Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАВЧАННЯ УЧНІВ СТАРШОЇ ШКОЛИ МІЖКУЛЬТУРНОГО СПІЛКУВАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ З ОРІЄНТАЦІЄЮ НА ВИБІР ПРОФЕСІЇ

НАВЧАННЯ УЧНІВ СТАРШОЇ ШКОЛИ МІЖКУЛЬТУРНОГО СПІЛКУВАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ З ОРІЄНТАЦІЄЮ НА ВИБІР ПРОФЕСІЇ

Назва:
НАВЧАННЯ УЧНІВ СТАРШОЇ ШКОЛИ МІЖКУЛЬТУРНОГО СПІЛКУВАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ З ОРІЄНТАЦІЄЮ НА ВИБІР ПРОФЕСІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,23 KB
Завантажень:
275
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІВАНОВА АЛЛА СЕРГІЇВНА
УДК 373.54=111
НАВЧАННЯ УЧНІВ СТАРШОЇ ШКОЛИ
МІЖКУЛЬТУРНОГО СПІЛКУВАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ
З ОРІЄНТАЦІЄЮ НА ВИБІР ПРОФЕСІЇ
Спеціальність 13.00.02 – теорія та методика навчання:
германські мови
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі методики викладання іноземних мов Київського національного лінгвістичного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | кандидат педагогічних наук, професор
СКЛЯРЕНКО Ніна Костянтинівна,
Київський національний лінгвістичний університет,
професор кафедри методики викладання іноземних мов
Офіційні опоненти: | доктор педагогічних наук, професор
ЧЕРНОВАТИЙ Леонід Миколайович,
Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна,
завідувач кафедри перекладу та англійської мови
кандидат педагогічних наук, доцент
ОЛІЙНИК Тетяна Іванівна,
Горлівський державний педагогічний
інститут іноземних мов,
доцент кафедри методики викладання іноземних мов
Провідна установа | Інститут педагогіки, лабораторія навчання іноземних мов, АПН України, м.Київ
 
Захист відбудеться “1” березня 2006 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.054.01 у Київському національному лінгвістичному університеті (03680, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73).
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Київського національного лінгвістичного університету (03680, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73).
Автореферат розісланий “27” січня 2006 р.
Вчений секретар
cпеціалізованої вченої ради |
Бігич О.Б.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Включення України до європейського освітнього простору без кордонів диктує нове соціальне замовлення суспільства щодо якості володіння випускниками середніх загальноосвітніх шкіл (ЗОШ) іноземною мовою (ІМ). Головною метою навчання ІМ в ЗОШ виступає навчання мови як реального та повноцінного засобу міжкультурного спілкування на рівні, достатньому для підтримки контактів із зарубіжними ровесниками та необхідному для подальшого особистісного розвитку, зокрема професійного. У чинній Програмі з ІМ для середніх навчальних закладів (2004) зазначається, що рівень володіння ІМ на момент закінчення школи має бути В1+ згідно з Загальноєвропейськими Рекомендаціями з мовної освіти.
Перед громадянами України сьогодні розкриваються великі можливості у сфері отримання вищої освіти та працевлаштування. Нинішні випускники шкіл можуть навчатися за кордоном, брати участь у міжнародних спільних проектах, стажуватися в іноземних навчальних закладах, проводити наукові дослідження за обраною спеціальністю із застосуванням іншомовних матеріалів, у тому числі й на території інших держав. Крім того, якщо випускник школи планує одразу піти працювати, йому може стати у нагоді вміння написати автобіографію, офіційні листи та проходити інтерв’ю ІМ, зокрема англійською. На сьогодні випускники наших шкіл ще недостатньо підготовлені для здійснення іншомовного спілкування такого роду.
Проведений нами аналіз текстотеки підручників англійської мови (АМ) для старшої школи показав, що більшість з них не в змозі задовольнити учнів тією інформацією, яка для учнів старшої школи є дійсно цікавою і корисною, а саме: як обрати професію згідно із своїми здібностями, які професії є найбільш популярними в англомовних країнах, які професії обирають старшокласники англомовних країн і яким чином вони знаходять роботу, які проблеми турбують їх стосовно вибору майбутньої професії, які вищі навчальні заклади (ВНЗ) існують в Україні та англомовних країнах, які умови вступу до ВНЗ в англомовних країнах, як ефективно пройти інтерв’ю, які типи інтерв’ю існують – тобто все те, що сприятиме здійсненню міжкультурного спілкування з орієнтацією на вибір професії. Тому було зроблено висновок про необхідність розробки нових навчальних матеріалів для навчання учнів старшої школи міжкультурного спілкування АМ з орієнтацією на вибір професії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: НАВЧАННЯ УЧНІВ СТАРШОЇ ШКОЛИ МІЖКУЛЬТУРНОГО СПІЛКУВАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ З ОРІЄНТАЦІЄЮ НА ВИБІР ПРОФЕСІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок