Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ВНУТРІШНЬОФІРМОВИХ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН У РИНКОВИХ УМОВАХ (НА ПРИКЛАДІ ПІДПРИЄМСТВ БАВОВНЯНОЇ ГАЛУЗІ)

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ВНУТРІШНЬОФІРМОВИХ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН У РИНКОВИХ УМОВАХ (НА ПРИКЛАДІ ПІДПРИЄМСТВ БАВОВНЯНОЇ ГАЛУЗІ)

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ВНУТРІШНЬОФІРМОВИХ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН У РИНКОВИХ УМОВАХ (НА ПРИКЛАДІ ПІДПРИЄМСТВ БАВОВНЯНОЇ ГАЛУЗІ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,13 KB
Завантажень:
358
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВОЛЬВАЧ ІРИНА ЮРІЇВНА
УДК 338. 4:331.99
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ
ВНУТРІШНЬОФІРМОВИХ ТРУДОВИХ
ВІДНОСИН У РИНКОВИХ УМОВАХ
(НА ПРИКЛАДІ ПІДПРИЄМСТВ БАВОВНЯНОЇ ГАЛУЗІ)
Спеціальність: 08.06.01 – Економіка, організація
і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Хмельницький - 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Херсонському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Савчук Олена Андріївна,
Херсонський державний технічний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри міжнародного маркетингу та менеджменту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Павлов Володимир Іванович
Тернопільська академія народного господарства Міністерства освіти і науки України, професор кафедри економіки підприємств та корпорацій
кандидат економічних наук, доцент
Тюріна Неоніла Марківна
Хмельницький державний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри економіки та менеджменту промислових підприємств
Провідна установа – Донецький національний університет,
кафедра управління персоналом та економіки праці
Захист відбудеться 27 травня 2004 року о 10 годині на засіданні спеціалізовано вченої ради К 70.052.01 Хмельницького державного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 29016, м. Хмельницький, вул. Інститутська 11, зал засідань вченої ради.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Хмельницького державного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 29016, м. Хмельницький, вул. Кам'янецька, 110.
Автореферат розісланий 23 квітня 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К.70.052.01 Скринник Н.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ринкові перетворення економіки України торкнулися усіх сфер суспільних відносин, та найбільш суттєві зміни відбуваються у трудовій сфері. Нові економічні умови господарювання, формування багатосуб’єктних відносин власності, трансформація системи цінностей та мотивації людини ускладнили відносини між роботодавцями і найманими працівниками.
Основним інструментом узгодження трудових відносин на підприємстві стає колективно-договірна система, якою у наш час охоплено майже 80% працівників. Але договірна система не вирішила усіх проблем, які постали перед колективами промислових підприємств. Украй низькою залишається рівень заробітної плати; значною є частка робітників, які працюють у несприятливих умовах праці, не отримали широкого розповсюдження сучасні методи трудової мотивації.
Трудові відносини та особливості їх формування у ринковому середовищі є об’єктом дослідження відомих сучасних учених: А.Колота, М.Білик, А.Калиної, Д.Богині, О.Грішнової, Ю.Зайцева, П.Маковеєва, В.Майорченка, В.Калюжного, Б.Генкіна, Г.Меликґяна, Р.Колосової та багатьох інших. Велика увага приділяється цьому питанню на державному рівні. В Україні діє низка Законів, головна мета яких полягає у підвищенні рівня життя населення, збільшенні платоспроможного попиту, забезпеченні злагоди та зниженні соціальної напруженості в суспільстві.
Позитивно оцінюючи наукові результати щодо вирішення проблеми, яка досліджується, слід одночасно відзначити, що багато питань з організації трудових відносин на сучасних промислових підприємствах у ринковому середовищі залишаються не вирішеними. Особливо це стосується великих підприємств, колективи яких з підвищеною чутливістю реагують на соціальні, економічні та політичні зміни, які відбуваються у суспільстві. Тому, виникла об'єктивна необхідність подальшого розвитку теоретичних і методико-прикладних засад формалізації організаційно-економічних умов формування та адаптації трудових відносин з урахуванням перспектив розвитку промислового підприємства, що і обумовило актуальність теми та доцільність проведення досліджень.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ВНУТРІШНЬОФІРМОВИХ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН У РИНКОВИХ УМОВАХ (НА ПРИКЛАДІ ПІДПРИЄМСТВ БАВОВНЯНОЇ ГАЛУЗІ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок