Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Управління інвестиційним процесом та вибір ефективних інвестиційних проектів в умовах ризику (на матеріалах Закарпатської області)

Управління інвестиційним процесом та вибір ефективних інвестиційних проектів в умовах ризику (на матеріалах Закарпатської області)

Назва:
Управління інвестиційним процесом та вибір ефективних інвестиційних проектів в умовах ризику (на матеріалах Закарпатської області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,25 KB
Завантажень:
274
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
міністерство освіти і науки україни
ужгородський національний університет
Папп
Василь Васильович
УДК 338.2: 330.322 (477.87)
Управління інвестиційним процесом та вибір ефективних інвестиційних проектів в умовах ризику
(на матеріалах Закарпатської області)
спеціальність 08.02.03 – організація управління,
планування і регулювання економікою
автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Ужгород – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Ужгородському національному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор економічних наук, професор,
академік НАН України
Долішній Мар’ян Іванович
директор Інституту регіональних досліджень НАН України.
Офіційні опоненти доктор економічних наук, професор,
Побурко Ярослав Олексійович
Інститут регіональних досліджень НАН України
завідувач відділу моніторингу регіонального розвитку.
кандидат економічних наук, доцент,
Слава Світлана Степанівна
Ужгородський національний університет
доцент кафедри економіки, менеджменту та маркетингу
Провідна установа Інститут економіки промисловості НАН України,
відділ проблем ефективного використання
виробничого потенціалу, м. Донецьк
Захист дисертації відбудеться “08” червня 2005 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К. 61.051.02 в Ужгородському національному університеті за адресою: 88000, м. Ужгород, пл. Народна, 3 аудиторія 47
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Ужгородського національного університету за адресою : 88000, м. Ужгород, вул. Капітульна, 9.
Автореферат розісланий “06” травня 2005 року.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, кандидат О.Г. Чубарь
економічних наук, доцент
загальна характеристика роботи
Актуальність теми. В період формування ринкових відносин в Україні зміна умов господарювання зумовила значне розбалансування галузевих пропорцій у вітчизняній економіці. Постійне та нетривале перенесення вектора державних пріоритетів на різні сектори ринку призвело до зниження можливостей народногосподарського комплексу. Поступове пожвавлення економічних відносин у народному господарстві почалося тільки при розробці та впровадженні стратегічних програм економічного розвитку та врегулюванні нормативно-правової бази в цій сфері.
Економіці України на нинішньому етапі, як і раніше, потрібні суттєві фінансові ін’єкції, і основним завданням держави на сьогоднішній день повинно стати активне стимулювання інвестиційної діяльності.
Подальший розвиток економіки країни неможливий без активної інвестиційної політики, яка має передбачати лібералізацію підприємницької діяльності, перенесення основних важелів управління економічними процесами на регіональний рівень, з метою ефективного використання інвестиційного потенціалу регіонів України.
Для розробки пропозицій щодо створення раціональної моделі економічного розвитку необхідне глибоке наукове дослідження інвестиційного процесу та методів оцінки ефективності інвестиційних вкладень.
Проблемам управління інвестиційним процесом присвячені дослідження багатьох відомих зарубіжних вчених-економістів. Це, зокрема, Д.М. Кейнс, Д. Стейнер, Р. Бранденбург, С. Бір, П. Самуельсон, І. Форестер та інші. Вагомий внесок у розвиток наукових підходів щодо вивчення та активізації інвестиційного процесу в Україні внесли провідні вітчизняні науковці Алимов О.М., Амоша О.І., Бажал Ю.М., Бершеда Є.Р., Геєць В.М., Долішній М.І., Кухленко О.В., Лукінов І.І., Мертенс О.В., Мікловда В.П., Педан М.П., Пересада А.А., Побурко Я.О., Рогожин П.С., Федоренко В.Г., Хобта В.М., Шевчук В.Я. та інші.
Але у зв’язку із постійною зміною умов економічної діяльності значна кількість питань вдосконалення організаційно-економічного механізму акти-ві-за-ції інвестиційного процесу потребує теоретико-методичного та практичного вирі-шення. Нинішній механізм регулювання інвестиційної діяльності поки що не в повній мірі відповідає сучасним вимогам і не має необхідної комплексної методологічної основи. Остаточно не відпрацьовано також концептуальні питання, пов’язані з регулюванням фінансового аспекту інвести-ційного процесу, відтворенням капіталу, формуванням ресурсів та джерел інвестування, повноцінним функціонуванням ринку цінних паперів та ін.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Управління інвестиційним процесом та вибір ефективних інвестиційних проектів в умовах ризику (на матеріалах Закарпатської області)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок