Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ РІШЕНЬ В УПРАВЛІННІ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЕКТАМИ

ОПТИМІЗАЦІЯ РІШЕНЬ В УПРАВЛІННІ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЕКТАМИ

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ РІШЕНЬ В УПРАВЛІННІ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЕКТАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,93 KB
Завантажень:
381
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Степурін Іван Миколайович
УДК 658.336.869.003
ОПТИМІЗАЦІЯ РІШЕНЬ В УПРАВЛІННІ
ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЕКТАМИ
Спеціальність 05.13.22. – Управління проектами
та розвиток виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі організації і управління будівництвом Київського національного університету будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Погорельцев Володимир Миколайович,
Київський національний університет
будівництва і архітектури,
доцент кафедри організації і управління
будівництвом.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Бушуєв Сергій Дмитрович, Київський національний університет будівництва і архітектури, завідувач кафедри проектного менеджменту;
кандидат економічних наук, доцент Чернявський Анатолій Дмитрович,
Українсько-російський інститут менеджменту і бізнесу ім. Б.М. Єльцина, професор кафедри менеджменту.
Провідна установа:
Придніпровська державна академія будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться “_21_” _березня_ 2002 р. о _15_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .056.03 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий “_08_” _лютого 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.056.03,
кандидат технічних наук, доцент М.О. ШЕБЕК
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Перехід України до ринкових методів господарювання, який здійснюється на сучасному етапі державного будівництва, відбувається дуже повільно і супроводжується кризовими явищами. Це у значній мірі пояснюється тим, що і досі не створені необхідні основи функціонування народного господарства країни в ринкових умовах. Пріоритетним напрямком є стимулювання підвищення інвестиційної активності господарюючих суб'єктів та населення країни, а також створення сприятливого інвестиційного клімату для залучень капіталовкладень зовнішніх інвесторів. У зв'язку з цим тема наукових досліджень з оптимізації залучень і використання інвестицій набуває особливої актуальності. Джерела інвестування підприємств безпосередньо залежать від форм власності та господарювання. Ці нові умови вимагають нових підходів до розв'язання задач оптимального управління інвестиційними проектами.
Значний внесок у розвиток теорії інвестування зробили вітчизняні та зарубіжні вчені: Балицький В.С., Беренс В., Бірман Г., Бланк І.А., Бушуєв С.Д., Гойко А.Ф., Заруба О.Д., Ідрісов А.Б., Кігель В.Р., Лівінський О.М., Лівшиць В.М., Лисов І.В., Міхельс В.О., Москвін С.О., Пересада А.А., Покропівний С.Ф., Черваньов Д.М., Четиркін Є.М, Ушацький С.А., Федосова О.В., Федоренко В.Г., Шеремет А.Д., Яковенко В.Б. та інші.
Але залишилось багато проблем, які потрібно ще вирішувати, що і обумовлює актуальність цієї роботи та її направленість на розв'язання задач по отриманню оптимальних управлінських рішень у галузі інвестиційних проектів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Обрані в дисертаційній роботі галузь, об'єкт і предмет дослідження відповідають тематичній спрямованості “Державної програми економічного розвитку” (Постанова Кабінету Міністрів № 1308 від 17.08.98 р. “Про порядок затвердження інвестиційних програм та проектів будівництва і проведення їх комплексної експертизи”) і пов'язані з тематикою наукових досліджень кафедри організації і управління будівництвом Київського національного університету будівництва і архітектури та науковими розробками Інституту економіки НАНУ (теми № 4/200-97 “Розробка науково-теоретичних основ методології досліджень економічної ефективності інвестиційних процесів в Україні в умовах трансформації її економічної системи”).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ РІШЕНЬ В УПРАВЛІННІ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЕКТАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок