Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОМПОЗИЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ НА ОСНОВІ МОДИФІКОВАНИХ ЕПОКСИДНИХ ОЛІГОМЕРІВ З ПІДВИЩЕНИМИ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ

КОМПОЗИЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ НА ОСНОВІ МОДИФІКОВАНИХ ЕПОКСИДНИХ ОЛІГОМЕРІВ З ПІДВИЩЕНИМИ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ

Назва:
КОМПОЗИЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ НА ОСНОВІ МОДИФІКОВАНИХ ЕПОКСИДНИХ ОЛІГОМЕРІВ З ПІДВИЩЕНИМИ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,01 KB
Завантажень:
138
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДОНБАСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Пиріков Олексій Валерійович
УДК 678.686:665.939.5
КОМПОЗИЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ НА ОСНОВІ МОДИФІКОВАНИХ ЕПОКСИДНИХ ОЛІГОМЕРІВ З ПІДВИЩЕНИМИ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ
05.23.05 – Будівельні матеріали та вироби
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата технічних наук
Макіївка – 2006
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі товарознавства, митної справи та експертизи непродовольчих товарів Доне-цького державного університету економіки та торгівлі ім. М.Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України .
Науковий керівник: | доктор технічних наук Кочергін Юрій Сергійович, професор кафедри това-рознавства, митної справи та експертизи непродовольчих товарів Доне-цького державного університету економіки та торгівлі ім. М.Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук Білошенко Віктор Олександрович, професор кафедри технологій будівельних матеріалів, виробів та автомобільних доріг Донбаської національної академії будівництва і архітектури;
кандидат технічних наук Гончаренко Валентин Валентинович, доцент кафедри проектування доріг та штучних споруд Автомобільно-дорожнього інституту Донецького національного технічного університету. | Провідна установа: | Придніпровська державна академія будівництва і архітек-тури, кафедра "Технологія будівельних матеріалів, виробів і конструкцій" Міністерства освіти і науки України.
Захист дисертації відбудеться “ 18 “ травня 2006 року о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.085.01 Донбаської національної академії будівництва і архітектури (Україна, 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2, навчальний корпус № 1, зала засідань).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської національної академії будівництва і архітектури (Україна, 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2).
Автореферат розісланий “ 18 ” квітня 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент |
М.М. Зайченко |


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Композиційні матеріали на основі епоксиполімерів (ЕП) характеризуються високою адгезією до органічних і мінеральних наповнювачів та заповнювачів, низькою усадкою в процесі твердіння, заданими електроізоляційними властивостями, хімічною стійкістю, високою міцністю і малою повзучістю під навантаженням. Це дозволяє успішно використовувати їх в будівництві, хімічній промисловості, машинобудуванні та в інших галузях.
В той же час невисокі ударо- і тріщиностійкість епоксиполімерів значною мірою обмежують їх застосування в умовах дії на конструкції ударних і вібраційних навантажень, різких температурних перепадів. Подолання цих недоліків за допомогою традиційних способів (введення пластифікаторів, отверджувачів, еластичних епоксидних олігомерів) не дозволяє одержувати конструкційні матеріали із заданими фізико-механічними властивостями. Ефективним способом підвищення стійкості до термостаріння, ударним і вібраційним навантаженням, теплостійкості, міцності епоксиматеріалів є модифікування їх рідкими каучуками, що є блок-сополімерами олігобутадієну з акрилонітрилом, які містять молекули карбоксильних груп. На даний час достатньо повно вивчено вплив карбоксилатних каучуків на властивості ЕП на основі низькомолекулярної смоли ЕД-20 і її зарубіжних аналогів Epicote 828, DER-331 і ін. В той же час вплив цих каучуків на властивості високомолекулярних (твердих) епоксидних смол, які є основою різних клейових композицій, лакофарбових матеріалів, прес-порошків та інших матеріалів практично не досліджено.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні дослідження теоретичного і прикладного характеру були здійснені у межах виконання програми науково-технічного розвитку Донецької області на період до 2020р. (розділ „Матеріали і енергозберігаючі технології виробництва синтетичних і композиційних матеріалів нових поколінь”), держбюджетної теми ДонДУЕТ „Оптимізація параметрів якості товарів на основі полімерів” (№0103U004183) та госпдоговірної теми „Дослідження ринку клейових засобів на основі епоксидних олігомерів” (№ 0102U005790).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: КОМПОЗИЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ НА ОСНОВІ МОДИФІКОВАНИХ ЕПОКСИДНИХ ОЛІГОМЕРІВ З ПІДВИЩЕНИМИ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок