Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОСОБЛИВОСТІ МАРКЕТИНГУ НОВИХ ПОСЛУГ У ФІЛІЯХ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ

ОСОБЛИВОСТІ МАРКЕТИНГУ НОВИХ ПОСЛУГ У ФІЛІЯХ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ

Назва:
ОСОБЛИВОСТІ МАРКЕТИНГУ НОВИХ ПОСЛУГ У ФІЛІЯХ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,02 KB
Завантажень:
272
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ РЕГІОНАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
Гордіца Тетяна Маноліївна
УДК 339.138:336.717
ОСОБЛИВОСТІ МАРКЕТИНГУ НОВИХ ПОСЛУГ
У ФІЛІЯХ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ
Спеціальність: 08. 06. 02 – Підприємництво, менеджмент та маркетинг
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Чернівецькому національному університеті
імені Юрія Федьковича, Мініcтерство освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук,
Євдокименко Валерій Кирилович,
Чернівецький національний університет
ім. Юрія Федьковича
завідувач кафедри економіки підприємства
та міжнародної економіки.
Офіційні опоненти: доктор економічний наук, професор
Козоріз Марія Андріївна,
Інститут регіональних досліджень НАН України,
завідувач відділу соціально-економічних
та правових проблем
розвитку підприємництва;
кандидат економічних наук, доцент
Смовженко Тамара Степанівна,
Львівський банківський інститут НБУ,
ректор.
Провідна установа: Ужгородський національний університет
Міністерства освіти і науки України,
кафедра менеджменту та маркетингу.
Захист відбудеться 27.02.2002 р о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.154.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук в Інституті регіональних досліджень НАН України за адресою: 79026, м. Львів, вул. Козельницька, 4.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту регіональних досліджень НАН України за адресою: 79026, м. Львів, вул. Козельницька, 4.
Автореферат розісланий 25.01.2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Жовтанецький В.І.
 
Загальна характеристика роботи
Актуальність і ступінь дослідження теми. Сучасний розвиток банківської системи вимагає кардинальних змін у сфері обслуговування юридичних та фізичних осіб у напрямках розширення асортименту послуг банків відповідно до вимог інтеграції зі світовими банківськими системами. Найширше висвітленими на сьогодні є положення теорії конкурентоспроможності комерційного банку, маркетингу, специфіки банківського маркетингу та прогнозування потреб клієнтів. Вагомий внесок у дослідження проблем банківського маркетингу доклали такі відомі вчені, як Ф.Котлер, І.Ансофф, М.Портер, В.Геєць, М.Долішній, О.Кузьмін, В.Загорський, Є.Бойко, М.Козоріз, І.Тивончук, А.Мороз, П.Белєнький, Є.Голубков, Е.Уткін, Ю.Коробов, В.Севрук, І.Спіцин, Я.Спіцин. Проте більшість досліджень охоплюють загальну проблематику застосування маркетингових інструментів до діяльності фінансово-кредитних інститутів. Щодо вивчення окремих аспектів банківського маркетингу, зокрема, його особливостей та методів впровадження інновацій у діяльність філії комерційного банку, яка характеризується обмеженістю ресурсної бази та системною підпорядкованістю, тут вищевказаним питанням приділяється недостатня увага.
Необхідність узагальнення існуючих вітчизняних і зарубіжних методик банківського маркетингу з питань розробки й впровадження нових і вдосконалення традиційних послуг філією комерційного банку та недостатня висвітленість таких питань в економічній літературі визначили вибір теми дисертаційної роботи, мету, завдання та структуру дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційне дослідження виконано в межах плану науково-дослідних робіт Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, зокрема, планової теми “Становлення ринкового економічного механізму в Україні: теоретично-методологічні проблеми аналізу” (номер державної реєстрації 0199U001890).
Методологічною та фактологічною базою дослідження стали наукові публікації і роботи українських та зарубіжних вчених із проблем банківського маркетингу та підвищення конкурентоспроможності комерційного банку. У процесі досліджень використано закони України, постанови Кабінету Міністрів України, нормативні акти Національного банку України, інформація Державного комітету статистики України, Національного банку України, річні звіти банків та філій (АТ "Укрінбанк", ВАТ Державний “Експортно-імпортний банк України”, КБ "Приватбанк", АППБ "Аваль").

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОСОБЛИВОСТІ МАРКЕТИНГУ НОВИХ ПОСЛУГ У ФІЛІЯХ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок