Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕГУЛЮВАННЯ КРЕДИТНИХ РИЗИКІВ БАНКІВ

РЕГУЛЮВАННЯ КРЕДИТНИХ РИЗИКІВ БАНКІВ

Назва:
РЕГУЛЮВАННЯ КРЕДИТНИХ РИЗИКІВ БАНКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,97 KB
Завантажень:
401
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Національна академія наук україни
інститут регіональних досліджень
СЛОБОДА Лариса Ярославівна
УДК 346:336.77.067
РЕГУЛЮВАННЯ КРЕДИТНИХ РИЗИКІВ БАНКІВ
Спеціальність 08.04.01 – Фінанси, грошовий обіг і кредит
автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фінансів Львівського банківського інституту Національного банку України.
Науковий керівник: | кандидат економічних наук, доцент
Партин Галина Остапівна,
Львівський банківський інститут
Національного банку України,
декан економічного факультету.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор Примостка Людмила Олександрівна,
Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана,
завідувач кафедри менеджменту банківської діяльності;
кандидат економічних наук, професор
Дмитренко Микола Гаврилович,
Черкаський банківський інститут
Української академії банківської справи, директор-проректор.
Провідна установа: | Одеський державний економічний університет, кафедра банківської справи (м. Одеса).
Захист відбудеться 20 грудня 2006 року о 12 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.154.02 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата наук в Інституті регіональних досліджень НАН України за адресою: 79026, м. Львів, вул. Козельницька, 4.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту регіональних досліджень НАН України за адресою: 79026, м. Львів, вул. Козельницька, 4.
Автореферат розісланий 20 листопада 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Сторонянська І. З.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сталий розвиток економіки України за умов становлення ринкових економічних відносин потребує нових підходів до забезпечення стабільності та ефективності функціонування всіх складових ринкової інфраструктури. Стратегічною метою функціонування вітчизняної банківської системи є забезпечення сталості її розвитку шляхом досягнення надійності, стійкості до криз, підвищення якості та ефективності її діяльності. Важливу роль у зміцненні банківської системи України, зростанні довіри до неї вкладників та інвесторів відіграє регулювання банківських ризиків. У загальній сукупності банківських ризиків найбільша питома вага припадає на кредитні ризики. Кредитні ризики, з огляду на пріоритетність та високу прибутковість кредитних операцій, є визначальними в діяльності вітчизняних і зарубіжних банків. Негативна дія кредитних ризиків завдає банкам значних втрат і є однією з найвагоміших причин їхнього банкрутства. За цих умов особливої актуальності набуває проблема регулювання кредитних ризиків банків. Причому ця актуальність підсилюється у зв’язку з приходом в Україну іноземних банків, що загострює конкуренцію на ринку банківських послуг і, відповідно, потребує від вітчизняних банків застосування ефективних механізмів забезпечення конкурентоспроможності їх діяльності, серед яких важливу роль відіграє регулювання кредитних ризиків.
Регулювання кредитних ризиків є предметом дослідження багатьох віт-чизняних та іноземних науковців і практиків. Значний внесок у теорію та практику управління кредитними ризиками банків зроблено у працях С. Аржевітіна, І. Балабанова, І. Бланка, І. Бушуєвої, О. Васюренка, В. Вітлінського, В. Волошина, В. Галасюка, В. Гейця, А. Ґосподаровіч, М. Дмитренка, О. Заруби, І. Івченко, Г. Карчевої, М. Клапківа, М. Козоріз, С. Козьменка, В. Кочеткова, В. Міщенка, Г. Партин, Г. Панової, Л. Примостки, О. Пернарівського, Я. Наконечного, П. Роуза, А. Сандерса, Дж. Сінкі, Т. Смовженко, С. Tарачева. Такі вчені, як І. Гуцал, О. Дзюблюк, Л. Примостка, М. Пуховкіна, Т. Раєвська, С. Мочерний досліджували питання регулювання кредитних ризиків банків.
Однак слід зазначити що у вітчизняній економічній науці немає комплексного дослідження теоретико-методичних основ та прикладних аспектів регулювання кредитних ризиків банків на мікроекономічному рівні. Недостатньо розробленими є питання, пов’язані зі стратегією і тактикою внутрішньобанківського регулювання кредитних ризиків, комплексним аналізом впливу ризикоутворювальних чинників, вибором методів регулювання кредитних ризиків та оцінкою економічної ефективності їх застосування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: РЕГУЛЮВАННЯ КРЕДИТНИХ РИЗИКІВ БАНКІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок