Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ ПАРАМЕТРІВ ФОРМУВАННЯ ВИРОБІВ З ЕПОКСИНАПОВНЕНИХ КОМПОЗИТІВ

РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ ПАРАМЕТРІВ ФОРМУВАННЯ ВИРОБІВ З ЕПОКСИНАПОВНЕНИХ КОМПОЗИТІВ

Назва:
РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ ПАРАМЕТРІВ ФОРМУВАННЯ ВИРОБІВ З ЕПОКСИНАПОВНЕНИХ КОМПОЗИТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,54 KB
Завантажень:
294
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
Микитишин Андрій Григорович
УДК 678.64:678.026
РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ ПАРАМЕТРІВ ФОРМУВАННЯ ВИРОБІВ З ЕПОКСИНАПОВНЕНИХ КОМПОЗИТІВ
05.17.06 - технологія полімерних і
композиційних матеріалів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2002


Дисертацією є рукопис
Роботу виконано у Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Стухляк Петро Данилович,
Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя, завідувач кафедри комп’ютерно-інтеґрованих технологій.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Пахаренко Валерій Олександрович,
Київський національний університет технологій та дизайну, завідувач кафедри технології переробки полімерів та опоряджувального виробництва.
кандидат хімічних наук, старший науковий співробітник
Середницький Ярослав Антонович,
Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України, провідний спеціаліст Органу сертифікації “УкрСЕПРО-трубоізол”.
 
Провідна установа: Український державний хіміко-технологічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра технології переробки пластмас і технології фото- та поліграфічних матеріалів (м. Дніпропетровськ)
Захист відбудеться 19 грудня 2002 р. о 1415 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.07 при Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, Львів-13, вул. С. Бандери, 12, корп. 8, ауд. 339.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” ( 79013, Львів, вул. Професорська, 1)
Автореферат розіслано 4 листопада 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 35.052.07,
кандидат технічних наук, доцент Дзіняк Б.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Підвищення надійності і довговічності обладнання маґістральних газопроводів і виробів радіотехнічного призначення, які працюють в умовах підвищеної вологості, сонячної радіації, перепаду температур та інших зовнішніх факторів, набуває все більшого значення в умовах розвитку промис-ловості України. Особливо важливим є збільшення ресурсу роботи вузлів і механізмів вказаних галузей промисловості, оскільки більше 50 % аґреґатів, що працюють в них, виходять з ладу внаслідок фізико-механічної, теплофізичної дії та впливу аґресивних середовищ. Цю проблему можна вирішити шляхом створення полімер-них композитних матеріалів (ПКМ) з широким комплексом фізико-механічних і тепло-фізичних властивостей. У цьому напрямі перспективним є створення нових технологій формування ПКМ на основі епоксиамінних в’яжучих, армованих дисперсними та волокнистими наповнювачами.
Водночас, потенційні можливості епоксидних в’яжучих, які випускаються крупнотонажно, та композицій з наповнювачами при відомих технологіях формування практично вичерпані. Ще є багато не розв’язаних питань пов’язаних з підвищенням експлуатаційних характеристик епоксиполімерів, які можуть бути вирішені шляхом використання нових технологічних методів і прийомів при їх формуванні у вироби. У цьому напрямі перспективною є розробка нових режимів ізотермічної обробки при формуванні ПКМ, яка ґрунтується на результатах дослідження кінетики затвердження епоксидних композитів на почат-кових стадіях. Заслуговує на увагу, з наукової точки зору, вивчення впливу ультразвукових полів на початковій стадії формування композитів для поліпшення їхніх властивостей та інтенсифікації процесу полімеризації. В зв’язку з цим, покращення цілого комплексу експлуатаційних властивостей композитних матеріалів шляхом запровадження нових технологічних способів формування, є перспективною задачею у галузі технології полімерних та композиційних матеріалів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційні дослідження виконано автором згідно з планами науково-дослідної роботи Тернопільсь-кого державного технічного університету ім.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ ПАРАМЕТРІВ ФОРМУВАННЯ ВИРОБІВ З ЕПОКСИНАПОВНЕНИХ КОМПОЗИТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок