Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> управління поведінкою організації (На прикладі промислових підприЄмств)

управління поведінкою організації (На прикладі промислових підприЄмств)

Назва:
управління поведінкою організації (На прикладі промислових підприЄмств)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,21 KB
Завантажень:
104
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Міністерство освіти і науки України
Харківський НАЦІОНАЛЬНИЙ економічний університет
Войтко Вікторія Валеріївна
УДК 316.62:658.3
управління поведінкою
організації (На прикладі промислових підприЄмств)
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків - 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському національному економічному університеті,
Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник доктор економічних наук, професор
Дороніна Майя Степанівна,
зав кафедри соціології і
психології управління
Харківського національного
економічного університету
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Гриньова Валентина Миколаївна,
Харківський національний
економічний університет,
проректор з наукової роботи,
зав. кафедри бізнесу та підприємництва
кандидат економічних наук, доцент
Чернявська Євгенія Іванівна,
Східноукраїнський національний університет
ім. Володимира Даля,
доцент кафедри управління
трудовими ресурсами і економічної теорії
Провідна установа – Київський національний економічний університет,
кафедра стратегії підприємства,
Міністерство освіти і науки України
Захист відбудеться “27” січня 2005 р. о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д 64.055.01, у Харківському національному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пров. Інженерний, а.
Автореферат розісланий “27” грудня 2004 р.
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради Т.С. Клебанова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Загальносвітові тенденції розвитку економіки полягають в посиленні впливу людського фактора на результати діяльності виробничих організацій, які все частіше сприймаються як відкриті не тільки економічні, а й соціальні системи. Визначальними чинниками їх ефективності стають не фізичні здібності людини до праці, а її інтелект, психологічні та емоційні характеристики, здатність до творчої роботи в колективі. У сучасній економічній теорії сформувалися напрями, що дають можливість обґрунтувати підходи до вивчення поведінки економічних агентів. Ці тенденції проникають і в теорію менеджменту, яка збагачується новими об’єктами і предметами дослідження, що значною мірою обумовлює посилення його соціалізації. За цих умов важливою характеристикою виробничої організації, що потребує уваги менеджерів, стає її поведінка
Актуальність теми. Проблеми та передумови їх вирішення у сфері управління поведінкою виробничої організації вивчалися багатьма зарубіжними і вітчизняними ученими в сфері менеджменту, соціології та організаційної поведінки. Серед них: Р. Акофф, Ф.Эмери, Дж. Л. Гибсон, Д.Доннели, Д. Иванцевич, Дж.В. Ньюстром, К.Дэвис, Н.Сацков, Ю.Красовский, В.Спивак, В.Гриньова, В.Пономаренко, Г. Одінцова, М.Дороніна та інші. Але загально визнаної методологічно цілісної теорії впливу на поведінку виробничої організації, в якій були б обґрунтовані зміст і сутність понять, необхідних для її дослідження, фактори та моделі її розвитку, методичне забезпечення її оцінки, прогнозування та управління нею поки що не існує.
Незавершеність та актуальність цих аспектів сучасного управління поведінкою виробничих організацій в умовах динамічних змін умов бізнес-діяльності визначили вибір теми і задач дисертаційного дослідження, її актуальність та практичну важливість.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота відповідає основним напрямам наукових досліджень Харківського державного економічного університету, що були проведені при особистій участі автора в межах робіт за темами: "Управління розвитком підприємств у ринковій економіці" (номер державної реєстрації 0101U001965), "Комплексний аналіз діяльності ВАТ “Гідропривід” та розробка рекомендацій по її вдосконаленню" (номер державної реєстрації 0202U0008197), “Розвиток управління поведінкою виробничої організації: методологічні, теоретичні та практичні засади” (номер державної реєстрації 0104U008654).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: управління поведінкою організації (На прикладі промислових підприЄмств)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок