Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОМП`ЮТЕРНЕ ОЦІНЮВАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ ЗНАНЬ В СТРУКТУРІ ПІДГОТОВКИ МЕДИЧНИХ СЕСТЕР

КОМП`ЮТЕРНЕ ОЦІНЮВАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ ЗНАНЬ В СТРУКТУРІ ПІДГОТОВКИ МЕДИЧНИХ СЕСТЕР

Назва:
КОМП`ЮТЕРНЕ ОЦІНЮВАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ ЗНАНЬ В СТРУКТУРІ ПІДГОТОВКИ МЕДИЧНИХ СЕСТЕР
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,60 KB
Завантажень:
29
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
Артемчук Людмила Миколаївна
УДК 378.2
КОМП`ЮТЕРНЕ ОЦІНЮВАННЯ
ПРОФЕСІЙНИХ ЗНАНЬ В СТРУКТУРІ ПІДГОТОВКИ
МЕДИЧНИХ СЕСТЕР
13.00.04 - теорія і методика професійної освіти
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному медичному університеті ім. О.О.Богомольця.
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор
Булах Ірина Євгенівна,
Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця,
завідувач кафедри медичної інформатики та комп’ютерних технологій навчання.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Романишина Людмила Михайлівна,
Тернопільський державний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, професор кафедри педагогічної майстерності і освітніх технологій;
кандидат педагогічних наук, доцент
Гранюк Людмила Олексіївна,
Верховна Рада України,
Головний консультант Секретаріату депутатської фракції.
Провідна установа: Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, кафедра основ інформатики та обчислювальної техніки, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться “19”грудня 2003 року о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.16 у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60, аудиторія 317.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська 58, ауд. 9.
Автореферат розіслано “_15__”_____листопада_______ 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.О.Безносюк
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність і ступінь дослідженості теми. Система освіти сьогодні стає найважливішим інструментом у процесі досягнення нового якісного стану суспільства і його головних механізмів: економічних, політичних, соціальних, культурних, демографічних. Задовольняючи освітні потреби особи та потреби суспільства у кваліфікованих фахівцях, держава повинна контролювати результати освітньої діяльності всіх її учасників на всіх етапах, мати можливість відстежувати стан системи навчання у цілому та окремих її елементів.
В Україні, починаючи з 1998 р. йде робота з розробки та впровадження галузевих стандартів вищої освіти (ГСВО). Система державних стандартів вищої освіти України, з одного боку, чітко регламентує вимоги до якості підготовки фахівця, а з іншого, визначає як нормативний обсяг змісту, так і його варіативну частину – вибір навчального закладу і студента.
Галузеві стандарти вищої освіти містять три компоненти: освітньо-кваліфікаційну характеристику (ОКХ) – перелік вимог до фахівця у вигляді вмінь, що мають демонструвати випускники навчального закладу, освітньо-професійну програму (ОПП) – зміст навчання, що забезпечує набуття професійних знань та вмінь, та засоби діагностики якості вищої освіти – регламентація вимог до стандартизованого контролю рівня професійної компетентності фахівця. Відповідно до вимог ГСВО стандартизованим засобом діагностики є стандартизований тест. Останнім часом тестовий метод контролю інтенсивно розвивається і поширюється в системі вищої освіти України. Серед дисертаційних досліджень з питань теорії та практики тестування слід відзначити дисертації І.Булах, В.Безверхої, О.Мокрова, О.Молокович, О.Кміть, В.Пащенко, О.Петренко, Ю. Романенко, Н.Саєнко, І.Солухи; критеріально-орієнтованого тестування – О.Івлієвої, А.Разумної; оцінювання професійної компетенції – Ю.Головач, С.Кубіцького, Л.Макаланової; комп’ютерного тестування як методу контролю – Т Солодкої, П.Уханя; з питань модульно-рейтингової системи навчання та контролю - І.Богданова, О.Безносюка, Л.Гранюк, Л.Романишиної, Н.Шиян, Г.Юзбашевої.
Теоретичні основи стандартизованих методів педагогічної діагностики розвиваються починаючи з середини 50-х р. минулого сторіччя. Основні теоретичні засади педагогічних теорій навчання та діагностики рівня засвоєння знань розроблялися В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: КОМП`ЮТЕРНЕ ОЦІНЮВАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ ЗНАНЬ В СТРУКТУРІ ПІДГОТОВКИ МЕДИЧНИХ СЕСТЕР

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок