Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДВОВИМІРНІ КРАЙОВІ ЗАДАЧІ ПРО ВЗАЄМОДІЮ ПЛОСКИХ НЕСТАЦІОНАРНИХ ПРУЖНИХ ХВИЛЬ З ТОНКИМИ ВКЛЮЧЕННЯМИ

ДВОВИМІРНІ КРАЙОВІ ЗАДАЧІ ПРО ВЗАЄМОДІЮ ПЛОСКИХ НЕСТАЦІОНАРНИХ ПРУЖНИХ ХВИЛЬ З ТОНКИМИ ВКЛЮЧЕННЯМИ

Назва:
ДВОВИМІРНІ КРАЙОВІ ЗАДАЧІ ПРО ВЗАЄМОДІЮ ПЛОСКИХ НЕСТАЦІОНАРНИХ ПРУЖНИХ ХВИЛЬ З ТОНКИМИ ВКЛЮЧЕННЯМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,02 KB
Завантажень:
422
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство освіти і науки України
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені І.І.МЕЧНИКОВА
Мойсєєнок Олексій Павлович
УДК 539.3
ДВОВИМІРНІ КРАЙОВІ ЗАДАЧІ ПРО ВЗАЄМОДІЮ ПЛОСКИХ НЕСТАЦІОНАРНИХ ПРУЖНИХ ХВИЛЬ З
ТОНКИМИ ВКЛЮЧЕННЯМИ
01.02.04 – механіка деформівного твердого тіла
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фізико - математичних наук
Одеса – 2008
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова
Науковий керівник: доктор фізико-математичних наук, професор
ПОПОВ Всеволод Геннадійович,
Одеська національна морська академія,
завідувач кафедри вищої математики.
Офіційні опоненти: доктор фізико-математичних наук, професор
ГРИГОРЕНКО Олександр Ярославович,
Інститут механіки
імені С.П. Тимошенка НАН України,
завідувач відділу обчислювальних методів;
доктор фізико-математичних наук,
старший науковий співробітник
МИХАСЬКІВ Віктор Володимирович,
Інститут прикладних проблем механіки і математики
імені Я.С. Підстригача НАН України,
провідний науковий співробітник.
Захист відбудеться « 13 » червня 2008 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 41.051.05 в Одеському національному університеті імені І.І.Мечникова за адресою: 65026, м. Одеса, вул. Дворянська 2, аудиторія 73.
З дисертацією можна ознайомитися у науковій бібліотеці Одеського національного університету імені І.І. Мечникова (65026, м. Одеса, вул. Преображенська ).
Автореферат розісланий « 12 » травня 2008 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат фізико-математичних наук Кореновський А.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Досвід інженерної практики засвідчує, що міцність і довговічність конструкцій суттєво залежать від структури їх матеріалу, який може містити різноманітні неоднорідності. Зокрема, на міцність конструкцій значно впливає наявність у них технологічних дефектів у вигляді тонких включень, які є джерелом концентрації напружень, що може стати чинником руйнування. Причому при динамічному навантаженні, особливо нестаціонарному, концентрація напружень навколо включень може значно перевищувати ту, що відповідає стану рівноваги. Але тонкі неоднорідності є не тільки концентраторами напружень, вони ще широко використовуються як армуючі елементи в композитах. Дослідження напруженого стану в околі таких елементів необхідні для оцінки міцності композитів і створення матеріалів з заданими властивостями. Вивчення вищеназваних явищ неможливо без розв’язання крайових задач нестаціонарної теорії пружності для тіл з тонкими включеннями.
Розв’язання поставлених в роботі проблем базувалось на використанні методів механіки суцільного середовища, зокрема, методів динамічної теорії пружності. Розвиток цих методів відображений у великій кількості монографій, які з’явились останніми десятиріччями. Так, зокрема, значний внесок у розвиток загальних підходів до розв’язання задач динамічної теорії пружності внесли О.Є Андрейків, А. Е. Бабаєв, В.А. Бабешко, Й.І. Ворович, В.Т. Грінченко, О.Я. Григоренко, Я. М. Григоренко, О.М. Гузь, Є.В. Глушков, Г.С. Кіт, О.С. Космодаміанський, В. Д. Кубенко, В.В. Мелешко, З.Т. Назарчук, В.З. Партон, Я.С. Підстригач, Ю. М. Подільчук, Г.Я. Попов, В.Б. Поручиков, М.П. Саврук, В.М. Сеймов, І.Т. Селєзов, А.Ф Улітко, І.Г. Філіпов, J.D. Achenbach, K.F. Graff, Ch. Zhang, D. Cross, L. Fryba, Y.H. Pao, C.H. McMaken. Проблема визначення напружено-деформівного стану тіл з тонким включеннями вимагає розвитку і специфічних математичних методів. Це пов’язано зі змішаними граничними умовами в області контакту. Математичні моделі взаємодії включення з матрицею та методи розв’язання відповідних змішаних задач теорії пружності викладені в працях В.М. Александрова, О.Є. Андрейківа, Л.Т. Бережницького, Н.Д. Вайсфельд, Д.В. Грилицького, В. ФЄмеця, Г.С. Кіта, Я.І. Кунця, Р.М. Кушніра, В.В. Михаськіва, О.Б. Мовчана, С.М. Мхітаряна, С.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ДВОВИМІРНІ КРАЙОВІ ЗАДАЧІ ПРО ВЗАЄМОДІЮ ПЛОСКИХ НЕСТАЦІОНАРНИХ ПРУЖНИХ ХВИЛЬ З ТОНКИМИ ВКЛЮЧЕННЯМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок