Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЦИФРОВІ ПОЛІНОМІАЛЬНІ ПЕРЕТВОРЮВАЧІ КООРДИНАТ ТЕЛЕВІЗІЙНИХ ЗОБРАЖЕНЬ

ЦИФРОВІ ПОЛІНОМІАЛЬНІ ПЕРЕТВОРЮВАЧІ КООРДИНАТ ТЕЛЕВІЗІЙНИХ ЗОБРАЖЕНЬ

Назва:
ЦИФРОВІ ПОЛІНОМІАЛЬНІ ПЕРЕТВОРЮВАЧІ КООРДИНАТ ТЕЛЕВІЗІЙНИХ ЗОБРАЖЕНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,05 KB
Завантажень:
311
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
Сотников Платон Олегович
УДК 621.397.331
ЦИФРОВІ ПОЛІНОМІАЛЬНІ ПЕРЕТВОРЮВАЧІ КООРДИНАТ ТЕЛЕВІЗІЙНИХ ЗОБРАЖЕНЬ
05.13.13 – Обчислювальні машини, системи та мережі
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському національному університеті радіоелектроніки Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор Руденко Олег Григорійович, Харківський національний університет радіоелектроніки, завідувач кафедри електронних обчислювальних машин.
Офіційні опоненти: 
доктор технічних наук, професор Свищ Володимир Митрофанович, Харківський національний університет радіоелектроніки, професор кафедри технології та автоматизації виробництва; 
доктор технічних наук, професор Борисенко Олексій Андрійович, Сумський державний університет, завідувач кафедри електроніки і комп’ютерної техніки.
Провідна установа:
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, кафедра комп’ютерних систем і мереж, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “ 19 ” квітня 2006 р. о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .052.01 у Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
Автореферат розісланий “ 17 ” березня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради С.Ф. Чалий


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Цифрова обробка телевізійних зображень безупинно набуває все більшої актуальності. Необхідність здійснення різних перетворень телевізійних зображень у реальному часі виникає при створенні систем імітації візуальних обстановок тренажерів транспортних засобів і літальних апаратів, у системах аналізу, класифікації і розпізнавання зображень, у системах машинного зору для нормалізації геометричних характеристик вхідних зображень, у системах захисту відеоінформації, у пристроях телевізійних ефектів і т.д.
Для систем перетворення телевізійних зображень реального часу висувають такі основні вимоги:
? обробка відеоінформації зі швидкістю не менш 30 кадрів у секунду;
? висока якість вихідного зображення, тобто відсутність різних артефактів, у тому числі пов’язаних з попередньою компресією зображення, що оброблюється;
? якомога менший час, потрібний для попередньої підготовки ефекту та настроювання обладнання на виконання потрібного перетворення.
При професійній обробці відеоінформації існують чіткі вимоги щодо якості телевізійного зображення, сформульовані в державних і міжнародних стандартах. Наприклад, відповідно до рекомендації 601 МККР, для телебачення стандартної чіткості масив розкладання телевізійного сигналу складає 720 х точок. Для досягнення реального часу виконання перетворень зображень такої високої чіткості, без утрати якості вихідного зображення, у теперішній час використовуються спеціалізовані відеопроцесори, оскільки обчислювальної потужності універсальних комп'ютерів поки недостатньо для виконання складних математичних перетворень таких великих масивів координат у реальному часі. У зв’язку з цим існує тенденція виносити як можна більше однотипних функцій на апаратну реалізацію.
У світі існує ряд ефірних пристроїв, що дозволяють робити найскладніші перетворення некомпресованого телевізійного зображення та здійснювати нелінійний відеомонтаж у реальному часі (наприклад, Accom Dveous, Pinnacle DVEXtremePlus, Charisma TEN і т.д.). Однак для більшості телекомпаній і відеостудій такі пристрої є недоступними внаслідок їхньої високої вартості. Набагато частіше зустрічаються дешевші пристрої. Однак виробники таких пристроїв, прагнучи здешевити кінцевий продукт, як правило, жертвують або загальним часом виконання перетворення (тривалі попередні обчислення), або якістю результуючого матеріалу (компресія вхідного відеоматеріалу).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ЦИФРОВІ ПОЛІНОМІАЛЬНІ ПЕРЕТВОРЮВАЧІ КООРДИНАТ ТЕЛЕВІЗІЙНИХ ЗОБРАЖЕНЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок