Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> підвищення ефективності міських пасажирських перевезень на основі удосконалення організації руху автобусів

підвищення ефективності міських пасажирських перевезень на основі удосконалення організації руху автобусів

Назва:
підвищення ефективності міських пасажирських перевезень на основі удосконалення організації руху автобусів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,82 KB
Завантажень:
453
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Національний транспортний університет
 
ГУЛЬЧАК Оксана Дмитрівна
УДК 656.132.072
підвищення ефективності міських пасажирських перевезень на основі удосконалення організації руху автобусів
Спеціальність 05.22.01 – “Транспортні системи”
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
КОЦЮК Олександр Якович,
Національний транспортний університет, доцент.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
Ігнатенко Олександр Семенович
Національна академія державного управління при президенті України, професор кафедри "Управління містом"
кандидат технічних наук, доцент,
ДАВІДІЧ Юрій Олександрович,
Харківська Державна академія міського господарства,
доцент кафедри "Транспортні системи та логістика"
Провідна установа: ДержавтотрансНДІпроект Міністерства транспорту України,
відділ пасажирських перевезень
Захист відбудеться “_20_” _жовтня_ 2005 р. о _12_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.059.02 при Національному транспортному університеті за адресою: 01010, Україна, м.Київ, вул. Суворова, 1, аудиторія 333.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного Транспортного університету за адресою: 01103, Україна, м.Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий “_15_” _вересня_ 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., доцент І.А. Рутковська


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Перспективи стійкого розвитку міст в Європі пов'язують із стимулюванням транспорту загального користування. Головна мета активізації перевезень міським пасажирським транспортом (МПТ) полягає у переключенні частини пасажиропотоків з індивідуального на транспорт загального користування і у створенні більш збалансованої транспортної системи, що знижує екологічне навантаження на міське середовище, підвищує швидкість і безпеку поїздок.
В Україні падіння рівня пасажирських перевезень було викликане браком коштів на підтримку їх нормального функціонування через економічні труднощі, а укомплектованість автотранспортними засобами (АТЗ) граничного терміну служби і відсутність фінансування їхньої заміни ще більш загострила ситуацію. Усе це сприяло виходу на ринок приватних перевізників з різномарочними АТЗ переважно малої місткості. При цьому практично зникли різновиди швидкісного автобусного сполучення. Найбільше поширення одержали перевезення пасажирів у режимі маршрутних таксомоторів переважно паралельно діючим маршрутам МПТ.
До об'єктивних чинників, що сприяють розвитку міських маршрутних пасажирських перевезень (ММПП) в Україні, поряд з ростом рухомості жителів міст і вартості використання індивідуальних АТЗ, відноситься також прагнення підвищити рівень безпеки та комфортності поїздок, наявність відповідного нормативно-правового забезпечення, поліпшення економічного стану країни і її громадян, прийняття конкурсних засад виявлення перевізника та використання резервів раціональної організації руху на маршрутах.
До методів організації руху на маршрутах відносять організацію комбінованих режимів руху та режими відправлення транспортних засобів у рейс, що дозволяють підвищити перевізну здатність маршруту, поліпшити рівень транспортного обслуговування, надати послуги з врахуванням платоспроможності населення та зменшити витрати транспортних підприємств на перевезення. Не зважаючи на практичне застосування всіх відомих методів організації руху автобусів на маршрутах до дійсного часу невизначеним залишаються раціональні області їх використання, майже відсутні методичні рекомендації для їх реалізації, а частина з них зовсім недосліджена.
Тому тема дисертаційної роботи, яка спрямована на розробку методики раціональної організації руху на маршрутах міського транспорту, що враховує поведінку учасників перевезень, а також дозволяє визначати раціональні параметри маршрутів, є актуальною.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: підвищення ефективності міських пасажирських перевезень на основі удосконалення організації руху автобусів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок