Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Взаємодія стрічкових фундаментів з основою, що нерівномірнодеформується

Взаємодія стрічкових фундаментів з основою, що нерівномірнодеформується

Назва:
Взаємодія стрічкових фундаментів з основою, що нерівномірнодеформується
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,20 KB
Завантажень:
72
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ДОНБАСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ЯРКІН Віктор Володимирович
УДК 624.131:624.15
Взаємодія стрічкових фундаментів
з основою, що нерівномірно
деформується
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка - 2001 р.
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі "Основи, фундаменти та підземні споруди" Донбаської державної академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор,
ПЕТРАКОВ Олександр Олександрович
Донбаська державна академія будівництва і архітектури,
завідувач кафедри “Основи, фундаменти та підземні споруди”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, доцент
ЛЕВІН Віктор Матвійович
Донбаська державна академія будівництва і архітектури,
професор кафедри “Залізобетонні конструкції”;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
КІСІЛЬ Ася Іллінічна
Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій Держбуду України, м. Київ, провідний науковий співробітник відділу основ та фундаментів будівель та споруд у звичайних та складних інженерно-геологічних умовах.
Провідна установа: Харківський державний технічний університет будівництва і архітектури, кафедра залізобетонних конструкцій, Міністерство освіти і науки України.
Захист відбудеться “29” листопада 2001 року о 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.085.01 в Донбаській державній академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька обл., м. Макіївка-23, вул. Державіна, 2, I навчальний корпус, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці при Донбаській державній академії будівництва і архітектури.
Автореферат розісланий “ 26 ” жовтня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент Югов А.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Складні інженерно-геологічні умови, що під впливом різних факторів призводять до нерівномірних деформацій основ будинків, становлять 90% території України. Крім того, стан економіки України за останнє десятиріччя несприятливо відзначився на умовах технічної експлуатації, огляді і якості ремонтно-відбудовних робіт на об'єктах, що знаходяться на балансі в державних структурах. Останнє проявилося будівельними аваріями, причинами більшості з яких є несприятливий результат взаємодії споруди з основою, що деформується. У зв'язку з виниклою проблемою цілості основних фондів 5 травня 1997 року вийшла Постанова Кабінету Міністрів України № 409 “Про забезпечення надійності і безпечної експлуатації будівель, споруд і інженерних мереж”. Найважливішою задачею реалізації заходів для запобігання аварій і руйнування будівельних конструкцій є своєчасне проведення високоточної технічної діагностики будівель, що включає встановлення істинних причин порушення експлуатаційної придатності і застосування оптимальних технічних рішень, що дозволяють забезпечити подальшу нормальну експлуатацію будівель.
У вирішенні вищевказаних задач першочергову роль відіграє достовірний інженерний прогноз взаємодії основи і споруди. Необхідність рішення задачі щодо взаємодії системи “основа - фундамент - надземна споруда” відзначається й у чинних нормативних документах, проте в реальних проектах ця вимога практично не реалізується через відсутність необхідного методичного забезпечення. Переважна більшість реальних проектів у сучасній практиці проектування виконується за методом допустимих осідань або кренів. У тих же випадках, коли розрахунок проводиться з урахуванням основи, що деформується, він виконується звичайно в лінійній постановці, що призводить до недостатнього використання несучої спроможності основи, а також до похибок при визначенні контактних тисків, що перерозподіляються по підошві фундаменту.
Враховуючи викладене вище, актуальність даної роботи зумовлена необхідністю розробки методик урахування спільної роботи системи “основа - фундамент - надземна споруда” у нелінійній постановці, заснованих на застосуванні сучасних інформаційних технологій, а також вдосконалення конструктивних заходів захисту безкаркасних будівель, що експлуатуються в умовах нерівномірних деформацій основи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Взаємодія стрічкових фундаментів з основою, що нерівномірнодеформується

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок