Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ВОГНЕЗАХИСТУ ДЕРЕВИНИ ГЛИБОКИМ ПРОСОЧЕННЯМ АНТИПІРЕНАМИ НА ОСНОВІ ЕЛЕКТРОГІДРАВЛІЧНОГО ЕФЕКТУ

ПІДВИЩЕННЯ ВОГНЕЗАХИСТУ ДЕРЕВИНИ ГЛИБОКИМ ПРОСОЧЕННЯМ АНТИПІРЕНАМИ НА ОСНОВІ ЕЛЕКТРОГІДРАВЛІЧНОГО ЕФЕКТУ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ВОГНЕЗАХИСТУ ДЕРЕВИНИ ГЛИБОКИМ ПРОСОЧЕННЯМ АНТИПІРЕНАМИ НА ОСНОВІ ЕЛЕКТРОГІДРАВЛІЧНОГО ЕФЕКТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,35 KB
Завантажень:
402
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Саєнко Олександр Іванович
УДК 614. 641. 411
ПІДВИЩЕННЯ ВОГНЕЗАХИСТУ ДЕРЕВИНИ
ГЛИБОКИМ ПРОСОЧЕННЯМ АНТИПІРЕНАМИ
НА ОСНОВІ ЕЛЕКТРОГІДРАВЛІЧНОГО ЕФЕКТУ
05.26.03 - пожежна безпека
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата
технічних наук
Харків 1998
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі “Безпека життєдіяльності і інженерної екології” Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури.
Науковий керівник: доктор технічних наук Кравченко Володимир Іванович, директор науково-дослідного та проектно-конструкторського інституту “Молнія”, професор Харківського державного політехнічного університету
Офіційні опоненти:
Доктор технічних наук, професор Жартовський Володимир Михайлович,
професор кафедри пожежної профілактики Київської філії Черкаського
інституту пожежної безпеки МВС України.
Кандидат технічних наук, доцент Сирих Василь Миколайович, завідуючий кафедрою пожежної профілактики процесів виробництв Харківського інституту пожежної безпеки МВС України
Ведуча організація: Харківська державна академія залізничного транспорту Міністерства транспорту України
Захист відбудеться “ 25 “ грудня 1998 р. о 14-00 годині на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 64.056.01 при Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури Міністерства освіти України за адресою: 310002, м.Харків, вул.Сумська, 40.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури, за адресою:
310002, м.Харків, вул.Сумська, 40.
Автореферат розіслано “ 23 “ листопада 1998 р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради Кутовий Е.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми. Одним з основних обтяжуючих факторів пожеж та їх катастрофічних наслідків є широке застосування у практиці будівництва деревини, особливі властивості якої в аспектах пожежонебезпеки пов`язані з легким займанням, здатністю підтримувати горіння і бути джерелом повторних займань і вторинних пожеж.
Так з 1996 по 1998 р.р. в Україні виникло більш 1,5 млн.пожеж, з них 93 % були на об`єктах з високим ступенем завантаження деревиною.
Ефективним засобом зниження перерахованих негативних властивостей деревини і виготовлених з неї конструкцій (ДК) є їх обробка вогнезахисними засобами (ВЗЗ), куди належить поверхнева обробка і глибоке просочення, які зараз залишаються практично єдиними ефективними способами досягнення потрібного рівня вогнезахисту ДК та їх переводу з групи спалимих до групи важкоспалимих. При цьому на сьогоднішній день вогнезахисній обробці підлягає менш 10 % усіх ДК, які застосовуються у будівництві.
Застосування традиційних способів глибокого просочення деревини ВЗЗ супроводжується значними тимчасовими і матеріальними витратами. Практична реалізація цих методів вимагає як тривалих, до кількох діб, тимчасових інтервалів, так і наявність спеціального обладнання для створення або відносно глибокого вакууму, або високих надмірних тисків.
У останній час для поліпшення захисних властивостей ДК, включаючи і їх пожежобезпеку, у вітчизняній і світовій практиці знаходять все більш широке застосування високі технології на основі нових фізичних принципів. До одного з таких методів належать електроімпульсні технології одержання високих тисків на основі електрогідравлічного (ЕГ) ефекту, які відрізняються високою технологічністю, економічністю та продуктивністю.
У зв`язку з широким упровадженням деревини у народне господарство, її застосування у якості конструкційних і обробних матеріалів у будівництві і побуті, щорічним збільшенням обсягу у вигляді первинної і вторинної її продукції, питання забезпечення (потрібних за умовами експлуатації) пожежобезпеки ДК на основі їх просочення ВЗЗ з кожним роком відчуваються все більш гостріше, а рішення цієї проблеми на сучасному рівні є актуальним і практично важливим народногосподарським завданням.
Мета та завдання роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ВОГНЕЗАХИСТУ ДЕРЕВИНИ ГЛИБОКИМ ПРОСОЧЕННЯМ АНТИПІРЕНАМИ НА ОСНОВІ ЕЛЕКТРОГІДРАВЛІЧНОГО ЕФЕКТУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок