Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ФОРМУВАННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ СТРАТЕГІЇ В УМОВАХ ПЕРЕХІДНОЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ФОРМУВАННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ СТРАТЕГІЇ В УМОВАХ ПЕРЕХІДНОЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ФОРМУВАННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ СТРАТЕГІЇ В УМОВАХ ПЕРЕХІДНОЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,72 KB
Завантажень:
182
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
На правах рукопису
УДК 330.105
ШУЛЬГА АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ФОРМУВАННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ
СТРАТЕГІЇ В УМОВАХ ПЕРЕХІДНОЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
Спеціальність 08.03.02. - Економіко-математичне моделювання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 1999
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано на кафедрі економічної кібернетики Донецького державного університету Міністерства освіти України (м. Донецьк).
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Петренко Володимир Леонідович,
Донецький державний університет
Міністерства освіти України, кафедра
економічної кібернетики, професор
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
Забродський Вячеслав Адамович
завідуючий кафедрою "Економічна кібернетика"
Харківського державного університету
Міністерства освіти України;
кандидат економічних наук
Раєвнева Олена Валентинівна,
доцент кафедри "Економічна кібернетика"
Харківського державного економічного
університету Міністерства освіти України,
 
 
Провідна установа – Київський Національний економічний університет Міністерства освіти України, кафедра економіко-математичних методів (м. Київ).
Захист дисертації відбудеться 16.06.1999 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.051.01 у Донецькому державному університеті Міністерства освіти України за адресою: 340015, м.Донецьк, вул. Челюскінців, 198-а ауд. 214.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету Міністерства освіти України (340055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24).
Автореферат розісланий 15.05.1999 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г. С. Овечко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Україна як незалежна держава йде шляхом реформ до побудови розвиненої ринкової економіки. Але для реальної роботи механізмів трансформації необхідними є нові структурні перетворення. Той стан економіки країни, який є сьогодні, не дозволяє здійснити її перебудову без значних капіталовкладень ззовні, без інвестицій. Ситуація ускладнюється тим, що проблеми інвестування господарських комплексів, що трансформуються, доводиться вирішувати в умовах глибокої економічної кризи, коли заморожування грошей при реалізації довгострокових проектів негативно впливає на функціонування всієї економічної системи.
Інвестиційна криза є найбільш важливою причиною промислового спаду, що продовжується в Україні. Останні законодавчі ініціативи Президента та Уряду свідчать про розуміння, що без активізації інвестиційних процесів подальші структурні перетворення в промисловості неможливі. Але поруч з проблемою розробки теоретичних підходів в області залучення інвестицій в економіку регіонів і країни в цілому, існує багато проблем і в організації вищеназваних процесів.
Без вирішення всього спектра цих проблем, розраховувати на серйозну інвестиційну активність в країні не доводиться. Аналіз структури ринку інвестицій в Україні висвітлює надзвичайну важливість дослідження практики і перспектив розвитку інститутів спільного інвестування, адже з цією проблемою пов'язане поліпшення інвестиційного клімату на ринку капіталів України і залучення іноземних портфельних та стратегічних інвестицій в економіку країни і конкретних регіонів.
Актуальність дослідження зумовлено також і тим, що система внутрішніх інвестицій є практично зруйнованою і не може працювати в нових економічних умовах. Система залучення капіталу ззовні взагалі була відсутня. Вихід на світові ринки капіталу пов'язаний з необхідністю побудови ефективних систем обороту капіталу регіонального рівня, на основі прийнятих у світовій практиці підходів. Необхідність достовірної інформації про межі, потенціали, перспективи розвитку регіонів України тут є очевидною. Тому в роботі приділено особливу увагу моделюванню процесів інвестиційного районування України.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ФОРМУВАННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ СТРАТЕГІЇ В УМОВАХ ПЕРЕХІДНОЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок