Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Сезонна програма комбайна і ризик у процесі централізованого збирання ранніх зернових

Сезонна програма комбайна і ризик у процесі централізованого збирання ранніх зернових

Назва:
Сезонна програма комбайна і ризик у процесі централізованого збирання ранніх зернових
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,48 KB
Завантажень:
160
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Львівський державний аграрний університет
Ціп Євген Іванович
УДК 658.631.3.
Сезонна програма комбайна і ризик у процесі
централізованого збирання ранніх зернових
05.13.22 – управління проектами та розвиток виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі управління проектами та безпеки виробництва в АПК Львівського державного аграрного університету Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Сидорчук Олександр
Васильович, Львівський державний аграрний університет, завідувач кафедри управління проектами та безпеки виробництва в АПК.
 
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, старший науковий співробітник Гуков Яків Серафимович, Національний науковий центр “Інститут механізації і електрифікації сільського господарства” , директор;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Коваль Сергій Миколайович, Український науково-дослідний інститут по випробуванню та прогнозуванню техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва, перший заступник директора.
Провідна установа: Національний аграрний університет, кафедра експлуатації техніки та інженерного менеджменту Кабінету Міністрів України, (м. Київ).
Захист дисертації відбудеться 29.10.2002 р. о 1400 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 36.814.03 у Львівському державному аграрному університеті за адресою: 80381, м. Дубляни Жовківського району Львівської області, корпус факультету механізації с.-г., аудиторія 34.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівського державного аграрного університету за адресою: 80381, м. Дубляни Жовківського району Львівської області, головний корпус.
Автореферат розісланий 27.09.2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ковалишин С.Й.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Сучасний стан аграрного виробництва держави характеризується подрібненням господарств, зниженням їх технічного потенціалу та становленням підприємств з технологічного сервісу (ПТС) – машинотехнологічних станцій, обслуговчих кооперативів тощо. Централізоване виконання ними на замовлення виробничих сільськогосподарських формувань механізованих рільничих процесів уможливлює просування в аграрне виробництво прогресивних технологій та новітньої техніки, ефективне її використання. Однак, як переконує практика взаємодії ПТС з господарствами, у цьому разі виникає низка науково-практичних задач стосовно її організації, зокрема, гарантування замовникам своєчасне виконання процесів. Вона особливо актуальна для зернозбиральних процесів, запізнення з виконанням яких зумовлює втрати вирощеного врожаю через осипання.
Наявні методи і моделі унеможливлюють розв’язання цієї задачі через неврахування сукупного впливу на перебіг процесу як детермінованих, так і стохастичних чинників – організаційних, агротехнічних, природно-виробничих і кліматичних. А тому обгрунтування сезонної програми комбайна є актуальною задачею як в науковому, так і в практичному відношеннях.
Зв’язок роботи з науковими програмами. Дисертаційна робота виконувалась за комплексним планом наукових досліджень Львівського державного аграрного університету (ДР№0100002333, зокрема, складовою цього плану “Розробка проектів головних виробничих та сервісних систем аграрного виробництва в умовах краю на підставі ефективного використання ресурсного потенціалу”).
Мета роботи – підвищити ефективність централізованого збирання ранніх зернових культур на підставі обгрунтування сезонної програми окремого комбайна завдяки розроблення нових методів і моделей та розкриття сукупного впливу на ефективність процесу як детермінованих, так і стохастичних організаційних, агротехнічних, природно-виробничих та кліматичних чинників.
Завдання дослідження: 1) розкрити вплив на ефективність процесу централізованого збирання ранніх зернових агротехнічних, організаційних, природно-виробничих та кліматичних чинників, з’ясувати причинно-наслідкові зв’язки потоку вимог і централізованого виконання збирального процесу, формування ризику та обгрунтувати метод відображення моделлю обслуговування господарств окремим комбайном; 2) експериментально дослідити та формалізувати явище дозрівання у часі ранніх зернових на окремих полях, кліматичні умови для збирального періоду і добову продуктивність комбайна; 3) розробити алгоритм, машинну програму та виконати імітаційне моделювання процесу централізованого збирання ранніх зернових комбайном ПТС і з’ясувати залежності між характеристиками сезонної програми, показниками ефективності та їх ризиком; 4) обгрунтувати критерій, оптимізаційну функцію, початкові дані та оптимізувати сезонну площу для комбайна при заданих інших характеристиках програми централізованого збирання ранніх зернових; 5) розробити інженерну методику формування сезонної програми комбайна, впровадити її у практику та визначити економічний ефект.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Сезонна програма комбайна і ризик у процесі централізованого збирання ранніх зернових

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок