Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СтатистиЧНИЙ аналіз ДIЯЛЬНОСТI банків уКРАїНИ

СтатистиЧНИЙ аналіз ДIЯЛЬНОСТI банків уКРАїНИ

Назва:
СтатистиЧНИЙ аналіз ДIЯЛЬНОСТI банків уКРАїНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,99 KB
Завантажень:
427
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ДЕРЖАВНА АКАДЕМIЯ СТАТИСТИКИ, ОБЛIКУ ТА АУДИТУ
Держкомстату України
ДОЦЕНКО Оксана Станіславiвна
УДК 336.71:519.23(477)
СтатистиЧНИЙ аналіз ДIЯЛЬНОСТI банків уКРАїНИ
08.00.10 – Статистика
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Державній академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України.
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
Парфенцева Неля Олексіївна,
Державна академія статистики, обліку та аудиту Держкомстату України,
завідуюча кафедри статистики
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Головач Анатолiй Варфоломiйович,
Київський нацiональний економiчний унiверситет iменi Вадима Гетьмана,
професор кафедри статистики
кандидат економічних наук, доцент
Галицька Елеонора Вiкторiвна,
Київський нацiональний унiверситет
iменi Тараса Шевченка,
доцент кафедри облiку та аудиту
Захист відбудеться 23 жовтня 2007 року о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.870.01 у Державній академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за адресою: м. Київ, вул. Підгірна, 1, ауд. 23.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Державної академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за адресою: 04107, м. Київ, вул. Підгірна, 1, ауд. 36.
Автореферат розіслано "___" вересня 2007 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради С.В. Шульга
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Банківська система є одним з найважливіших елементів інфраструктури економіки України. Вона значно впливає на забезпечення взаємозв’язку між виробниками продукції (продавцями) та її споживачами (покупцями). Банки, що входять до банківської системи, здійснюють розрахунки між виробниками і споживачами продукції, залучають як плату тимчасово вільні кошти юридичних і фізичних осіб, надають кредитні ресурси у позику, виконують багато інших операцій та послуг. Значення банків зростає в умовах становлення і розвитку ринкових відносин. Успішний розвиток і надійність банківської системи в умовах ринкової економіки багато у чому залежить від результатів статистичного аналізу в банках, що дозволяє виявляти їхні слабкі та сильні сторони, визначати конкретні шляхи розв’язання проблем.
Найбільшої актуальності статистичний аналіз діяльності банків набуває в сучасних умовах, коли відбуваються зміни загальноекономічної ситуації, що впливає на надійність і діяльність банків.
Обрана тема дисертації є недостатньо вивченою, оскільки самі банки є досить новим явищем для України. Втім вони вже стали одними з найперспективніших установ, що ефективно і динамічно впроваджують прогресивні принципи управління, інформаційні технології та програмно-технічні засоби практично в усіх сферах своєї діяльності. Разом з тим, значний внесок у дослідження різних аспектів банківської діяльності зробили такі вітчизняні та закордонні вчені, як І.Т.Балабанов, М.З.Бор, А.В.Головач, В.М.Гусаров, Е.Дж.Долан, Б.Дюран, В.Б.Захожай, А.М.Єріна, В.Задорожний, В.В.Іванов, А.С.Катрич, К.Д.Кемпбелл, В.І.Колєсніков, В.Н.Кочетков, Ф.Мостеллер, П.Оделл, Д.Пліон, П.Роуз, Дж.Тьюки, Г.Харман, П.Цефель та ін.
Методологічні підходи до аналізу діяльності банків значною мірою ґрунтуються на застосуванні елементарних статистичних методів. Проте неточність цих розрахунків, яка часто приводить до неправильних прогнозних значень, помилкова оцінка роботи банків і, як наслідок, недостатня оцінка їхньої надійності і стійкості є проблемою як для самого банку, так і для його клієнтів. Аналіз наявних методик дозволяє дійти висновків, що вони потребують вдосконалення. Це особливо стосується необхідності використання, зокрема, моделі багатомірної класифікації банків із застосуванням кластерного аналізу; рейтингового оцінювання діяльності банків; способів прогнозування діяльності банківських установ, що вимагає розроблення нових методологічних підходів для проведення аналізу діяльності банків на підставі відкритої і доступної інформації.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: СтатистиЧНИЙ аналіз ДIЯЛЬНОСТI банків уКРАїНИ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок