Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕРЕЖА З САМОМАРШРУТИЗАЦІЄЮ ТА ОПТИЧНОЮ ОБРОБКОЮ ЗАГОЛОВКА ПАКЕТІВ

МЕРЕЖА З САМОМАРШРУТИЗАЦІЄЮ ТА ОПТИЧНОЮ ОБРОБКОЮ ЗАГОЛОВКА ПАКЕТІВ

Назва:
МЕРЕЖА З САМОМАРШРУТИЗАЦІЄЮ ТА ОПТИЧНОЮ ОБРОБКОЮ ЗАГОЛОВКА ПАКЕТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,41 KB
Завантажень:
363
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Мотаз Х Я Даду
УДК 681.3.075.8
МЕРЕЖА З САМОМАРШРУТИЗАЦІЄЮ ТА ОПТИЧНОЮ ОБРОБКОЮ ЗАГОЛОВКА ПАКЕТІВ
Спеціальність: 05.13.13 – обчислювальні машини, системи та мережі
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Вінниця – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Вінницькому національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент
Лисенко Геннадій Леонідович,
Вінницький національний технічний університет,
доцент кафедри лазерної та оптоелектронної техніки
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Коваленко Микола Вікторович,
Житомирський державний технологічний університет,
завідувач кафедри радіотехніки
доктор технічних наук, професор
Николайчук Ярослав Миколайович,
Тернопільська академія народного господарства,
завідувач кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем
Провідна установа: | Державний науково-дослідний інститут інформаційної інфраструктури Державного комітету зв’язку та інформатизації і НАН України,
відділ інформаційних технологій і систем, м. Львів
Захист відбудеться " 4 " листопада 2005 р. о 930 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .052.01 у Вінницькому національному технічному університеті за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Вінницького національного технічного університету за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
Автореферат розісланий " 23 " вересня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Захарченко С. М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Вимоги до пропускної здатності повністю оптичних мереж AON неухильно зростають у зв’язку з необхідністю вирішувати у реальному часі все більше складні та обчислювально ємні задачі.
Одним з актуальних напрямків розвитку волоконно-оптичних мереж є повністю оптичні мережі із хвилевою маршрутизацією. Головною відмінністю таких мереж є відсутність обмежень, обумовлених електронно-фотонними перетвореннями, що дозволяє істотно підвищити швидкість передачі даних. В зв’язку з цим постає питання отримання об’єктивної інформації про функціонування оптичних мереж з самомаршрутизацією та оптичною обробкою заголовка пакетів у процесі їх роботи.
Одним з основних критеріїв ефективності обчислювальної мережі є пропускна здатність. Окрім відомих фізичних факторів (смуга пропускання оптичного кабелю, дисперсія, квантовий поріг чутливості фотоприймачів та ін.), вона істотно залежить від методів та алгоритмів маршрутизації даних та службових заголовків застосовуваного оптичного комутатора, його архітектури та технології. Складність взаємозв’язків шляхів комутації, суттєва різнотипність стандартів обчислювальних мереж передачі та особливості методів обробки заголовка пакетів при хвилевому мультиплексуванні, а також випадковість процесів завантаження оптичного комутатора ускладнює визначення його пропускної здатності.
Тож дослідження роботи мережі з самомаршрутизацією та оптичною обробкою заголовка пакетів та побудова математичних моделей її функціонування, за допомогою яких можна було б адекватно оцінювати і оптимізувати параметри та алгоритми роботи, прогнозувати їх кінцеві результати є задачею актуальною як в науковому плані, так і в плані підвищення ефективності та універсальності оптичних мереж по відношенню до діючих стандартів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основний зміст роботи складають результати досліджень, що проводились протягом 2002–2005 років. Науково-дослідна робота виконувалась відповідно до наукового напрямку кафедри лазерної та оптоелектронної техніки ВНТУ “Лазерна та оптоелектронна техніка у засобах телекомунікацій” та у ролі виконавця по загальнодержавній держбюджетній темі 57-Д-249 (№ державної реєстрації 0102U002261) “Образний відеокомп’ютер око-процесорного типу” протягом 2003-2005 років.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МЕРЕЖА З САМОМАРШРУТИЗАЦІЄЮ ТА ОПТИЧНОЮ ОБРОБКОЮ ЗАГОЛОВКА ПАКЕТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок