Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ПОСЛУГ В АВТОСЕРВІСІ НА ОСНОВІ ОПТИМІЗАЦІЇ ВИРОБНИЧИХ ПРОЦЕСІВ

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ПОСЛУГ В АВТОСЕРВІСІ НА ОСНОВІ ОПТИМІЗАЦІЇ ВИРОБНИЧИХ ПРОЦЕСІВ

Назва:
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ПОСЛУГ В АВТОСЕРВІСІ НА ОСНОВІ ОПТИМІЗАЦІЇ ВИРОБНИЧИХ ПРОЦЕСІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,65 KB
Завантажень:
494
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Пустовойтенко Сергій Валерійович
УДК 656.13.330.4
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ПОСЛУГ
В АВТОСЕРВІСІ НА ОСНОВІ ОПТИМІЗАЦІЇ
ВИРОБНИЧИХ ПРОЦЕСІВ
05.13.22 – управління проектами та розвиток виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2003


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному транспортному університеті, Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор Курніков Іван Петрович,
Національний транспортний університет,
завідувач кафедри виробничих систем і
сервісу на транспорті
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Сахно Володимир Прохорович,
Національний транспортний університет,
завідувач кафедри автомобілів.
Кандидат технічних наук Березняцький В’ячеслав Васильович,
Українська автомобільна корпорація, м.Київ,
провідний спеціаліст з технології і ремонту автомобілів.
Провідна установа:
Київський національний університет будівництва та архітектури, кафедра проектного менеджменту, Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться 17.04.2003 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.059.01 в Національному транспортному університеті за адресою: 01010, м. Київ-10, вул. Суворова, 1
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01003, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42
Автореферат розісланий 14.03.2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої
ради Мельниченко О. І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Перехід до ринкової системи господарювання гостро ставить питання підвищення ефективності виробництва автосервісних підприємств (АСП), якості послуг по ремонту і технічному обслуговуванню автомобілів, застосування передових методів організації і управління виробництвом для раціонального використання ресурсів, аналізу, виявлення і реалізації потенційних можливостей всіх ланок ринкової економіки і вимагає науково обгрунтованих підходів до їх вирішення.
Розвиток автосервісних підприємств є обов'язковою умовою ефективності торгівлі на внутрішніх ринках країни і головним фактором фінансового успіху в цій роботі. Інтенсивне обслуговування автомобілів після продажу в Японії, Франції, Великобританії, США та в інших країнах підтверджує, що сервісне обслуговування є важливою статтею прибутків і основним критерієм розвитку бізнесу на зовнішньому ринку.
Підвищення якості послуг забезпечується стрункою системою управління виробництвом, яка базується на загальних законах управління, системному підході, організаційних принципах концентрації, спеціалізації і кооперування, а також оптимізації виробничих процесів, які забезпечують фінансовий успіх і ефективне функціонування виробництва.
Незважаючи на високі темпи автомобілізації країни, рівень виробничих послуг залишається незадовільним, якість обслуговування і ремонту, а також ціни на виконання визначених видів послуг не завжди задовольняють споживачів, не працюють у повній мірі інформаційні системи матеріально-технічного і рекламного забезпечення.
У зв'язку із загостренням конкуренції на ринку транспортних послуг проблема зниження витрат на технічну підготовку рухомого складу набула особливої гостроти. Величина вказаних витрат багато в чому залежить від рівня розвитку підприємств автосервісу, форм організації і управління, оснащеності підприємств технологічним обладнанням, укомплектованості персоналом в залежності від видів і об'ємів робіт та інших факторів, що забезпечують конкурентну здатність комерційних послуг. Низька якість послуг і висока ціна за виконану роботу свідчить про наявність негативних тенденцій у розвитку сучасної системи автосервісного обслуговування і, як правило, не задовольняє потреб споживачів послуг.
Одним із ефективних напрямків розвитку АСП є забезпечення якості послуг на основі оптимізації виробничих процесів. Комплексний підхід, який базується на глибокому аналізі виконуваних операцій і оптимізації виробничих процесів, дозволяє виробити науково-практичні рекомендації для вирішення проблеми підвищення ефективності підприємств автосервісу та інтеграції якості в бізнес-систему.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ПОСЛУГ В АВТОСЕРВІСІ НА ОСНОВІ ОПТИМІЗАЦІЇ ВИРОБНИЧИХ ПРОЦЕСІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок