Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ В ІНФОРМАЦІЙНІЙ СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ (на матеріалах підприємств ресторанного господарства)

ОБЛІК ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ В ІНФОРМАЦІЙНІЙ СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ (на матеріалах підприємств ресторанного господарства)

Назва:
ОБЛІК ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ В ІНФОРМАЦІЙНІЙ СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ (на матеріалах підприємств ресторанного господарства)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,47 KB
Завантажень:
264
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ХАРЧУВАННЯ ТА ТОРГІВЛІ
Гладій Ірина Олександрівна
УДК 336.717.6:65.0141:640.432
ОБЛІК ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ
В ІНФОРМАЦІЙНІЙ СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ
(на матеріалах підприємств ресторанного господарства)
Спеціальність 08.06.04 - бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному університеті харчування та торгівлі Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | кандидат економічних наук, доцент
Чернікова Ірина Борисівна,
Харківський державний університет харчування та торгівлі, доцент кафедри бухгалтерського обліку та аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Нападовська Любов Василівна,
Київський національний торговельно-економічний університет, завідувач кафедри бухгалтерського обліку
кандидат економічних наук, доцент
Гаркуша Надія Миколаївна,
Харківський державний університет харчування та торгівлі, завідувач кафедри аналізу господарської діяльності
Провідна установа – Львівська комерційна академія, кафедра
аудиту, Укоопспілка, м. Львів
Захист відбудеться 9 листопада 2006 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.088.02 у Харківському державному університеті харчування та торгівлі за адресою: 61051, м. Харків, вул. Клочківська, 333, ауд. 45.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного університету харчування та торгівлі за адресою: 61051, м. Харків, вул. Клочківська, 333.
Автореферат розісланий 5 жовтня 2006 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.Л. Савицька
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. За умов підвищення ефективності діяльності підприємства ресторанного господарства, як важливого сегменту розвитку економічних відносин, в Україні відбувається пошук нових підходів обліку і методів управління діяльністю. При цьому актуальним є перегляд малоефективних підходів та формування нових принципів для цілей управління. Значну частину облікової інформації надає управлінський облік, що забезпечує в системі управління ефективне прийняття рішень. У зв’язку з цим, облік фінансових результатів підприємства та його удосконалення в умовах автоматизованої обробки інформації набувають особливої актуальності.
Вагомий внесок у дослідження питань з теорії та методології обліку фінансових результатів в інформаційній системі управління зробили вітчизняні вчені Карпенко О.В., Добровський В.М., Белебеха І.О., Білуха М.Т., Бутинець Ф.Ф., Голов С.Ф., Гуцайлюк З.В., Добровський В.М., Карпенко О.В., Кужельний М.В., Нападовська Л.В., Лінник В.Г., Сопко В.В., Столяров Я.С., Пушкар М.С., Чумаченко М.Г., Осадчий Ю.І., Оспіщев В.І., Янчева Л.М. та інші. Відомі дисертаційній роботи зарубіжних науковців з цієї проблеми, зокрема: Данилочкіної Н.Г., Добровольского Є.О., Вахрушиної М.А., Хамідулліної Г.Р., Чернова В.А., Палія В.Ф., Дж. Шанка, Ч.Т. Хорнгрена, Б. Райан, К. Друрі та інших.
Вивчення теоретичних праць вітчизняних і зарубіжних вчених, практичної діяльності підприємств ресторанного господарства дозволило окреслити коло недостатньо опрацьованих питань в умовах нестабільного розвитку галузі: наявність малоефективної облікової моделі формування фінансових результатів суб’єктів ресторанного господарювання; відсутність ефективної системи обліку та контролю фінансових результатів діяльності за центрами відповідальності; недосконалість аналітичного інструментарію для прогнозування рівня рентабельності в автоматизованому економіко- математичному середовища тощо.
Отже, значна низка питань з організації управлінського обліку залишається невирішеною, що обумовлює необхідність розробки теоретичних й методичних підходів та практичних рекомендацій з удосконалення облікового забезпечення управління фінансовими результатами діяльності структурних одиниць підприємств ресторанного господарства.
Зазначені чинники обумовили вибір теми дисертаційної роботи та визначили її структурно-логічну будову, цільову спрямованість і завдання дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ОБЛІК ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ В ІНФОРМАЦІЙНІЙ СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ (на матеріалах підприємств ресторанного господарства)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок