Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ РИНКУ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

ФОРМУВАННЯ РИНКУ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

Назва:
ФОРМУВАННЯ РИНКУ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,20 KB
Завантажень:
221
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТ
ВА


ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. В.В. Докучаєва
КРАСНОРУЦЬКИЙ Олексій Олександрович
УДК .138:338.433:631.563
ФОРМУВАННЯ РИНКУ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА
Спеціальність — 08.06.01 Економіка, організація та управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ

дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2004Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному технічному університеті сільського господарства Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор,
член-кореспондент УААН
Амбросов Володимир Якович
Харківський державний технічний університет сільського господарства, завідувач кафедри обліку та аудиту
Офіційні опоненти: Амосов Олег Юрійович — доктор економічних наук, професор, перший заступник директора з навчальної роботи Харківського регіонального інституту Національної академії управління при Президентові України

Лозинська Тамара Миколаївна — кандидат економічних наук, доцент кафедри організації виробництва та агробізнесу Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва.
Провідна установа — Національний аграрний університет,
кафедра економіки АПК
Захист відбудеться “11” листопада 2004 р. о 10.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр К .803.01, у Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва за адресою: 62483, Харківська область, Харківський район, п/в “Комуніст-1”, корпус , аудиторія 213.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва за адресою: 62483, Харківська область, Харківський район, п/в “Комуніст-1”, корпус .
Автореферат розісланий “07” жовтня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.В. Македонський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Рівень розвитку матеріально-технічної бази агропромислового комплексу визначає його інтенсивність та економічну ефективність, впливає на глибину процесів кооперації та інтеграції, насичення ринку продовольством, продовольчу безпеку держави. Ось чому, як у сільськогосподарських підприємствах, так і у переробних галузях агропромислового комплексу основні засоби потребують докорінного оновлення та підвищення якості.
Проблемам формування ринків продукції виробничого призначення присвятили свої дослідження такі зарубіжні та вітчизняні вчені-економісти Саблук П.Т., Алексійчук В.М., Амбросов В.Я., Бойко В.І., Ситник В.П., Білоусько Я.К., Підлісецький Г.М., Акимова І.М., Березин І.С., Данько Г.П., Дерев’янченко Г.Є., Фамінський І.П., Карпов В.А., Ібрагімов Л.А., Кретов І.Н., Новіков О.А., Щербаков В.В., Орлов П.А., Моско І.П., Шиян В.Й., Старостіна А.О., Фатхутдинов Р.А., Кори Е., Диксон П., Гинтер Дж., Донелли Дж., Вейс А. та інші.
Як показує аналіз, ринок технологічного обладнання для підприємств АПК, переробних та харчових галузей, зокрема ринок високотехнологічного переробного обладнання протягом останніх років отримав найбільшого розвитку. Показовим з позицій ефективного господарювання і досконалості умов формування є ринок борошномельного обладнання. Таке положення було наслідком ситуації, що склалася на суміжних товарних ринках, а саме ринках продуктів переробки. Ціновий диспаритет, що існував на них, зумовив можливість формування великих розмірів прибутку в переробній сфері, що в свою чергу скоротило терміни окупності інвестицій в придбання нового обладнання, благотворно сприяло зростанню споживчої активності на ринку та розвитку бізнесу постачальників.
Однак, не дивлячись на сприятливі умови для формування ефективних взаємовідносин між суб'єктами ринку переробного обладнання, останні поки що характеризуються досить низькою активністю. Це обумовлено недостатніми фінансовими можливостями покупців, низькою інвестиційною привабливістю, несприятливими умовами кредитування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ РИНКУ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок