Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ СПОСОБІВ ОБРОБКИ РАН ФІБРОЗНОЇ КАПСУЛИ ВАЖКОДОСТУПНОЇ ЗОНИ ОКА

УДОСКОНАЛЕННЯ СПОСОБІВ ОБРОБКИ РАН ФІБРОЗНОЇ КАПСУЛИ ВАЖКОДОСТУПНОЇ ЗОНИ ОКА

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ СПОСОБІВ ОБРОБКИ РАН ФІБРОЗНОЇ КАПСУЛИ ВАЖКОДОСТУПНОЇ ЗОНИ ОКА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,85 KB
Завантажень:
452
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Міністерство охорони здоров’я України
Київська медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика
Абдряхимов Ростислав Адганович
УДК 617. 715 – 001.4 – 089.166
УДОСКОНАЛЕННЯ СПОСОБІВ ОБРОБКИ РАН ФІБРОЗНОЇ КАПСУЛИ ВАЖКОДОСТУПНОЇ ЗОНИ ОКА
14.01.18 – офтальмологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі очних хвороб факультету післядипломної освіти Донецького державного медичного університету ім. М. Горького МОЗ України
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор Сухіна Людмила
Олексіївна, Донецький державний медичний університет
МОЗ України, професор кафедри очних хвороб.
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор Венгер Галина
Юхимівна, Одеський державний медичний університет
МОЗ України, завідувач кафедри очних хвороб.
доктор медичних наук, старший науковий співробітник
Чуднявцева Наталія Олександрівна, Інститут очних
хвороб і тканинної терапії ім. В.П.Філатова АМН України,
старший науковий співробітник відділу відновлювальної
та реконструктивної мікрохірургії травми ока.
Провідна установа: Харківський державний медичний університет МОЗ України.
Захист відбудеться “7” квітня 2006г. о 12?? годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.613.05 при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України (03680, Україна, м.Київ, просп. Комарова, 3, „Центр мікрохірургії ока” кафедра офтальмології КМАПО).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України (04112 м.Київ-112, вул. Дорогожицька, 9).
Автореферат розісланий “4”березня2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат медичних наук, доцент Н.С.Лаврик
 
 
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проникаючі поранення склери, що локалізуються у важкодоступній зоні ока, можна вважати особливо важкими (Волков В.В., 2005, Гундорова Р.А., 2005, Дмитриев В.С., 2001, Чуднявцева Н.О., 1997). Основними причинами, що призводять до втрати функцій ока, є розвиток важкого фібринозно-пластичного іридоцикліту, фіброзу скловидного тіла, субатрофії. Для збереження очного яблука й здобуття більш високого зору не втрачає своєї актуальності проблема забезпечення повноцінної регенерації ушкоджених оболонок, що може бути досягнута тільки при якісній первинній хірургічній обробці (ПХО) рани з дотриманням основних принципів, що полягають у мінімальній травматизації тканин ока, іммобілізації оболонок, повному анатомічному відновленні капсули ока (Эль-Жухар Висан Хабиб, 2001). Наявні традиційні інструментальні способи обробки ран, застосовані щодо переднього відрізка, мало прийнятні при обробці ран, що локалізуються у важкодоступній зоні ока, тому що призводять до ускладнень, таких як травматизація внутрішніх оболонок, додаткова втрата скловидного тіла, відшарування внутрішніх оболонок, розростання сполучної тканини у вигляді плівок і тяжів на внутрішніх оболонках і в скловидному тілі, фібринозно-пластичний іридоцикліт і субатрофія ока (Войно-Ясенецкий В.В., 1979). Водночас недостатньої уваги приділено ослабленню тракційного синдрому і профілактиці відшарування внутрішніх оболонок при ПХО.
Наслідки проникаючих травм ока визначаються не лише характером і важкістю ушкодження, його локалізацією і своєчасністю надання спеціалізованої медичної допомоги, але й вихідним станом імунологічної реактивності організму, наявністю супроводної патології та ін. (Логай И.М. и соавт., 1999; Красновид Т.А. и соавт., 2003). Патогенетично доцільне застосування імунокоректорів у комплексній терапії посттравматичних увеїтів (Логай И.М. и соавт., 1999).
Спираючись на викладене, перспективними питаннями в лікуванні проникаючих поранень склери, що локалізуються у важкодоступній для ПХО зоні ока, є: розробка інструментальних способів первинної хірургічної обробки ран, що забезпечують надійну герметизацію і малу травматизацію тканин; удосконалення заходів при ПХО, спрямованих на ослаблення тракційного синдрому і профілактику відшарування внутрішніх оболонок; а також само консервативне лікування з застосуванням імунокоректорів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ СПОСОБІВ ОБРОБКИ РАН ФІБРОЗНОЇ КАПСУЛИ ВАЖКОДОСТУПНОЇ ЗОНИ ОКА

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок