Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НОРМАЛІЗАЦІЯ МІКРОКЛІМАТУ ВИРОБНИЧОГО СЕРЕДОВИЩА НАХИЛЕНОЮ ПОДАЧЕЮ ПРИПЛИВНОГО ПОВІТРЯ ЗІ ЗМІННОЮ ВИТРАТОЮ

НОРМАЛІЗАЦІЯ МІКРОКЛІМАТУ ВИРОБНИЧОГО СЕРЕДОВИЩА НАХИЛЕНОЮ ПОДАЧЕЮ ПРИПЛИВНОГО ПОВІТРЯ ЗІ ЗМІННОЮ ВИТРАТОЮ

Назва:
НОРМАЛІЗАЦІЯ МІКРОКЛІМАТУ ВИРОБНИЧОГО СЕРЕДОВИЩА НАХИЛЕНОЮ ПОДАЧЕЮ ПРИПЛИВНОГО ПОВІТРЯ ЗІ ЗМІННОЮ ВИТРАТОЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,36 KB
Завантажень:
38
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА
та АРХІТЕКТУРИ
СТЕБЛОВЦЕВ ВАЛЕРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 628.83:697.95
НОРМАЛІЗАЦІЯ МІКРОКЛІМАТУ ВИРОБНИЧОГО СЕРЕДОВИЩА НАХИЛЕНОЮ ПОДАЧЕЮ ПРИПЛИВНОГО ПОВІТРЯ ЗІ ЗМІННОЮ ВИТРАТОЮ
Спеціальність 05.26.01 - охорона праці
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва
та архітектури.
Науковий керівник - кандидат технічних наук, доцент Чесанов Леонтій Георгійович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, професор кафедри опалення і вентиляції.
Офіційні опоненти:
- доктор геолого-мінералогічних наук, професор Крикунов Геннадій Миколайович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, професор кафедри безпеки життєдіяльності;
- кандидат технічних наук, доцент Кривцун Геннадій Павлович, Національна гірнича академія України, доцент кафедри аерології та охорони праці.
Провідна установа -
Харківська державна академія міського господарства міністерства освіти та науки України, кафедра безпеки життєдіяльності.
Захист відбудеться 25 жовтня 2001 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К08.085.03 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці ПДАБтаА.
Автореферат розісланий 20 вересня 2001 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Шаленний В.Т.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Енергозберігаючі тенденції у вентиляційній техніці і впровадження в останні роки опалювально-вентиляційних систем зі змінною витратою повітря, продуктивність яких "відгукується" на кількість шкідливих виділень, поряд з безумовно позитивним - зниженням споживання електроенергії і теплоти – може істотно погіршити стан виробничого середовища, привести до виникнення в робочій зоні застійних непровітрюваних ділянок.
Дослідження санітарно-гігієнічної ефективності вентиляції звичайно проводять в натурних умовах або на фізичних моделях. Однак визначення цієї характеристики при змінній протягом року витраті повітря ускладнюється великою кількістю необхідних вимірів. Одним з перспективних напрямків вирішення цієї проблеми є математичне моделювання повітророзподілення, завдяки якому уможливлюється контроль санітарно-гігієнічної ефективності вентиляції вже на стадії проектування. Безумовне дотримання вимог до охорони праці при забезпеченні мікроклімату приміщень зазначеними системами є актуальною науково-технічною проблемою, яка в умовах дефіциту енергоносіїв має істотне народно-господарське значення.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження з цього питання виконувалися відповідно до планів наукового напрямку кафедри опалення і вентиляції, кафедри гідравліки ПДАБтаА і держбюджетної науково-дослідної роботи з Міністерством освіти та науки України (номер держ. реєстр. 0100U003682) та науково-дослідних робіт з договорів з Держкоменергозбереження України №20-2000М3 і №23/1/2000, де автором розроблялися розділи поліпшення умов праці через нормалізацію повітряного режиму приміщень.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є нормалізація мікроклімату виробничого середовища нахиленою подачею припливного повітря зі змінною витратою. Ідея роботи полягає в забезпеченні мікроклімату мінімально можливим для кожної миті об'ємом припливного повітря.
Для досягнення поставленої мети були сформульовані такі задачі:
q
узагальнити досвід використання нахиленого подавання повітря в цехах промислових підприємств і суспільних будинках;
q
розробити обчислювальний метод і аналітичний апарат для розрахунку санітарно-гігієнічної ефективності вентиляції, аналітично описати перетворення компактного неізотермічного струменя в межах робочої зони;
q
установити санітарно-гігієнічну ефективність вентиляції в лабораторному і натурному експериментах;
q
установити закономірності зміни початкових параметрів припливних струменів, що гарантують цілорічний нормований мікроклімат у робочій зоні приміщення;
q
розробити рекомендації з повітророзподілення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: НОРМАЛІЗАЦІЯ МІКРОКЛІМАТУ ВИРОБНИЧОГО СЕРЕДОВИЩА НАХИЛЕНОЮ ПОДАЧЕЮ ПРИПЛИВНОГО ПОВІТРЯ ЗІ ЗМІННОЮ ВИТРАТОЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок