загальної маси конструкції.
Як альтернатива традиційним матеріалам в ізоляційних несучих конструкціях можливе використання різного роду пластиків, у тому числі на деревинній основі. Маючи необхідні діелектричні властивості, деревинні пластики мають досить високі механічні характеристики, що дає підставу використовувати їх саме як конструкційний матеріал.
Збільшення потужності імпульсних споруд призводить до необхідності зміни габаритних розмірів несучих конструкцій та створення елементів складового перерізу, бо розміри перерізів конструкційних пластмас в існуючому сортаменті обмежені.
Діючі на сьогоднішній день СНіП П-25-80 не містять розрахункових положень для проектування конструкцій з використанням деревинних пластиків, а також рекомендацій з розрахунків з'єднань із цього матеріалу.
Тому важливим та актуальним є не тільки дослідження особливостей деревинно-шаруватого пластику як конструкційного будівельного матеріалу, що використовується в об'єктах з підвищеними діелектричними вимогами, а й розгляд способів з'єднання елементів несучих конструкцій й розроблення надійних й достовірних методів розрахунку з’єднань елементів з деревинно-шаруватих пластиків.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація є закінченою працею, яка пов`язана з науковим напрямком роботи кафедри металевих та дерев`яних конструкцій Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури за планом Міністерства освіти й науки України “Вивчення механічних властивостей клеєної деревини та з'єднань з деревинно-шаруватого пластику” (держ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: З'ЄДНАННЯ ЕЛЕМЕНТІВ З ДЕРЕВИННО-ШАРУВАТОГО ПЛАСТИКУ В ІЗОЛЯЦІЙНИХ НЕСУЧИХ КОНСТРУКЦІЯХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок