Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КАДРОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ МЕНЕДЖМЕНТУ В АПК: ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ, ВИКОРИСТАННЯ І УПРАВЛІННЯ (на матеріалах Хмельницької області)

КАДРОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ МЕНЕДЖМЕНТУ В АПК: ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ, ВИКОРИСТАННЯ І УПРАВЛІННЯ (на матеріалах Хмельницької області)

Назва:
КАДРОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ МЕНЕДЖМЕНТУ В АПК: ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ, ВИКОРИСТАННЯ І УПРАВЛІННЯ (на матеріалах Хмельницької області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,78 KB
Завантажень:
243
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Кравчук Віктор Васильович
УДК 331.108:65.012.32
КАДРОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ МЕНЕДЖМЕНТУ В АПК:
ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ, ВИКОРИСТАННЯ І УПРАВЛІННЯ
(на матеріалах Хмельницької області)
08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ–2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аграрному університеті Кабінету Міністрів України.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор,
Заслужений діяч науки і техніки України
Завадський Йосип Станіславович,
Національний аграрний університет,
завідувач кафедри менеджменту та маркетингу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
Заслужений діяч науки і техніки України,
академік УААН
Юрчишин Володимир Васильович,
Інститут аграрної економіки УААН,
завідувач відділу аграрної та соціальної політики
кандидат економічних наук, доцент
Петюх Василь Миколайович,
Київський національний економічний університет,
доцент кафедри управління трудовими ресурсами
Провідна установа - Тернопільська академія народного господарства
Міністерства освіти і науки України,
кафедра менеджменту, м. Тернопіль.
 
Захист відбудеться 19 вересня 2002 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.004.01 в Національному аграрному університеті за адресою: 03041, м. Київ-41, вул. Героїв оборони, 15, навчальний корпус 3, аудиторія 65.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: 03041, м. Київ-41, вул. Героїв оборони, 13, навчальний корпус 4, к.41.
Автореферат розісланий “15” серпня 2002 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Балановська Т.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ.
Актуальність теми. Здійснення заходів щодо подолання економічної кризи і забезпечення стабільного розвитку аграрного комплексу вирішальною мірою залежить від раціональності використання виробничих ресурсів, у тому числі кадрового потенціалу менеджменту підприємств та організацій АПК.
У зв’язку з допущеними прорахунками і недоліками у здійсненні економічної реформи в Україні, аграрний сектор економіки зазнав чималих кадрових втрат, зокрема багато кваліфікованих і вимогливих керівників були безпідставно замінені на менш досвідчених, головним чином емоційних лідерів. У країні перестала функціонувати державна система добору і використання керівних кадрів,більшість місцевих органів влади не займаються кадрами, посилаючись на нормативні акти про недопустимість втручання в господарську діяльність підприємств.
За цих умов існує нагальна потреба в розробці основних підходів до формування системи добору і використання керівних кадрів з таким розрахунком, щоб забезпечити більш високий професіональний рівень керівництва економікою АПК, раціональне використання її потенціалу і високу конкурентну спроможність господарюючих суб’єктів.
Кадровим питанням присвятили свої дослідження багато вітчизняних і зарубіжних вчених: Ф.Ф.Аунапу, О.А.Бугуцький, В.П.Галушко, О.Д.Гудзинський, Г.Десслер, П.Друкер, Д.Дункан, Г.Емерсон, Й.С.Завадський, М.Й.Малік, Г.В.Осовська, А.В.Попов, П.Т.Саблук, І.Ф.Степаненко, В.К.Тарасов, Ф.У.Тейлор, В.В.Травін, А.Файоль, А.В.Шегда, С.В.Шекшня, В.В.Юрчишин та інші.
Однак, немало положень, сформульованих вченими, були розраховані на адміністративно-командну систему управління, у той же час недостатньо розроблені питання теоретичного і методичного характеру для багатоукладної економіки, зокрема соціально-демографічні аспекти формування кадрового потенціалу, сучасні вимоги до менеджерів, кадрова політика в АПК, технологія роботи з кадрами за ринкових умов та інше. Все це зумовило визначення теми дослідження і структурну побудову дисертаційної роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота пов’язана з загальнодержавними програмами реформування аграрної економіки і входить до комплексної теми Національного аграрного університету "Розробка питань менеджменту і маркетингу на різних рівнях АПК в умовах ринкової економіки" (номер державної реєстрації 0193U022571).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: КАДРОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ МЕНЕДЖМЕНТУ В АПК: ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ, ВИКОРИСТАННЯ І УПРАВЛІННЯ (на матеріалах Хмельницької області)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок