Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УНІФІКАЦІЯ НОРМАТИВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ В ОБЛАСТІ ТЕРМОЕЛЕКТРИЧНИХ ВИМІРЮВАНЬ

УНІФІКАЦІЯ НОРМАТИВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ В ОБЛАСТІ ТЕРМОЕЛЕКТРИЧНИХ ВИМІРЮВАНЬ

Назва:
УНІФІКАЦІЯ НОРМАТИВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ В ОБЛАСТІ ТЕРМОЕЛЕКТРИЧНИХ ВИМІРЮВАНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,72 KB
Завантажень:
464
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ національний університет технологій та дизайну
БАРЕЙ БОГДАНА ІВАНІВНА
УДК 006.015.2
УНІФІКАЦІЯ НОРМАТИВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ
В ОБЛАСТІ ТЕРМОЕЛЕКТРИЧНИХ ВИМІРЮВАНЬ
Спеціальність 05.01.02 – стандартизація та сертифікація
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2002Дисертація є рукописом
Роботу виконано на кафедрі метрології, стандартизації та сертифікації Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент Хімічева Ганна Іванівна, Київський національний університет технологій та дизайну, доцент кафедри метрології, стандартизації та сертифікації
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Столярчук Петро Гаврилович, Національний університет “Львівська політехніка”, завідувач кафедри метрології, стандартизації та сертифікації (м. Львів)
доктор технічних наук, професор Арпентьєв Борис Михайлович, Українська інженерно–педагогічна академія, завідувач кафедри технології машинобудування (м. Харків)
Провідна установа – Донецький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк)
Захист відбудеться 05.11. 2002 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.102.01 у Київському національному університеті технологій та дизайну за адресою: 01011, Київ, вул Немировича-Данченка, 2, корпус № 1, 3-й поверх, конференц-зал.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету технологій та дизайну за адресою: 01011, Київ, вул. Немировича-Данченка, 2, ауд. 1-0428.
Автореферат розісланий 04.10.2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор технічних наук, професор Ю.О. Скрипник
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сьогоднішній день найважливішими заходами, які забезпечують успішне здійснення більшості технологічних процесів в різних галузях народного господарства, являються контроль і регулювання температури. Температура – найпоширеніша фізична величина, необхідність вимірювання якої існує в техніці. Тому, забезпечення високої якості приладів для вимірювання температури, і, зокрема, термоелектричних приладів (ТЕП), являється першочерговим завданням.
Загальновідомо, що якість готової продукції значною мірою обумовлюється нормативною документацією (НД), на основі якої вона виготовляється. Оптимальність, раціональність та взаємоузгодженість стандартів, що встановлюють весь комплекс вимог до ТЕП, дозволяє значно спростити процедури їх розробки, виготовлення, постановки на виробництво та експлуатації.
Досягнути високого науково–технічного рівня НД можна шляхом уніфікації її за побудовою, викладом та оформленням, що не тільки відкриває перспективні можливості для впорядкування її структури та змісту, а й дозволяє підвищити оперативність користування нею. Застосування результатів робіт з уніфікації НД при внесенні змін, перегляді або гармонізації стандартів дає можливість досягнути високого ступеня впорядкованості всіх стандартів, що розповсюджуються на даний вид продукції та створити необхідну основу для автоматизації проектування і побудови баз даних нормативних документів.
Однак основними перешкодами для забезпечення широкого застосування принципів уніфікації при проектуванні НД являється відсутність теоретичних та практичних розробок в цій області. Так, не розроблена система проектування НД, яка б забезпечувала попереднє (ще до початку створення) впорядкування складу її елементів. Відсутні єдині методичні принципи розробки раціональної структури та змісту стандартів, немає чіткої класифікації типових ознак, які повинні включатись в кожний вид стандарту, недостатньо довідкових даних для оцінки рівня впорядкованості масиву стандартів.
Таким чином, створення теоретично–практичних основ уніфікації НД, і зокрема, в області термоелектричних вимірювань являється вчасним і актуальним завданням та викликає науковий і практичний інтерес.
Зв'язок роботи з науковими планами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УНІФІКАЦІЯ НОРМАТИВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ В ОБЛАСТІ ТЕРМОЕЛЕКТРИЧНИХ ВИМІРЮВАНЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок