Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗВ'ЯЗАНИЙ РУХ ЕЛЕКТРОНІВ В НАГРОМАДЖУВАЧАХ – ДЖЕРЕЛАХ СИНХРОТРОННОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ

Загрузка...

ЗВ'ЯЗАНИЙ РУХ ЕЛЕКТРОНІВ В НАГРОМАДЖУВАЧАХ – ДЖЕРЕЛАХ СИНХРОТРОННОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ

Назва:
ЗВ'ЯЗАНИЙ РУХ ЕЛЕКТРОНІВ В НАГРОМАДЖУВАЧАХ – ДЖЕРЕЛАХ СИНХРОТРОННОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,31 KB
Завантажень:
298
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національний Науковий Центр
Харківський Фізико-Технічний Інститут
ЗЕЛІНСЬКИЙ Андрій Юрійович
УДК 621.384
ЗВ'ЯЗАНИЙ РУХ ЕЛЕКТРОНІВ В НАГРОМАДЖУВАЧАХ – ДЖЕРЕЛАХ СИНХРОТРОННОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ
01.04.20 – фізика пучків заряджених частинок
Автореферат
Дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фізико-математичних наук
Харків – 2002Дисертація є рукопис.
Робота виконана в Національному науковому центрі “Харківський фізико-технічний інститут” (ННЦ ХФТІ) Міністерства освіти та науки України.
НАУКОВИЙ КЕРІВНИК: доктор фізико-математичних наук, професор
Карнаухов Іван Михайлович,
ННЦ ХФТІ, м.Харків,
заступник ген. директора з наукових питаннь.
ОФІЦІЙНІ ОПОНЕНТИ:
доктор фізико-математичних наук, професор, Куклін Володимир Михайлович, Харківський національний Університет ім. В.Н. Каразіна, професор.
доктор фізико-математичних наук, ст.н.с., Мірошниченко Валентин Іванович, Інститут прикладної фізики НАН України, кер. відділу.
Провідна установа :
Інститут Ядерних Досліджень НАН України, відділ атомних процесів, м. Київ
Захист дисертації відбудеться 14.05.2002 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .845.01 у Національному науковому центрі “Харківський фізико-технічний інститут” за адресою: 61108, м.Харків, вул. Академічна,1, конференц-зал.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного наукового центру “Харківський фізико-технічний інститут” за адресою: 61108, м.Харків, вул. Академічна,1.
Автореферат розіслано 12.04.2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д64.845.01 Айзацький М. І.
Загальна XАрактеристика роботи
Актуальність проблеми Зростаючі вимоги фізиків, які застосовують синхротронне випромінювання (далі - СВ) в своїх дослідженнях до інтенсивності та яскравості випромінювання привели до створення нагромаджувачів – джерел СВ третього покоління. За останні кілька років в ННЦ ХФТІ було розроблено проекти нагромаджувачів - джерел СВ третього покоління для Національного Центру СВ в Києві - ДСВ-800 та прискорювально-нагромаджувального комплексу (далі - ПНК) для ННЦ ХФТІ. Жорсткофокусуючим магнітним структурам цих нагромаджувачів притаманні всі проблеми, які притаманні джерелам СВ третього покоління, а саме:
·
жорсткість фокусування обумовлює чутливість електронного пучка до помилок виставки магнітних елементів;
·
введення в магнітну структуру вігглерів та ондуляторів змінює властивості цих структур;
·
жорсткість фокусування обумовлює високу хроматичність магнітної структури нагромаджувача, яка повинна бути скомпенсована додатковими секступольними лінзами, що веде до зростання нелінійних ефектів та зниження розмірів області стійкого руху пучка (динамічної апертури – далі - ДА);
·
для компенсації впливу цих ефектів є потреба в додаткових схемах корекції.
Все це робить актуальним ретельне аналітичне та чисельне дослідження руху електронів з урахуванням зв'язку поперечних мод коливаннь (далі - зв'язаний рух електронів) у структурах нагромаджувачів з низьким еміттансом, якими є ДСВ-800 та ПНК.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота над дисертацією була проведена в межах виконання науково-дослідницьких робіт по планам ННЦ ХФТІ згідно з темами, що були включені в “Програму робіт по атомній науці та техніці ННЦ ХФТІ до 2000 року”, яка була затверджена постановою кабінету міністрів від 20.07.93 №558: ”Дослідження динаміки частинок та розробка методів та обладнання циклічних прискорювачів для отримання квазібезперервних пучків електронів, пучків синхротронного випромінювання та гамма квантів”, “Дослідження та розробка фокусуючих структур нагромаджувачів з малим еміттансом – джерел синхротронного випромінювання”, номер держ. реєстрації 0197VO13852, а також з фонду фундаментальних досліджень: тема № 2.5.1/71, шифр “Піон”, “Розробка фізичного обґрунтування та проекту комплексу прискорювача та нагромаджувача для наукових та прикладних досліджень”, номер держ.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ЗВ'ЯЗАНИЙ РУХ ЕЛЕКТРОНІВ В НАГРОМАДЖУВАЧАХ – ДЖЕРЕЛАХ СИНХРОТРОННОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок