Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ТА ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РИНКУ ВЕТЕРИНАРНИХ ПРЕПАРАТІВ В УКРАЇНІ

ФОРМУВАННЯ ТА ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РИНКУ ВЕТЕРИНАРНИХ ПРЕПАРАТІВ В УКРАЇНІ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ТА ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РИНКУ ВЕТЕРИНАРНИХ ПРЕПАРАТІВ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,61 KB
Завантажень:
123
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ „ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
ГАВРИЛЮК ОЛЕНА ГРИГОРІВНА
УДК [339.13.017+338.242]:661.12
ФОРМУВАННЯ ТА ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
РИНКУ ВЕТЕРИНАРНИХ ПРЕПАРАТІВ В УКРАЇНІ
Спеціальність 08.00.03 „Економіка та управління національним господарством”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
ЛЬВІВ-2008


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі маркетингу і логістики Національного університету „Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Мних Ольга Богданівна,
Національний університет „Львівська політехніка”,
докторант Інституту економіки і менеджменту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Старостіна Алла Олексіївна,
Київський національний університет ім. Т. Шевченка,
завідувач кафедри міжнародної економіки
кандидат економічних наук,
доктор фармацевтичних наук, професор
Посилкіна Ольга Вікторівна,
Національний фармацевтичний університет (м. Харків),
завідувач кафедри економіки підприємства
Захист відбудеться “20” березня 2008 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .052.03 у Національному університеті „Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. С.Бандери, 12, ІV корпус, ауд. 209-А.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету „Львівська політехніка” за адресою: 79013, м.Львів-13, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий “19” лютого 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.е.н. Завербний А. С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Виробництво фармацевтичної продукції, призначеної для потреб ветеринарної медицини, є вагомим чинником формування пропозиції продуктів харчування тваринного походження, оскільки основною умовою забезпечення економічної ефективності сільськогосподарського тваринництва є утримання здорового поголів’я тварин, яке характеризується високими продуктивними якостями та необхідною репродуктивною здатністю.
Формуванню й розвитку галузі ветеринарної фармації та ринку ветеринарних препаратів в Україні не надається належного значення. Проте, такі процеси останніх десятиріч, як інтеграція у світовий економічний простір, інтенсифікація тваринництва, посилений розвиток світового ринку ветеринарних препаратів, поява на вітчизняному ринку широкого асортименту ветеринарної фармацевтичної продукції закордонних виробників, поширення антропозоонозних захворювань (зокрема, туберкульозу, лейкозу, сибірки, ящура, губчастоподібної енцефалопатії, пташиного грипу, блутанґу тощо) актуалізували стратегічне значення розвитку, стійкого функціонування та системного державного регулювання вітчизняної галузі ветеринарної фармації та ринку ветеринарних препаратів.
Незважаючи на важливість вітчизняного ринку ветеринарних препаратів, його державне регулювання на сучасному етапі є недостатньо ефективним, що, зокрема, виявляється у відсутності виробництва в Україні багатьох важливих для епізоотичного благополуччя біологічних препаратів та абсолютної більшості субстанцій для виготовлення хіміотерапевтичних препаратів; у низьких обсягах експорту вітчизняних ветеринарних препаратів; в існуванні значної частки тіньового сектора ринку, представленого здебільшого фальсифікованою, контрабандною, контрафактною продукцією тощо. Саме тому постала об’єктивна необхідність системного економічного аналізу ринку ветеринарних препаратів в Україні.
Концептуальні підходи до державного регулювання економіки та ринкових механізмів розроблені у працях відомих закордонних учених: С.Л.Брю, В.Вжосека, Ф.Котлера, Ж.-Ж.Ламбена, Т.Левітта, К.Р.Макконела, М.Портера, П.Самуельсона та інших. Сучасним проблемам світового господарства, питанням державного управління та маркетингових досліджень присвячені роботи вітчизняних учених: В.Андрійчука, Г.Волинського, Б.Громовика, Є.Крикавського, О.Кузьміна, І.Михасюка, С.Мочерного, Й.Петровича, Ж.Поплавської, О.Посилкіної, А.Старостіної, Н.Чухрай та інших.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ТА ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РИНКУ ВЕТЕРИНАРНИХ ПРЕПАРАТІВ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок