Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Управління закладом післядипломної педагогічної освіти із застосуванням комп’ютерних технологій

Управління закладом післядипломної педагогічної освіти із застосуванням комп’ютерних технологій

Назва:
Управління закладом післядипломної педагогічної освіти із застосуванням комп’ютерних технологій
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,64 KB
Завантажень:
26
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Університет менеджменту освіти
Академії педагогічних наук України
ГУРАЛЮК Андрій Георгійович
УДК 371.1: 371.13 (043):024
Управління закладом післядипломної педагогічної освіти
із застосуванням комп’ютерних технологій
13.00.06 – теорія та методика управління освітою
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Університеті менеджменту освіти Академії педагогічних наук України
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор Чміль Анатолій Іванович, Університет менеджменту освіти АПН України, заступник директора Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти
Офіційні опоненти:
доктор педагогічних наук, професор Сорочан Тамара Михайлівна,
Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, ректор
кандидат педагогічних наук, доцент Карташова Любов Андріївна,
Київський національний лінгвістичний університет, доцент кафедри інформатики і комп’ютерної техніки
Захист відбудеться “19” червня 2008 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .455.03 в Університеті менеджменту освіти АПН України за адресою:
04053, м. Київ, вул. Артема, 52-А, корпус 3, зала засідань
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Університету менеджменту освіти АПН України за адресою:
04053, м. Київ, вул. Артема, 52-А.
Автореферат розісланий “17” травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.С.Снісаренко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Трансформація освіти України у відповідності до соціально-економічних процесів у суспільстві та входження до різних структур всесвітньої інтеграції і взаємодії потребує принципово нових теоретичних і технологічних підходів до управління об’єктами, що впливають на вирішення цієї проблеми.
До таких об’єктів належить система післядипломної освіти, яка спрямована на швидке реагування і приведення компетентності кадрів у відповідність до рівня сучасних вимог. Поруч з необхідністю модернізації змісту підготовки і підвищення кваліфікації кадрів і, в першу чергу, керівників освіти важливою проблемою є технології управління, адекватні сучасним потребам і можливостям суспільства.
Одним із стратегічних напрямів модернізації управлінської діяльності закладів освіти є її інформатизація. Йдеться про впровадження комп’ютерних технологій в управлінський процес у післядипломній освіті для підвищення його ефективності відповідно до нових концептуальних підходів.
Питанню управління закладами освіти присвячено багато ґрунтовних наукових досліджень. Так, у працях вітчизняних і зарубіжних науковців знайшли відображення питання адекватного інформаційного забезпечення управління навчальними закладами. У дослідженні піднятої проблеми особливо важливими є наукові роботи В.І. Бондаря, Л.І. Даниленко, Г.В. Єльникової, Ю.А. Конаржевського, В.І. Маслова, О.А. Орлова, Н.М. Островерхової, В.С. Пікельної, Т.І. Шамової щодо визначення і систематизації управлінської інформації; В.Ю. Бикова, В.Д. Руденко, Ю.В. Чернова щодо впорядкування збору, обробки, збереження організаційно-управлінських даних; С.І. Архангельського, І.Є. Булах, Г.А. Дмитренка з питань забезпечення зворотного зв’язку в педагогічних системах.
Важливими в контексті даного наукового пошуку є дослідження В.П. Беспалька, В.В. Васильєва, В.В. Гуменюк, Л.М. Калініної, М.Л. Портнова, Н.Г. Протасової, В.А. Сластьоніна, Є.П. Смірнова, П.В. Худомінського та ін., де висвітлюються проблеми оптимізації роботи з організаційно-управлінською інформацією, забезпечення інформаційних потреб педагогічних кадрів, формування інформаційної культури педагогів тощо.
Цінність зазначених вище досліджень полягає в тому, що вони складають підґрунтя для подальшого вивчення та розвитку теорії і технології інформаційного забезпечення процесу управління педагогічними системами. Проте необхідно зауважити, що в даних роботах недостатню увагу приділено системі управління закладом післядипломної педагогічної освіти, зокрема висвітленню управлінських проблем, що постають перед закладами післядипломної педагогічної освіти (ЗППО), а також шляхам їх вирішення в умовах розвитку інформаційних технологій.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: Управління закладом післядипломної педагогічної освіти із застосуванням комп’ютерних технологій

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок