Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати безкоштовно: РОЗРОБКА КОМПЛЕКСНОГО МЕТОДУ ХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ВРОДЖЕНОГО СИНДРОМУ БЛЕФАРОФІМОЗУ

РОЗРОБКА КОМПЛЕКСНОГО МЕТОДУ ХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ВРОДЖЕНОГО СИНДРОМУ БЛЕФАРОФІМОЗУ / сторінка 7

Назва:
РОЗРОБКА КОМПЛЕКСНОГО МЕТОДУ ХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ВРОДЖЕНОГО СИНДРОМУ БЛЕФАРОФІМОЗУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,77 KB
Завантажень:
201
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
На підставі цього судження уявляється доцільним призначення в післяопераційному періоді дітям, в тканинах у яких виявлені морфологічні ознаки запалення, препаратів, які мають протизапальну та антигістамінну дію з метою зменшення існуючої запальної реакції і профілактики її підсилення внаслідок хірургічної травми.
Магнітно-резонансне дослідження, яке проведено у дітей з синдромом блефарофімозу до і після хірургічного втручання за розробленою методикою показало покращення топографо-анатомічних співвідносин структур переднього відділу орбіти та верхньої повіки, яке виражається у зменшенні вип’ячування тарзоорбітальної фасції, зменшенні товщини і подовженні рухомої частини верхньої повіки, зміщенні доверху в більш правильну позицію пальпебральної борозни, що вказує на патогенетичну спрямованість розробленого метода.
ВИСНОВКИ
1. Проблема надання допомоги дітям з синдромом блефарофімозу до теперішнього часу не знайшла свого повного вирішення у зв’язку з відсутністю вичерпних даних про клінічні, топографо-анатомічні та морфологічні особливості даної патології і недостатньою ефективністю існуючих методів її хірургічної корекції.
2. Прижиттєве дослідження (магнітно-резонансна томографія) топографо-анатомічних особливостей побудови переднього відділу орбіта та допоміжного апарату ока при синдромі блефарофімозу виявило ряд характерних, раніше невідомих ознак вродженої аномалії: 1) вип’ячування тарзоорбітальної фасції із збільшенням об’єму преапоневротичної жирової клітковини; 2) потовщення суборбікулярного шару жирової клітковини; 3) скорочення і потовщення рухомої частини верхньої повіки; 4) слабку вираженість і низьке розташування пальпебральної борозни.
3. В морфологічній побудові м’яких тканин допоміжного апарату ока у дітей з синдромом блефарофімозу виявлено ряд патологічних ознак, які в цілому носять дегенеративний характер, а також знайдені раніше не описані вихідні зміни запального характеру з алергічним компонентом, які негативно впливають на результати хірургічного лікування.
4. Підтверджено існування 2-х типів синдрому блефарофімозу за характером успадкування, а також виявлено високу пенетрантність гену, що може свідчити про достатньо високий рівень його розповсюдження в популяції. Важливість медико-генетичного консультування дітей з синдромом блефарофімозу обумовлена можливістю прогнозування серйозних попутніх аномалій, таких, як жіноче безпліддя при I типі синдрому.
5. Розроблена комплексна патогенетично спрямована методика хірургічного лікування синдрому блефарофімозу, яка враховує клініко-анатомічні особливості та міститься в одномоментній корекції всіх його ланок, що дозволяє статистично достовірно (р < 0,05), у порівнянні з існуючими методами, підвищити ефективність лікування (до 91,9 % у віддалені строки спостережень) та наблизити до норми топографо-анатомічну структуру переднього відділу орбіти та верхньої повіки.
6. Удосконалений інструментарій - пінцет для фіксації леватора верхньої повіки та голка для прошиваня внутрішньої з’вязки повік, дозволяє оптимізувати проведення найбільш трудомістких і складних етапів хірургічної корекції синдрому блефарофімозу.
СПИСОК ОПУБЛІКОВАНИХ ПРАЦЬ ЗА ТЕМОЮ ДИСЕРТАЦІЇ
1. Боброва Н.Ф., Хриненко В.П., Тронина С.А. Эффективность оперативного лечения врожденного птоза у детей различных возрастных групп// Офтальмол. журн.- 1993.- № 4.- С. 201-206.
2. Боброва Н.Ф., Хриненко В.П., Тронина С.А. Новый комплексный метод хирургической коррекции врожденных птозов, осложненных блефарофимозом и эпикантусом// Офтальмол. журн.- 1995.- № 2.- С 91-95.
3.
Боброва Н.Ф., Тронина С.А., Хриненко В.П. Особенности топографии вспомогатель-
ного аппарата глаза и ее изменения после хирургической коррекции синдрома блефарофимоза по данным магнитно-резонансной томографии// Офтальмол. журн.- 1997.- № 4 - С. 240-244.
4. Тронина С.А. Хирургическое лечение синдрома блефарофимоза у детей (обзор
литературы) // Офтальмол. журн.- 1997.- № 4.- С. 254-259.
5. А.с. № 10404.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: РОЗРОБКА КОМПЛЕКСНОГО МЕТОДУ ХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ВРОДЖЕНОГО СИНДРОМУ БЛЕФАРОФІМОЗУ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок