Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ОРГАНАМИ ВНУТРІШНІХ СПРАВ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ, ВИКЛИКАНИХ АНОМАЛЬНИМИ ЯВИЩАМИ ТЕХНОГЕННОГО І ПРИРОДНОГО ХАРАКТЕРУ (ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ПИТАННЯ)

УПРАВЛІННЯ ОРГАНАМИ ВНУТРІШНІХ СПРАВ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ, ВИКЛИКАНИХ АНОМАЛЬНИМИ ЯВИЩАМИ ТЕХНОГЕННОГО І ПРИРОДНОГО ХАРАКТЕРУ (ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ПИТАННЯ)

Назва:
УПРАВЛІННЯ ОРГАНАМИ ВНУТРІШНІХ СПРАВ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ, ВИКЛИКАНИХ АНОМАЛЬНИМИ ЯВИЩАМИ ТЕХНОГЕННОГО І ПРИРОДНОГО ХАРАКТЕРУ (ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ПИТАННЯ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,14 KB
Завантажень:
291
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
КУЗНІЧЕНКО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 351.741(477)
УПРАВЛІННЯ ОРГАНАМИ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ, ВИКЛИКАНИХ АНОМАЛЬНИМИ ЯВИЩАМИ ТЕХНОГЕННОГО І ПРИРОДНОГО ХАРАКТЕРУ
(ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ПИТАННЯ)
Спеціальність 12.00.07 – теорія управління;
адміністративне право і процес; фінансове право
Автореферат дисертації
на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Харків – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі управління в органах внутрішніх справ Національного університету внутрішніх справ, м. Харків.
Науковий керівник–доктор юридичних наук, професор Бандурка Олександр Маркович, народний депутат України.
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, доцент Пєтков Валерій Петрович, начальник кафедри адміністративного права і адміністративної діяльності органів внутрішніх справ Запорізького юридичного інституту МВС України;
кандидат юридичних наук, доцент Безсмертний Олександр Костянтинович начальник кафедри управління в органах внутрішніх справ, Національного університету внутрішніх справ, м. Харків.
 
Провідна установа: Національна академія внутрішніх справ України, м. Київ, кафедра управління органами внутрішніх справ.
Захист відбудеться “28” квітня 2001 р. о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.64.700.01 в Національного університеті внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, проспект 50-річчя СРСР, 27.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, проспект 50-річчя СРСР, 27.
Автореферат розісланий “27” березня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.С. Мошенський
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Сучасний розвиток Української держави характеризується переломним моментом у пріоритетах безпеки особистості і держави в цілому. Стратегія соціально-економічного розвитку України визначає проблему захисту населення від негативного впливу аварій, катастроф, стихійних лих та інших аномальних явищ техногенного і природного характеру як одну з найважливіших функцій держави на сучасному етапі.
Характерною особливістю розвитку сучасної цивілізації стає збіль-шен-ня ризику її існування. У більшості випадків це пов’язано з аномаль-ни-ми явищами техногенного і природного характеру. Згідно з прогнозами фахівців у сфері техногенно-природної безпеки у недалекому майбутньому очікується збільшення кількості таких негативних явищ на території України.
Органи внутрішніх справ, як єдина державна система, що здатна надійно захистити демократичні досягнення нашого народу, права і свободи громадян, державу від правопорушень та інших антисоціальних явищ, посідають чільне місце серед інших державних органів у вирішенні найактуальнішого питання сьогодення – забезпечення техногенної і природної безпеки на території нашої країни. У той же час діяльність органів внутрішніх справ в особливих умовах, викликаних аномальними явищами техногенного і природного характеру, вимагає певної перебудови, що зумовлено потребами часу, тими змінами, які відбулися в економічній, політичній і соціальній сферах життя українського суспільства.
Загальнотеоретичні питання управління та діяльності органів внутрішніх справ в особливих умовах широко висвітлені в працях вітчизняних вчених-юристів. Ряд наукових праць з різних аспектів управління органами внутрішніх справ в особливих умовах, викликаних аномальними явищами техногенного і природного характеру, опубліковані М.І. Ануфрієвим, О.М. Бандуркою, О.К. Безсмертним, І.П. Голосніченком, В.А. Лаптієм, В.М. Плішкіним. Автор також спирався на праці вітчизняних вчених, які досліджували різні аспекти державного управління і правоохоронної діяльності: В.Б. Авер’янова, Ю.П. Бітяка, А.С. Васильєва, В.С. Венедиктова, Є.В. Додіна, М.М. Дорогих, Р.А. Калюжного, Л.В. Коваля, В.А. Колпакова, А.Т. Комзюка, Ю.Ф. Крав-ченка, В.Ф. Опришка, В.П. Пєткова, А.О. Селіванова, О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ОРГАНАМИ ВНУТРІШНІХ СПРАВ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ, ВИКЛИКАНИХ АНОМАЛЬНИМИ ЯВИЩАМИ ТЕХНОГЕННОГО І ПРИРОДНОГО ХАРАКТЕРУ (ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ПИТАННЯ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок