Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СМУГОВІ ФІЛЬТРИ З ПЕРЕСТРОЮВАННЯМ ЧАСТОТИ НА КОМБІНОВАНИХ ХВИЛЕВОДНО-ДІЕЛЕКТРИЧНИХ ЛАНКАХ ДЛЯ ВІДОМЧОЇ ТЕХНІКИ БАГАТОКАНАЛЬНОГО РАДІОЗВ’ЯЗКУ

СМУГОВІ ФІЛЬТРИ З ПЕРЕСТРОЮВАННЯМ ЧАСТОТИ НА КОМБІНОВАНИХ ХВИЛЕВОДНО-ДІЕЛЕКТРИЧНИХ ЛАНКАХ ДЛЯ ВІДОМЧОЇ ТЕХНІКИ БАГАТОКАНАЛЬНОГО РАДІОЗВ’ЯЗКУ

Назва:
СМУГОВІ ФІЛЬТРИ З ПЕРЕСТРОЮВАННЯМ ЧАСТОТИ НА КОМБІНОВАНИХ ХВИЛЕВОДНО-ДІЕЛЕКТРИЧНИХ ЛАНКАХ ДЛЯ ВІДОМЧОЇ ТЕХНІКИ БАГАТОКАНАЛЬНОГО РАДІОЗВ’ЯЗКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,70 KB
Завантажень:
188
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІНФОРМАЦІЙНО - КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Івко Сергій Олександрович
УДК 621.372
СМУГОВІ ФІЛЬТРИ З ПЕРЕСТРОЮВАННЯМ ЧАСТОТИ
НА КОМБІНОВАНИХ ХВИЛЕВОДНО-ДІЕЛЕКТРИЧНИХ ЛАНКАХ ДЛЯ ВІДОМЧОЇ ТЕХНІКИ БАГАТОКАНАЛЬНОГО РАДІОЗВ’ЯЗКУ
05.12.13 – радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій Міністерства транспорту та зв’язку України
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Почерняєв Віталій Миколайович,
ВАТ "Олімп", головний науковий співробітник
Офіційні опоненти: |
доктор технічних наук, професор
Семенко Анатолій Іларіонович,
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій,
професор кафедри телекомунікаційних систем,
кандидат технічних наук
Наритник Теодор Миколайович,
Інститут електроніки та зв’язку Української академії наук, директор
Провідна установа: | Одеська національна академія зв’язку
ім. О.С. Попова, м. Одеса.
Захист відбудеться 13.03.2006р. о ___14-30___ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .861.01 Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій за адресою: 03110, м. Київ, вул. Солом’янська, 7.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, за адресою: 03110, м. Київ, вул. Солом’янська, 7.
Автореферат розісланий 12.02.2006р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
к.т.н., доцент Н.І. Кунах
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Удосконалення техніки багатоканального радіозв’язку надвисокочастотного (НВЧ) діапазону йде в напрямку підвищення мобільності, стійкості й завадозахищеності систем зв’язку. При цьому фактором, що стоїть на шляху модернізації наявних і створення нових зразків техніки зв’язку, є громіздкість НВЧ трактів, які займають від Ѕ до ? обсягу і маси апаратури мобільних станцій багатоканального радіозв’язку.
Основна складність при конструкторсько-технологічних розробках та створеннях НВЧ трактів багатоканальних засобів радіозв’язку полягає у виконанні тракту досить компактним, зручним при монтажі та в експлуатації, при виконанні жорстких вимог щодо відповідності масо-габаритним показникам, електричній міцності, широкосмуговості й екрануванню. Найбільшу складність викликає конструювання НВЧ трактів тропосферних станцій зв’язку, що пов’язано з необхідністю боротьби із завмираннями сигналів на тропосферних лініях зв’язку й реалізацією рознесеного прийому.
Реалізація ефективної системи прийому в перспективних цифрових тропосферних станціях, у тому числі контейнерного типу, потребує виконання вимог з обмеження масо-габаритних показників НВЧ тракту, пристрої якого повинні, крім цього, забезпечувати передачу широкосмугових сигналів, мати високу електричну міцність, що є суперечливими вимогами при конструюванні трактів НВЧ тропосферних станцій зв’язку.
Збільшення кількості радіовипромінюючих засобів на окремих вузлах зв’язку призводить до росту територіальної щільності радіозасобів і, як наслідок, викликає значне погіршення електромагнітної сумісності діючих засобів радіозв’язку. При створенні перспективних мобільних станцій зв’язку контейнерного типу, вузлових багатонаправлених станцій, комбінованих тропосферно-радіорелейних засобів, необхідно враховувати, що в одній транспортній одиниці буде знаходитись декілька радіовипромінюючих засобів суміжних діапазонів, що також ставить задачу забезпечення їхньої електромагнітної сумісності.
Розвиток єдиної системи зв’язку неможливий без розв’язання питання поліпшення електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів різних відомчих систем зв’язку та мережі загального користування, які використовують існуючий ресурс частот.
Задачу досягнення необхідної чистоти спектра випромінювання радіозасобів НВЧ діапазону доцільно вирішувати за допомогою селекції спектру сигналу частотно-виборчими ланцюгами приймально-передавальних трактів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: СМУГОВІ ФІЛЬТРИ З ПЕРЕСТРОЮВАННЯМ ЧАСТОТИ НА КОМБІНОВАНИХ ХВИЛЕВОДНО-ДІЕЛЕКТРИЧНИХ ЛАНКАХ ДЛЯ ВІДОМЧОЇ ТЕХНІКИ БАГАТОКАНАЛЬНОГО РАДІОЗВ’ЯЗКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок